beatkaaa119922
beatkaaa119922
  22 marca 2009 (pierwszy post)

wiiitam!
co by tu wymyslic zeby jutro nie isc do szkoly, mam tylko 4 lekcje, ale na kazdej bede na pewno pytana, a niccc nie u miem, i nie piszcie prosze zeby sie nauczyc bo teraz to juz jest za pozno:( Co prawda ide jutro do lekaza, ale z moim problemem raczej mozna chodzic do szkoly chyba hehe :P

Co mozna powiedziec lekazowi zeby zalatwic sobie zwolnienie z gimnastyki: stawania na rekach, glowie i takie tam przewroty itp? po prostu tego nienawidze, wszystko mnie po tym boli :(

Paulinka4xD
Paulinka4xD
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mozna powiedziec lekazowi zeby zalatwic sobie zwolnienie z gimnastyki: stawania na rekach, glowie i takie tam przewroty itp? po prostu tego nienawidze, wszystko mnie po tym boli :(


moja koleżanka po prostu poszła do lekarza że boli ją noga i z trudem chodzi i miała zwolnienie na 4 miechy.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko mnie po tym boli :(

uroki ćwiczeń raz na rok

Konto usunięte
Konto usunięte: mam tylko 4 lekcje

to bym szedł z uśmiecham na twarzy do szkoły

Konto usunięte
Konto usunięte: na kazdej bede na pewno pytana, a niccc nie u miem


Konto usunięte
Konto usunięte: i nie piszcie prosze zeby sie nauczyc bo teraz to juz jest za pozno:(


trzeba było pomyśleć wcześniej
był cały weekend na nauczenie się z 4 przedmiotów
...Ignorance is bliss...
thomas893
thomas893
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mozna powiedziec lekazowi zeby zalatwic sobie zwolnienie z gimnastyki: stawania na rekach, glowie i takie tam przewroty itp? po prostu tego nienawidze, wszystko mnie po tym boli :(

dobrze wypchana koperta by go zadowoliła :ziew:

ćwiczyć :cenzura: !!!
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co by tu wymyslic zeby jutro nie isc do szkoly


jeżeli nie potrafisz nawet wymyślić pretekstu do niepójścia do szkoły to jest to najlepszy dowód na to, że jednak powinnaś się tam udać.
KrolewnaSniezzka
KrolewnaSniezzka
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mozna powiedziec lekazowi zeby zalatwic sobie zwolnienie z gimnastyki: stawania na rekach, glowie i takie tam przewroty itp? po prostu tego nienawidze, wszystko mnie po tym boli :(

haha ja się kiedyś z trzepaka przewróciłam i miałam zwolnienie na tego typu ćwiczenia, bo mi się w głowie kręciło :ziober2:
niby fajnie,bo nie robiłam ćwiczeń, których się zawsze bałam, ale z drugiej strony.. tak zawsze wszystkim zazdrościłam, bo też chciałam :and:
ale nie miałam zwolnienia na papierze - zawsze się chodziło i mówiło,że tego i tego robić się nie może.
A potem dostałam zwolnienie na 3 lata :and: i żałuję strasznie :and:
bajerka20
bajerka20
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A idź ty babciu xd Jak się ma 2 lekcję to na ch**j iść w ogóle do szkoły?

yyy bo to wasz obowiązek?? :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: A po 2 trzy/czwarte wiedzy którą przyswajamy w szkole nie jest nam potrzebna w życiu nic a nic.

nie szkodzi.... dla tej 1/4 warto iść...

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej by młodzi ludzie sami sobie decydowali czym chcą się zajmować w przyszłości i jedynie te przedmioty traktowali poważnie.

myślisz, że dziecko w wieku 15-16 lat wie co chce w życiu robić? Ja mam 23 lata i już mi się 5 razy koncepcja na życie zmieniła...

Konto usunięte
Konto usunięte: I wątpię czy rodzice jakoś dadzą radę na to wpłynąć.

dwa klapsy na dupę to się uspokoją
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lekaza

najpierw to sie dziecko ortografii naucz:-)
Marta122
Marta122
  23 marca 2009
po prostu powiedz lekarzowi że się źle czujesz. A on na pewno pozwoli ci nie pójść do szkoły:D
diegorrr
diegorrr
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: yyy bo to wasz obowiązek??


Obowiązek do 18 roku życia... Obowiązków mamy bardzo dużo i nie zawsze z nimi nadążamy ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: nie szkodzi.... dla tej 1/4 warto iść...


Ta 1/4 to jest dzięki rozmowom z rówieśnikami.

Konto usunięte
Konto usunięte: myślisz, że dziecko w wieku 15-16 lat wie co chce w życiu robić? Ja mam 23 lata i już mi się 5 razy koncepcja na życie zmieniła...


Ani mówiłem że zaraz padnie argument że dziecko nie wie co ma robić bo to głupi dureń. Nie wydaję mi się żeby metody i poglądy z lat 60' były nadal aktualne.

