blondynkaax3
blondynkaax3
  31 marca 2009 (pierwszy post)
Połowa dziewczyn z naszej klasy ma zwolnienie lekarskie z wf-u, bo po prostu nie chce im się chodzić, mają znajomości u lekarzy.
Mi też nie chce się za bardzo chodzić, to strata czasu, bo i tak na tym wuefie nic praktycznie nie robimy; jak ktoś chce to gra w siatę a jak nie ma ochoty to może siedzieć na ławce i się gapić jak inni grają. Bez sensu. :and:
Wolę już za ten czas iść do domu i się pouczyć na jakąś kartkówkę na następny dzień.

Jaki kit można 'wcisnąć' lekarzowi, żeby dostać to zwolnienie z wf-u? Bo mam wrażenie że u mojej lekarki sama prośba nie pomoże. :and:

Z góry dzięki za jakiekolwiek podpowiedzi
blondynkaax3
blondynkaax3
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie obchodzą mnie oceny tylko wiedza. często wiedza z rozumem się nie pokrywa. nigdzie nie napisałam, że jesteś idiotką, sama to zrobiłaś. Oceny to żaden wyznacznik, można mieć dużą wiedzę, ale oceny średnie.

Napisałaś, że sądzisz że sama nie jestem prymusem czy jakoś tak ;d
No to ja napisałam że dla ciebie mogę być idiotką... Zresztą nieważne.
Wcześniej też pisałam, że oceny często nie pokrywają się z wiedzą i rozumem. Więc na średniej mi nie zależy a swoje w głowie mam a ludzie którzy są kujonami i mają lepsze oceny mogą sobie dużo o mnie myśleć, ciekawe jak sobie poradzą na maturze. Na uczelni nie są ważne oceny ale wynik egzaminu, więc zobaczymy jak potem zareagują
blondynkaax3
blondynkaax3
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc na średniej mi nie zależy a swoje w głowie

pewnie zaraz potwierdzisz swoje zarzuty bo zaczęłąm zdanie od 'więc'
Dobra wiem mój błąd nie czepiać się :P
marksmantback
marksmantback
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki kit można 'wcisnąć' lekarzowi, żeby dostać to zwolnienie z wf-u? Bo mam wrażenie że u mojej lekarki sama prośba nie pomoże.

ja załatwiłem ale miałem ku temu powody a za bajer to wątpię że jakaś Ci da, chyba że posmarujesz
zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisałaś, że sądzisz że sama nie jestem prymusem czy jakoś tak ;d

dokładniej rzecz ujmując orłem, ale wyjaśniłam o co mi chodziło.

Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie zaraz potwierdzisz swoje zarzuty bo zaczęłąm zdanie od 'więc'

nie zaczyna się wypowiedzi:P
zdanie można:-)
blondynkaax3
blondynkaax3
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zaczyna się wypowiedzi:P zdanie można:-)

No mi nauczycielka mówiła, że zdania też się nie powinno. Ale nie będę już wnikać ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba że posmarujesz

nie wiem o co ci chodziło. ;d
Rosiczka00
Rosiczka00
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie, a na testach wykorzystuje się wiedzę zdobytą przez 3 lata nauki.

pff, jaką wiedzę książkową na testach gim się wykorzystuje? Nie przypominam sobie, żebym do gimnazjalnego cokolwiek się uczyła :]

Konto usunięte
Konto usunięte: Na uczelni nie są ważne oceny ale wynik egzaminu, więc zobaczymy jak potem zareagują

żeby zdawać egzamin, to trzeba być do niego dopuszczonym, czyli tak jak w szkole- uzyskać zaliczenie z ćwiczeń, tyle że na studiach od 3.0 :]
Rosiczka00
Rosiczka00
  31 marca 2009

poza tym o oceny na studiach warto dbać, bo niektóre pozwolą nam uzyskać zwolnienie z egzaminu :ziober2:

tak przynajmniej mamy z matmą, ale jak dla mnie 4.5 jest nierealne więc trudno ... jestem skazana na egzam :D

dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: woli kogoś po studiach;-)

no na pewno . ale tez na pewno wolą kogos po technikum niz po LO.
dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież liceum jest lepsze od technikum. Przynajmniej tak mówią

ja mysle inaczej. bo nie wiem czy pojde na studia bo mam ten komfort ze nie musze ::twisted::
Rosiczka00
Rosiczka00
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mysle inaczej. bo nie wiem czy pojde na studia bo mam ten komfort ze nie musze ::

a jak nie zdasz zawodowego w tech to co? ;>
dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  31 marca 2009

nie dopuszczam takiej opcji :) a jak nie to poprawka ...

lulumk
lulumk
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale taka prawda na moim przykładzie gdzie nie jestem jakos wybitnie uzdolniony utrzymuje koło 3.0 taki typek co mniał conajmniej o 1 srednią wyzsza miał o 30 punktów na tescie gimnazjalnym odemnie a to mi sie wydaje ze duzA roznica.

Co Ty porównujesz? Testy gimnazjalne?
"Typek" mógł po prostu nie pamiętać/nie przypomnieć sobie treści lektur (biorąc pod uwagę zeszłoroczny test), czy też mogło być jakieś wysokie zadanie, które akurat jesmu sprawiało problem.
Testy gimnazjalne są zerowym porównaniem.
Konto usunięte
Konto usunięte: na ja nie uznaje bo nie mam do niego szacunku. pozatym jest takim samym człowiekiem jak ja.

Nie masz do niego szacunku, ale uważasz że jest takim człowiekiem jak Ty? Hipokryzją tutaj zajeżdża. ;)
Poza tym jest coś takiego jak hierarchia.
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko ja poszedłem do budowlanki a on do ch ujowego liceum

Konto usunięte
Konto usunięte: to ze on bedzie nikim a ja chociasz juz bede technika miał

A żebyś się nie zdziwił. ;) Po czym twierdzisz, że liceum jest ch*****? Nie przyjęli? ;)
Teraz bardzo istotne jest to, jakie masz wykształcenie.
Większe szanse na znalezienie dobrej pracy ma osoba z wykształceniem wyższym, niż średnim. Oczywiście liczą się też inne rzeczy, nie tylko wykształcenie.
Konto usunięte
Konto usunięte: no na pewno . ale tez na pewno wolą kogos po technikum niz po LO.

Do liceum idzie się raczej z myślą o studiach. :wtf:
A jeśli ktoś nie wie czy chce isć na studia, to nie wiem po co w ogóle bierze się za liceum...

Konto usunięte
Konto usunięte:

A nie lepiej wziąć zeszyt na salę, zamiast kombinować ze zwolnieniem?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.