NaTaLka9310x
NaTaLka9310x
  2 maja 2009 (pierwszy post)

niewiele brakuje mi do paska na koniec roku, ale nie chce mi się uczyć, ciepło na dworze , po prostu czuje zbliżające się wakacje . znacie jakiś dobry sposób na mobilizację?

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe jak sobie na studiach poradzi.

jak jest tak jak mowisz to nie zda matury i nie bedzie miala problemu z tym, czy sobie poradzi na studiach.

Konto usunięte
Konto usunięte: niewiele brakuje mi do paska na koniec roku, ale nie chce mi się uczyć, ciepło na dworze , po prostu czuje zbliżające się wakacje . znacie jakiś dobry sposób na mobilizację?

skoro masz na celu to twoje liceum to to powinno byc mobilizacja.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podciąganie ocen na pasek = Totalna porażka intelektualna

chyba raczej na odwrot - tylko kompletni debile nie staraja sie miec jak najlepszych ocen.
ale jak twoim mottem jest 'nawet na 2 byle by przejsc z klasy do klasy' to powodzenia zycze w sprzataniu ulic.
shamaramorgan
shamaramorgan
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak jest tak jak mowisz to nie zda matury i nie bedzie miala problemu z tym, czy sobie poradzi na studiach.

zdać, zda.
bo przecież "nie uważa się za osobę głupią."Pytanie tylko jak dobrze ją napisze.
sophiste
sophiste
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niewiele brakuje mi do paska na koniec roku, ale nie chce mi się uczyć, ciepło na dworze , po prostu czuje zbliżające się wakacje . znacie jakiś dobry sposób na mobilizację?

ucz sie na podwórku ;ddd
jesli chcesz miec ten paske bardzo to to powinno byc dla ciebie mobilizacja ... chęć zdobycia paska. z prostych przedmiotów sprobuj miec 5 ;]
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w mojej klasie "buntują się" ale nikt nie powie tego w twarz.

Ja mówiłem i średnia ocen spadła mi o całe 1,0 :mrgreen:
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.