KoksankoRuchankO
KoksankoRuchankO
  23 lutego 2009 (pierwszy post)

Yoo :zonk:

Muszę zrobić prezentację multimedialną na WoS "Kto rządzi w Polsce". Ogólnie w prezentacjach jestem dobra, tylko ja sie kompletnie nie znam na polityce, a prezentacja ma byc na 25 slajdów. A no i nie chce wszystkiego zerżnąć z wikipedii.

Wiem że jest prezydent kaczyński, premier też kaczyński ? albo tusk nie wiem, no i jest lewica i prawica ale nie wiem zbytnio o co chodzi no i jest Pis i PO i sejm ale dalej to nie wim.. Aha i mysle ze zaczne od pierwszej konstytucji majopwej a potem przejde do czasow spolczenych..

Każdą uwage i propozycje bardzo mi sie przyda dlatego prosze o pomoc :) Mam jeszcze 6 dni na to ( a ponoć nie można zadawać na ferie :// )

1111stysia1111
1111stysia1111
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: @Miihihih: Najciekawsze, że to wszystko można znaleźć po kilku kliknięciach na Wikipedii. Niektórzy nawet tyle nie potrafią. Widocznie istnieje dla nich tylko jedna strona - Fotka.pl ;)


wlasnie.. zajmij sie czymś innym a nie wszystko komentujesz.. widocznie dla ciebie isteje tylko Fotka .. pozdro
BloodlustV
BloodlustV
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: o.O ja wiem tylko to ze prezydent rzadzi a anwet nie wiem kim on jest..


Boże.. tępota na poziomie przedszkola..
Miihihih
Miihihih
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no albo dziewczyna nie ogląda tv albo nie wiem...przyjechała do Polski wczoraj .. ;/ poza tym prosić o pomoc to tu każdy pierwszy, ale żeby podziękować to już nie łaska.. nie wszyscy ale większość;]

a później się gimnazjaliści bulwersują, że mówi się, iż gimnazjum to syf. mtv bardzo chętnie, a co się dzieje w Polsce, nie mówiąc o świecie to już nie.
Pewnie nie wie, czy Jarosław czy Lech jest prezydentem. :ninja:
Miihihih
Miihihih
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najciekawsze, że to wszystko można znaleźć po kilku kliknięciach na Wikipedii. Niektórzy nawet tyle nie potrafią.

wydaje mi się, że aby skorzystać z wikipedii też trzeba mieć pewną wiedzę, bo 'organizacja gminy', 'samorzad wojewodzki' czy 'organy wladzy' to dla niektorych bardzo dziwne, nowe słowa.
Akurat ja pisałam w oparciu o swoją wiedzę, może i w gimnazjum aż tyle nie ma, ale żaden problem wziąć książkę czy gazetę i poczytać. Chociaż nie wiedzieć o trójpodziale władzy to już przesada.
blondynkaax3
blondynkaax3
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: premier też kaczyński ? albo tusk nie wiem

Hahahaha :lol2:
xLoveIsTheAnswer
xLoveIsTheAnswer
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: WOS


Nie lubię , nie umie , nie znam , i nie pomogę .
smielaq89
smielaq89
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie.. zajmij sie czymś innym a nie wszystko komentujesz.. widocznie dla ciebie isteje tylko Fotka .. pozdro


Prawda w oczy kole ? Brak argumentów ? Nerwy puszczają ? ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: że mówi się, iż gimnazjum to syf


Gimnazja to trzeba zniszczyć i zaorać. Wprowadzenie takiego czegoś do polskiego systemu edukacji jest największym idiotyzmem III RP.
Potwierdzam.. gimnazjum to syf. I to wielki.
Khold
Khold
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto rządzi w Polsce ?

Żydomasońskie lobby, nie wiesz o tym?

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem że jest prezydent kaczyński, premier też kaczyński ? albo tusk nie wiem

ZOMG

Konto usunięte
Konto usunięte: jest lewica i prawica ale nie wiem zbytnio o co chodzi no i jest Pis i PO i sejm ale dalej to nie wim

LULZ

Nie no serio, to mnie zabiło.
Ja rozumiem, że gimnazjum, że sie nie interesują polityką, że nie oglądają wiadomości...
Ale do jasnej cholery, jakieś pojęcie o tym, co się dzieje w państwie trzeba mieć.
I czego Ty oczekujesz od ludzi na tym forum, jeśli nie znasz podstawowych pojęć potrzebnych do jakiejkolwiek rozmowy o polityce?
KoksankoRuchankO
KoksankoRuchankO
  24 lutego 2009

aha :lol2:

ja nie przesiaduje na fotce.pl ani tez nie ogladam mtv . i nie czytam bravo tylko victora gimnazjialiste :jezyk2: a średnią w 1 klasie miałam 5.2 . i jestem dobrą uczennica tylko moja najsłabsza strona to wlasnie polityka. ale widac to jest zbyt trudne do zrozumienia.. Oczywiscie dziekuje za pomoc ale nie wiem po co ta krytyka. Albo nie, w sumie dobrze piszecie, może inni skorzystają. No dobra ale nie pisze na temat,