Konto usunięte
Konto usunięte: dwa klapsy na dupę to się uspokoją


Na mnie nie zadziałało ani razu ^^ Było tylko gorzej. Wątpię żeby walka z dzieciakiem cokolwiek dała. Nie widzę również sensu w powiedzeniu "Popłacze i zapomni".
bajerka20
bajerka20
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: . Obowiązków mamy bardzo dużo i nie zawsze z nimi nadążamy ^^

jeżeli sobie teraz z nimi nie radzisz to powodzenia w życiu bo ciężko Ci będzie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta 1/4 to jest dzięki rozmowom z rówieśnikami.

1/4 nabytej wiedzy? pitolisz :zonk: gubisz się w tym co piszesz...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ani mówiłem że zaraz padnie argument że dziecko nie wie co ma robić bo to głupi dureń.

nie wciskaj słów w moje usta... ile masz lat? wiesz co chcesz w życiu robić?
nikt w tym wieku nie wie :zonk: argument jak najbardziej na miejscu...

Konto usunięte
Konto usunięte: Wątpię żeby walka z dzieciakiem cokolwiek dała.

jeżeli rodzice walczą z dzieckiem to współczuję :zonk: to co powie rodzic jest święte i nie ma żadnych dyskusji...
diegorrr
diegorrr
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wciskaj słów w moje usta... ile masz lat? wiesz co chcesz w życiu robić? nikt w tym wieku nie wie argument jak najbardziej na miejscu...


Mam 16 lat. Mam zamiar pójść do liceum do klasy matematyczno geograficznej. Pierwszy rok nie będę się mocno wysilał. Następne 2 lata mam zamiar harować. Będę zdawał na maturzę:
- Rozszerzoną Matematykę
- Rozszerzony Angielski
- Rozszerzony Rosyjski
- Podstawowy Polski
- Podstawowy Niemiecki
- Podstawowy Ukraiński
- Rozszerzony WOS
- Podstawową Geografię
- I jeśli będzie do tego czasu to rozszerzoną Informatykę
Mam zamiar pójść na SGH (Szkoła Główna Handlowa) i następnie znaleźć sobie dobrze płatną pracę.
I teraz powiedz mi że nie wiem co chcę w życiu robić. Mówimy o nauce. Słów w usta ci nie wciskam.

Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli rodzice walczą z dzieckiem to współczuję to co powie rodzic jest święte i nie ma żadnych dyskusji...


Tak było 10 lat temu... A rodzic nie zawszę ma rację, może chcieć dobrze ale nie musi mieć racji. To co powie rodzic jest święte? Spotykałem przypadki gdzie rodzice wybierali pracę, drugą połowę. Jeśli uważasz że to jest dobre to tobie również życzę powodzenia w życiu.

Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli sobie teraz z nimi nie radzisz to powodzenia w życiu bo ciężko Ci będzie...


O mnie się nie martw ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: 1/4 nabytej wiedzy? pitolisz gubisz się w tym co piszesz...


Ja akurat dobrze wiem co piszę. 96% czystej książkowej wiedzy nie jest na na niki c**uj potrzebne bo i tak do niczego nam się to przyda.
bajerka20
bajerka20
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I teraz powiedz mi że nie wiem co chcę w życiu robić

już Ci mówiłam coś... teraz masz określone priorytety... a one i tak się zmienią w miarę upływu lat... może będzie okazja pogadać za 10 lat i wtedy mi przyznasz rację :)
PhantasieSchlaf
PhantasieSchlaf
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam 16 lat. Mam zamiar pójść do liceum do klasy matematyczno geograficznej. Pierwszy rok nie będę się mocno wysilał. Następne 2 lata mam zamiar harować. Będę zdawał na maturzę: - Rozszerzoną Matematykę - Rozszerzony Angielski - Rozszerzony Rosyjski - Podstawowy Polski - Podstawowy Niemiecki - Podstawowy Ukraiński - Rozszerzony WOS - Podstawową Geografię - I jeśli będzie do tego czasu to rozszerzoną Informatykę Mam zamiar pójść na SGH (Szkoła Główna Handlowa) i następnie znaleźć sobie dobrze płatną pracę. I teraz powiedz mi że nie wiem co chcę w życiu robić. Mówimy o nauce. Słów w usta ci nie wciskam.


Dżizas, po co.?
Ja kończę 1 LO w ty roku.
Rok temu będąc w gimnazjum myślałam,że będę zdawać 10 przedmiotów. [btw można tylko 6 o ile się nie zmieniło. ]

Na dzisiaj chcę zdawać : Polski, Rosyjski, Geografię, Matmę i może Historię.
I starczy . (:
bajerka20
bajerka20
  23 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dżizas, po co.?

zabezpieczenie na wypadek zmiany pomysłu na życie ;p
Needy007
Needy007
  24 marca 2009

Ja na twoim miejscu zapewne poszła bym nie do szkoły a gdzieś indziej. Możesz poudawać też że jesteś bardzo chora. Jeśli jedno ani drugie nie pasuje, nie pozostaje nic innego jak zarwać nockę i uczyć się ;] albo olać wszystko, lub chociaż to co się da. Przynajmniej ja tak robię :P Wymawiając się brakiem czasu, jednakże tak naprawdę to moje lenistwo, uczę się tylko na to co muszę a nie przygotowując się na każdą lekcję.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.