paulina42222
paulina42222
  3 lutego 2009 (pierwszy post)
hm.....czy nie zauwazyliscie ze niektorzy w szkole chca przyszpanowac???swoim wygladem???uborem, fryzura....fakt trzeba jakos wygladac ale bez przesady to nie wypad na dyske...:P:P:jezyk2::jezyk:
powerorginal
powerorginal
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu się pojawia bardzo bliskie uczucie nam, ludziom - zazdrość. ;)

hehe co prawda to prawda ... sam wole markowe ciuchy i wole kupic 1 pare spodni markowych niz 2 zwykle .... :woot:
ShinyStern
ShinyStern
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie jest normalne ... jak by u nas nauczyciel sie do takiego czegos przyczepil to by go wszyscy wysmiali .. zreszta chyba nie ma prawa tak ingerowac w twoj ubior pasemka to nie gole cycki ...

ma prawo :tak:
powerorginal
powerorginal
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ma prawo

tragedia .... gdybym byl dziewczyna nie pozwolibym sobie na to ... :nie:
Judytka06
Judytka06
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy nie zauwazyliscie ze niektorzy w szkole chca przyszpanowac???

oczywiście ;) u mnie w szkole sporo osób z tego co widzę.
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hm.....czy nie zauwazyliscie ze niektorzy w szkole chca przyszpanowac???swoim wygladem???uborem, fryzura....fakt trzeba jakos wygladac ale bez przesady to nie wypad na dyske...:P:P

tak mowia glownie osoby zazdrosne, ze ich samych na to nie stac.
mam pytanie - co jest zlego w posiadaniu modnej fryzury czy ciuchow (oczywiscie nie mowie o miniowie w ktorej widac pol dupy, lecz o ubieraniu sie z gustem) ?
Paullina10693
Paullina10693
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: andzialbn: tak chcą i co ? ale to jest idiotyczne... LadyFreaky: niektórzy owszem. ale to już ich sprawa. no raczej nie moja...ale niektorzy naprawde przesadzaja


Nic na to nie poradzę. Zresztą nie interesuje mnie innych wygląd. Niech się ubierają jak chcą. To ich sprawa!!!
ShinyStern
ShinyStern
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tragedia .... gdybym byl dziewczyna nie pozwolibym sobie na to ...

nie chcialabym zeby wyrzucili mnie ze szkoly
gdybym sie klocila z pewnoscia by tak sie stalo
ChantForEzkaton
ChantForEzkaton
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: .czy nie zauwazyliscie ze niektorzy w szkole chca przyszpanowac???

Zauważyłem.
Zwykle robią tak osoby niedowartościowane.
paulina42222
paulina42222
  5 lutego 2009

niektorzy tu mowia ze jak ktos mowi o tym ze ktos szpanuje to wcale tak nie jest...nie zazdroszcze innym niczego...;/ bo bym byla idiotka jakbym to robila...zawsze koles mowi ze woli normalna dziewczyne a pierwsza na ktora spojrzy to wytapetowana laska...w mini i z dekoltem niewiadomo jakim...zal;/

AaStRuMm
AaStRuMm
  6 lutego 2009
fabuleux
fabuleux: bluzki przed pepek czy jakieś miniówy to faktycznie jest przesada.

To jest już dawno nie modne jako strój 'codzienny, więc wątpię czy jakaś ogólnie rzecz biorąc na poziomie dziewczyna by się tak ubrała do szkoły ;]

A co do mundurków Hm z jednej strony plus. Bo nie każdego stać na super ciuch czy jakieś markowe buty i może czuć się w tym momencie gorszy, a nie o to chodzi by pokazać, że moi starzy mają kasę a Twoi nie to jesteś nikim. Dlatego jak są mundurki to tak się nie wyróźniają te 'gorzej' i 'lepiej' ubrane.

No fakt chłopakom nie na rękę bo jak wiadomo to wzrokowcy ;) i wolą popatrzeć na ładnie ubraną dziewczynę (lepsze wrażenie robi) niż na taką w mundurku ;) Nie prawda? :P
AaStRuMm
AaStRuMm
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niektorzy tu mowia ze jak ktos mowi o tym ze ktos szpanuje to wcale tak nie jest...nie zazdroszcze innym niczego...;/ bo bym byla idiotka jakbym to robila...zawsze koles mowi ze woli normalna dziewczyne a pierwsza na ktora spojrzy to wytapetowana laska...w mini i z dekoltem niewiadomo jakim...zal;/

Z dekoltem ? Hm bo chce pokazać swoje 'walory', to co ma lepsze. I chcę przyciągać chłopaków jakimś sposobem. To chyba byłoby z nią coś nie tak gdyby tylko chodziła jak zakonnica i nie chciała się spodobać płci przeciwnej. Nie wiem ile lat masz, ale chyba w gimnazjum jesteś, to poczekaj aż przyjdzie taki okres kiedy jakiś wpadnie Ci w oko ;) Zobaczymy co wtedy zrobisz żeby zwrócił na Ciebie uwagę :)
HotBlonde
HotBlonde
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hm.....czy nie zauwazyliscie ze niektorzy w szkole chca przyszpanowac???swoim wygladem???uborem, fryzura....fakt trzeba jakos wygladac ale bez przesady to nie wypad na dyske...:P:P


to nie szpan, tylko chęć wyglądania dobrze... :/
no ale po twoich fotkach stwierdzam, ze ty nie mozesz wiedziec o tym zbyt dużo...
powerorginal
powerorginal
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chcialabym zeby wyrzucili mnie ze szkoly gdybym sie klocila z pewnoscia by tak sie stalo

kurde , nie wiem do jakiej szkoly chodzisz .... ale po prostu posikalbym sie ze smiechu jesli w naszej szkola tak by sie stalo :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.