Vibeeees
Vibeeees
  17 kwietnia 2009 (pierwszy post)

.. można u was w sql się malować ? ;dddd . `

| . ` jak wy malujecie się do sql o ile wgl to robicie ? d;

;*.

ZgadujKimJestem
ZgadujKimJestem
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: .. można u was w sql się malować ? ;dddd . `

tak, można

Konto usunięte
Konto usunięte: jak wy malujecie się do sql o ile wgl to robicie ? d;

tusz mi wystarcza
Karen3
Karen3
  18 kwietnia 2009

W gimnazjum na lekcjach u dyrektorki umalowane dziewczyny lądowały w łazience, teraz już każdy robi, jak uważa... i to jest dobre.

nOxChodzxTuxKotQ
nOxChodzxTuxKotQ
  18 kwietnia 2009
:lol2: Ja sobie nie wyobrażam zmycia makijażu w szkolnej toalecie wodą. :D Przecież to się wszystko rozmarze samą wodąą. :woot:
Ordinario
Ordinario
  18 kwietnia 2009
Nie można.. To znaczy zależy kto. Dyskryminacja pewna panuje =/ Na niektórych przymykają oko , a niektórych wywalają z lekcji i odsyłają do ubikacji , by zmazał ową 'tapete'. =] :woot:
blondynkaax3
blondynkaax3
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie można.. To znaczy zależy kto. Dyskryminacja pewna panuje =/ Na niektórych przymykają oko , a niektórych wywalają z lekcji i odsyłają do ubikacji , by zmazał ową 'tapete'. =]

Bez sensu :/
Gdybym ja takie coś zauważyła, że jedni muszą iść zmyć a drudzy nie to bym powiedziała nauczycielce co o tym myślę :tak:
XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: .. można u was w sql się malować ? ;dddd . ` | . ` jak wy malujecie się do sql o ile wgl to robicie ? d;

niby jest zakaz,ale nikt na niego nie zwraca uwagi..
w tamtym roku o było gorzej bo czepiali się nawet o kolor lakieru na paznokciach...dopuszczalny był tylko bezbarwny inne odpadały...z makijażem było tak samo kompletne zero...to chyba przez tą modę "giertychową" było spowodowane...

co do mojego malowania to tylko tusz do rzęs i puder
veroniqa25
veroniqa25
  18 kwietnia 2009

w gimnazjum nie mozna sie było malować ;/ a teraz juz nikt nie zwraca na to uwagi ;] Ja makijaz mam delikatny... glownie tylko rzesy i korektor, ewentualnie podklad.

Zaneta
Zaneta
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dyskryminacja pewna panuje =/

Dyskryminacja?
Dziewczyno to jak Ty chcesz się teraz malowac to jak będziesz wyglądała za 20 lat?
Kupą się będziesz smarowała bo kosmetyki wyjdą z mody?
blondynkaax3
blondynkaax3
  19 kwietnia 2009
Zaneta
Zaneta: Kupą się będziesz smarowała bo kosmetyki wyjdą z mody?

Kosmetyki raczej nigdy nie wyjdą z mody...
Co nagle kobiety przestaną sie malować? :woot:
Olenstwo
Olenstwo
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: .. można u was w sql się malować ? ;dddd . `

w gimnazjum nie można było,
a teraz w technikum, w dodatku fryzjerskim nikomu to nie przeszkadza
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.