wróćmy jeszcze do tego frajera smielaq89.. No sory koleś rozumiem że masz zapewne mature zdaną na 100% i jestes na dobrych studiach no to kozaczysz. Sama mam takiego znajomego który tak teraz cwaniaczy jak Ty. Tylko nie iwem po jaką cho.lere. Przeciez to strasznie odpycha ludzi. jestes przemądrzały i potrafisz tylko krytykowac i wyśmiewać sie z ludzi którzy nie mają takiego talentu do nauki jak ty? No sory ale chyba nie tędy droga. Nie każdy jest tak ambitny i tak przyswaja wiedzę, każdy człowiek ma swoje mocne ale i słabe strony i trzeba to uszanować a nie krytykować i jeszcze bardziej dołować :/ Nie mowie to oczywiscie o lenistwie, ale niektorzy (np. ja :mrgreen: ) naprawde sie starają z np. nauką.. to ze napisalam na tym forum nie znaczy ze oczekuje ze ktos zrobi to dla mnie, po prostu chcialam zobaczyc pomysły innych oraz sugestie. I fakt moze sie wygłupiłam pisząc że kompletnie nie mam o niczym pojęcia, no bo trochę mam i trzeba było to inaczej ująć w słowa a nie tak beznadziejnie xD
wiec koles przestan pisac takie posty bo nikt cie tu nie chce
z poważaniem
Ja

niepozdrawiam ^^

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no sorry ..ale gdy ja przeczytałem pierwszy post to nie wiedziałem czy ona czasem się nie nabija i nie prowokuje:D myślałem że sobie dziewczyna jaja robi:] nosz kurna .. jak ktoś może napisać tego typu post:

może i masz racje..ale uwierz,że mam w klasie tez takie osoby ktore nie wiedza kto jest premierem, prezydentem...;/ juz nie mowiac kto do jakiej parti nalezy...
smielaq89
smielaq89
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: może i masz racje..ale uwierz,że mam w klasie tez takie osoby ktore nie wiedza kto jest premierem, prezydentem...;


No i lepiej o nich nie pisać, jeśli ktoś nie wie takich rzeczy to jest dla mnie zwykłym idiotą.
smielaq89
smielaq89
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wróćmy jeszcze do tego frajera smielaq89


Uważaj dziewczynko na słowa.

Konto usunięte
Konto usunięte: No sory koleś rozumiem że masz zapewne mature zdaną na 100% i jestes na dobrych studiach no to kozaczysz.


Na studiach może i jestem dobrych, maturę, muszę Cie zmartwić niestety 100 % nie miałem ;) Ale nie wiem co to akurat ma do rzeczy...

Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez to strasznie odpycha ludzi.


Jeśli odpycha ludzi, którzy posiadają taki poziom wiedzy jak część osób na Fotce, to powinienem się tylko cieszyć ;) Poza tym wisi mi to co ktoś o mnie myśli na tym serwisie.

Konto usunięte
Konto usunięte: jestes przemądrzały i potrafisz tylko krytykowac i wyśmiewać sie z ludzi którzy nie mają takiego talentu do nauki jak ty?


Nie mam talentu do nauki. Jestem dość leniwy. Z nikogo się nie wyśmiewam, pisze tylko to co myślę.

Konto usunięte
Konto usunięte: ie każdy jest tak ambitny i tak przyswaja wiedzę, każdy człowiek ma swoje mocne ale i słabe strony i trzeba to uszanować a nie krytykować i jeszcze bardziej dołować :/


Zgoda. Ale jeżeli ktoś nie wie PODSTAWOWYCH rzeczy to już inna sprawa. I nie chodzi tu o jakąś zwiększoną naukę.

Konto usunięte
Konto usunięte: to ze napisalam na tym forum nie znaczy ze oczekuje ze ktos zrobi to dla mnie, po prostu chcialam zobaczyc pomysły innych oraz sugestie


Tylko zrobiłaś to w takiej formie, że sama widzisz jakie to wywołało efekty.

Konto usunięte
Konto usunięte: I fakt moze sie wygłupiłam pisząc że kompletnie nie mam o niczym pojęcia, no bo trochę mam i trzeba było to inaczej ująć w słowa a nie tak beznadziejnie xD


Dokładnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiec koles przestan pisac takie posty bo nikt cie tu nie chce


Na pewno nie zabronisz mi tu pisać ;) Poza tym nie pisz za innych. Każdy może się sam wypowiedzieć w swoim imieniu.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w 1 klasie miałam 5.2


Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem że jest prezydent kaczyński, premier też kaczyński ? albo tusk nie wiem


:zonk:

przywróćcie chłosty w szkołach
...Ignorance is bliss...
smielaq89
smielaq89
  24 lutego 2009

Ale to po części nie ich wina. System zaczyna ich wypaczać... :P

KoksankoRuchankO
KoksankoRuchankO
  25 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważaj dziewczynko na słowa.


bo? :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli odpycha ludzi, którzy posiadają taki poziom wiedzy jak część osób na Fotce, to powinienem się tylko cieszyć ;) Poza tym wisi mi to co ktoś o mnie myśli na tym serwisie.


skoro uwazasz ze wiekszosc ludzi na fotce nie doruwnują ci poziomem to po co tu siedzisz? żeby się dowartościować? :zonk:

nie moja wina, na WoSie mielismy dotychczas o innych rzeczach wiec skad mam wiedziec? ;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.