KoksankoRuchankO
KoksankoRuchankO
  23 lutego 2009 (pierwszy post)

Yoo :zonk:

Muszę zrobić prezentację multimedialną na WoS "Kto rządzi w Polsce". Ogólnie w prezentacjach jestem dobra, tylko ja sie kompletnie nie znam na polityce, a prezentacja ma byc na 25 slajdów. A no i nie chce wszystkiego zerżnąć z wikipedii.

Wiem że jest prezydent kaczyński, premier też kaczyński ? albo tusk nie wiem, no i jest lewica i prawica ale nie wiem zbytnio o co chodzi no i jest Pis i PO i sejm ale dalej to nie wim.. Aha i mysle ze zaczne od pierwszej konstytucji majopwej a potem przejde do czasow spolczenych..

Każdą uwage i propozycje bardzo mi sie przyda dlatego prosze o pomoc :) Mam jeszcze 6 dni na to ( a ponoć nie można zadawać na ferie :// )

smielaq89
smielaq89
  25 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo?


Bo za krótka jesteś.

Konto usunięte
Konto usunięte: skoro uwazasz ze wiekszosc ludzi na fotce nie doruwnują ci poziomem to po co tu siedzisz? żeby się dowartościować?


Nigdzie nie napisałem, że większość. Widzę, że masz problem czytania ze zrozumieniem.
Siedzę, bo lubię. I na szczęście nie wszyscy tutaj prezentują niski poziom.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie moja wina, na WoSie mielismy dotychczas o innych rzeczach wiec skad mam wiedziec? ;/


Z życia.
kamiLLLosxD93
kamiLLLosxD93
  25 lutego 2009

ejj jak można tego nie wiedzieć ? xD
władza wykonawcza - prezydent i rząd u nas zalicza sie także premiera tj Donald Tusk xD
władza ustawodawcza to sejm i senat xD
i weź coś walnij tam o tym że jest demokracja i wgl xD
daj zdjęcia jakieś fajne prezydenta i bedzie gitara xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.