MaTuRo
MaTuRo
  20 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Siemka chodze do 3 gim , mam testy w srode , i mam takie pytanie co do wyboru szkoly ,
ucze sie tak srednio dwojki trojki czworki i piatki jakies tam sa , ale przewaga "3"
i nie wiem czy isc do technikum czy do zawodowki , a wy gdzie chodzicie i co mi doradzacie? :)

pshh
pshh
  20 kwietnia 2009

z takimi ocenami odrazdzam technikum , sam bylem rok temu , no ale nie dalem rady , teraz jestem w zawodowce , mam zawod ,ktory mi sie podoba , w szkole luzy , no i oczywiscie jakas kasa wpadnie
/silv

MaTuRo
MaTuRo
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z takimi ocenami odrazdzam technikum , sam bylem rok temu , no ale nie dalem rady , teraz jestem w zawodowce , mam zawod ,ktory mi sie podoba , w szkole luzy , no i oczywiscie jakas kasa wpadnie /silv

a w jakim tech byles chodzi mi o profil , a w zawodowce? teraz jaki wybrales sobie , wiem ze zawodowka to ostatecznosc ...
pshh
pshh
  20 kwietnia 2009

bylem w tech. hotelarstwa
teraz spawam itp.

MaTuRo
MaTuRo
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bylem w tech. hotelarstwa teraz spawam itp.

aha ja juz sam nie wiem ;/ co wybrac
blondynkaax3
blondynkaax3
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemka chodze do 3 gim , mam testy w srode , i mam takie pytanie co do wyboru szkoly , ucze sie tak srednio dwojki trojki czworki i piatki jakies tam sa , ale przewaga "3" i nie wiem czy isc do technikum czy do zawodowki , a wy gdzie chodzicie i co mi doradzacie? :)

Ja bym na Twoim miejscu poszła do technikum :tak:
Sama jestem w LO a żałuję że nie poszłam do technikum.
Moim zdaniem po technikum masz więcej możliwości, poza tym tak samo jak po ogólniaku możesz iść na studia.
gomez9
gomez9
  21 kwietnia 2009

Wiesz zalezy od tego czy cie przyjma ....
ale technikum chyba lepsza opcja ;)) 3m się ;p

blackred
blackred
  21 kwietnia 2009

Ja tam chodz e do technikum i nie narzekałam do czasu... do momentu kiedy to właśnie zaczęła się 3 klasa, nauki multum.
No, ale za rok jak dobrze pójdzie to będzie maturka i tytuł 'technik hotelarz' ;)

XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie wiem czy isc do technikum czy do zawodowki

na Twoim miejscu poszłabym do technikum...z opowieści innych jest tam masę nauki,ale jestem pewna,że poradzisz sobie :mrgreen: po technikum zawsze masz maturę,a po zawodówce zawód tylko....

Konto usunięte
Konto usunięte: a wy gdzie chodzicie

jak na razie do gimnazjum,ale wybieram się do liceum...technikum nie jest dla mnie...
eGzekutOr
eGzekutOr
  21 kwietnia 2009

też mam w Srode Testy znaczy JUtro :And:

No ja wlasnie tez niewiem jaka Bude wybrac :/
Mysle nad technikum znaczy na pewno technikum ale niewiem Jakie
Nie ma takiego wyobru :/

JeTAimeComa
JeTAimeComa
  21 kwietnia 2009

jak wiesz co chcesz robic w zyciut to technikum

ja ide do ogolniaka do klasy gdzie sa rozszerzone moje ulubione przedmioty. Potem sie pomysli

19alcia93
19alcia93
  21 kwietnia 2009

Technikum. Może być ciężej, ale masz zapewniony zawód i maturę.

Ja idę do liceum.

shamaramorgan
shamaramorgan
  21 kwietnia 2009
eGzekutOr
eGzekutOr: Mysle nad technikum znaczy na pewno technikum ale niewiem Jakie Nie ma takiego wyobru :/

idź do takiego, które da Ci w miarę normalny zawód, ale co najważniejsze, które Cię interesuje inaczej będziesz się męczyć cztery lata tak jak ja i większość mojej klasy.
mojanazwaprofilu18
mojanazwaprofilu18
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: do technikum czy do zawodowki

Zdecydowanie do technikum..
Moim zdaniem zawodówka to już ostateczność.
blondynkaax3
blondynkaax3
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdecydowanie do technikum.. Moim zdaniem zawodówka to już ostateczność.

Dokładnie :)
Poza tym w moim mieście do zawodówki i technikum były mniej więcej te same wymagania punktowe... Jedynie do LO trzeba było mieć trochę więcej ;)

Np. : do zawodówki na piekarza minimum to było 30 pkt :ninja:
a do technikum hotelarskiego gdzie z początku chciałam iść ale się rozmyśliłam, było 38 punktów minimalnie wymaganych. Myślę, że różnica niewielka a przynajmniej jest zawód i matura a po zawodówce to nigdy nic nie wiadomo ;)

shamaramorgan
shamaramorgan
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Np. : do zawodówki na piekarza minimum to było 30 pkt a do technikum hotelarskiego gdzie z początku chciałam iść ale się rozmyśliłam, było 38 punktów minimalnie wymaganych. Myślę, że różnica niewielka a przynajmniej jest zawód i matura a po zawodówce to nigdy nic nie wiadomo ;)

do technikum nie jest trudno się dostać. Gorzej jest później z utrzymaniem sie w klasie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.