beatkaaa119922
beatkaaa119922
  22 marca 2009 (pierwszy post)

wiiitam!
co by tu wymyslic zeby jutro nie isc do szkoly, mam tylko 4 lekcje, ale na kazdej bede na pewno pytana, a niccc nie u miem, i nie piszcie prosze zeby sie nauczyc bo teraz to juz jest za pozno:( Co prawda ide jutro do lekaza, ale z moim problemem raczej mozna chodzic do szkoly chyba hehe :P

Co mozna powiedziec lekazowi zeby zalatwic sobie zwolnienie z gimnastyki: stawania na rekach, glowie i takie tam przewroty itp? po prostu tego nienawidze, wszystko mnie po tym boli :(

Izz6
Izz6
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z gimnastyki: stawania na rekach, glowie i takie tam przewroty itp?


Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu tego nienawidze, wszystko mnie po tym boli :(


toż to wystarczy dobra rozgrzewka i trochę pewności siebie i odwagi :O.
shamaramorgan
shamaramorgan
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwszy rok nie będę się mocno wysilał. Następne 2 lata mam zamiar harować.

Ha ha miałam takie same plany :d

Konto usunięte
Konto usunięte: - Rozszerzoną Matematykę - Rozszerzony Angielski - Rozszerzony Rosyjski - Podstawowy Polski - Podstawowy Niemiecki - Podstawowy Ukraiński - Rozszerzony WOS - Podstawową Geografię

powodzenia. dodatkowe przedmioty raczej będziesz musiał zdawać na poziomie rozszerzonym.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.