MaTuRo
MaTuRo
  20 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Siemka chodze do 3 gim , mam testy w srode , i mam takie pytanie co do wyboru szkoly ,
ucze sie tak srednio dwojki trojki czworki i piatki jakies tam sa , ale przewaga "3"
i nie wiem czy isc do technikum czy do zawodowki , a wy gdzie chodzicie i co mi doradzacie? :)

blondynkaax3
blondynkaax3
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: do technikum nie jest trudno się dostać. Gorzej jest później z utrzymaniem sie w klasie.

Wiem, bo moja znajoma chodzi do technikum. Do tej klasy miała 67 punktów, czyli tak średnio mało, ale mówi że 5 osób nie zda u niej
shamaramorgan
shamaramorgan
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, bo moja znajoma chodzi do technikum. Do tej klasy miała 67 punktów, czyli tak średnio mało, ale mówi że 5 osób nie zda u niej

u mnie tak samo. z 32 osób zostało 28.
W pierwszej klasie robią największy "przesiew."
orthodoxx
orthodoxx
  21 kwietnia 2009

po zawodowce tak na prawde nic nie masz chybaze jeszcze po zawodowce zrobisz technikum uzupelniajace

blondynkaax3
blondynkaax3
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie tak samo. z 32 osób zostało 28. W pierwszej klasie robią największy "przesiew."

Wiem.
To jest beznadziejne- po to przyjmują tak dużo osób żeby potem wyrzucić
meteora1992
Posty: 170 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
meteora1992
  22 kwietnia 2009

ja chodze do technikum do klasy informatycznej i ucze się jeszcze mniej niż w gimnazjum i do tego mam lepsze oceny. No bo w końcu to klasa inf najłatwiejsza a za to mechatronik to najgorszy z najgorszych tam jest i troche inf. elektroniki, elektryki no i mechatroniki xD u mnie w klasie na chwile obecną jest 7 dziewczyn i zapowiada się że zostane sama.

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest beznadziejne- po to przyjmują tak dużo osób żeby potem wyrzucić


nikt ich nie wyrzuca tylko po prostu na własne życzenie nie zdają uczyć się nie chce nawet banalnych rzeczy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.