beatkaaa119922
beatkaaa119922
  22 marca 2009 (pierwszy post)

wiiitam!
co by tu wymyslic zeby jutro nie isc do szkoly, mam tylko 4 lekcje, ale na kazdej bede na pewno pytana, a niccc nie u miem, i nie piszcie prosze zeby sie nauczyc bo teraz to juz jest za pozno:( Co prawda ide jutro do lekaza, ale z moim problemem raczej mozna chodzic do szkoly chyba hehe :P

Co mozna powiedziec lekazowi zeby zalatwic sobie zwolnienie z gimnastyki: stawania na rekach, glowie i takie tam przewroty itp? po prostu tego nienawidze, wszystko mnie po tym boli :(

ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  22 marca 2009
nie jest tak łatwo załatwić wiem bo sama załatwiam a choć mi sie dur słabo robi i w ogóle;/
bajerka20
bajerka20
  22 marca 2009

inteligentna młodzieży, gdzie się podziewacie!

Konto usunięte
Konto usunięte: niccc nie u miem, i nie piszcie prosze zeby sie nauczyc bo teraz to juz jest za pozno:(

masz jeszcze całą noc przed sobą..

Konto usunięte
Konto usunięte: le z moim problemem raczej mozna chodzic do szkoly chyba hehe :P

więc nie kombinuj i do szkoły wynocha...
diegorrr
diegorrr
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co by tu wymyslic zeby jutro nie isc do szkoly


A po cholerę coś wymyślać? Nie idź po prostu ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: mam tylko 4 lekcje


To nie idź tym bardziej ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: a niccc nie u miem,


To się naucz, co my jacyś geniusze jesteśmy by coś na to poradzić ?:P Super-pigułek ci nie wypisze coby ci wiedza sama do głowy wejść miała.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co prawda ide jutro do lekaza,


To jak idziesz do lekarza i prawdopodobnie nie będzie cię z tych 4 lekcji na 1 albo 2 to tym bardziej nie idź do szkoły i tak nic mądrego ci tam nie powiedzą. Poczytaj lepiej książki, po wdrążaj się w coś pożytecznego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co mozna powiedziec lekazowi zeby zalatwic sobie zwolnienie z gimnastyki: stawania na rekach, glowie i takie tam przewroty itp?


A kto powiedział że musisz coś lekarzowi nakręcać?:P Nakręć facetowi od W-F'u i tyle. Jeśli to miałoby nie zadziałać powiedz matce że cię boli coś tam i poproś o zwolnienie z W-F'u.

Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu tego nienawidze


Nie zawsze robimy to co lubimy ^^
beatkaaa119922
beatkaaa119922
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A po cholerę coś wymyślać? Nie idź po prostu ^^

heh, dovbrze mowić, mama by to jakos przelknęla, ale tato niestety nie :( o on jutro w domu:P heh
bajerka20
bajerka20
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: heh, dovbrze mowić, mama by to jakos przelknęla, ale tato niestety nie :(

dzięki Bogu są na świecie jeszcze rodzice, którzy dbają o edukację swoich dzieci...
pearl188
pearl188
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co by tu wymyslic zeby jutro nie isc do szkoly,

idź sobie do kina. Czas ci minie :mrgreen:
shamaramorgan
shamaramorgan
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mozna powiedziec lekazowi zeby zalatwic sobie zwolnienie z gimnastyki: stawania na rekach, glowie i takie tam przewroty itp? po prostu tego nienawidze, wszystko mnie po tym boli :(

powiedz, że jesteś zbyt leniwa i chcesz być otyła na przyszłość. :zonk:
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedz, że jesteś zbyt leniwa i chcesz być otyła na przyszłość.

albo niech sie wypcha i powie,że je w zaawansowanej ciązy:zonk:
shamaramorgan
shamaramorgan
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: albo niech sie wypcha i powie,że je w zaawansowanej ciązy

na pewno lekarz nie zauważy :crylol:
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno lekarz nie zauważy

lekarz tak ale nie wf-ista:ninja:
LRyuuzaki
LRyuuzaki
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie idź tym bardziej ^^

albo idź... ale nie do szkoły tylko gdzies indziej...

Ja rok temu (tylko że to było w lato) zamiast do szkoły to chodziłam nad jezioro z moja paczka..
diegorrr
diegorrr
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki Bogu są na świecie jeszcze rodzice, którzy dbają o edukację swoich dzieci...


A idź ty babciu xd Jak się ma 2 lekcję to na ch**j iść w ogóle do szkoły? A po 2 trzy/czwarte wiedzy którą przyswajamy w szkole nie jest nam potrzebna w życiu nic a nic. Najlepiej by młodzi ludzie sami sobie decydowali czym chcą się zajmować w przyszłości i jedynie te przedmioty traktowali poważnie. Rozumiem że zaraz wyskoczycie wszyscy z argumentem że poglądy na świat się zmieniają i ludzie do 17 roku życia to po prostu nierozumne małpy które nie mogą nic podejmować same ;) Często również odczuwam ten pogląd u moich rodziców ale nie wtrącają się do mojego życia umysłowego dopóki widzą że w miarę trzymam to co zamierzałem trzymać. Po prostu daj do zrozumienia rodzicom że możesz sama podjąć decyzję i nie będzie ta decyzja nielogiczna i głupia. Się wie że trafiają się przypadki co wolą chlać całymi dniami i balować xd I wątpię czy rodzice jakoś dadzą radę na to wpłynąć. Jedyną radą jest wyprowadzka i do daleko od rodzinnego miasta i najlepiej na wkręcać coś dzieciakowi. Oops chyba za daleko odleciałem.

Konto usunięte
Konto usunięte: heh, dovbrze mowić, mama by to jakos przelknęla, ale tato niestety nie :( o on jutro w domu:P heh


Powiedz tacie że masz tylko 2 lekcje z tego W-F i nie chcesz siedzieć na dwóch lekcjach a wolałabyś odrobić pracę domową na jutro z czegoś tam ;)
PhantasieSchlaf
PhantasieSchlaf
  22 marca 2009

Noc długa.
Można się nauczyć. (:

Wiesz co.?
Miałam kilka lat zwolnienie z wf'u [choroba.]
Żałuję naprawdę.
Teraz ćwiczę i jestem naprawde zadowolona.
Nie każdy musi lubić wf , ale te 3 godziny ruchu tygodniowo to naprawdę mało. (:

Waariatkaaaa
Waariatkaaaa
  22 marca 2009

Masz jeszcze całą noc przed sobą ;D możesz sie nauczyć ;]]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.