paulina42222
paulina42222
  3 lutego 2009 (pierwszy post)
hm.....czy nie zauwazyliscie ze niektorzy w szkole chca przyszpanowac???swoim wygladem???uborem, fryzura....fakt trzeba jakos wygladac ale bez przesady to nie wypad na dyske...:P:P:jezyk2::jezyk:
diler
diler
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Z drugiej kasy jak masz kasę to czemu nie?
Jak ja mam pieniądze, to lubię się dobrze ubrać. Nie widzę powodu do krycia się z czymś fajnym, bo ktoś coś pomyśli :lol:
Jakbym miał się przejmować kimś to już dawno porzuciłbym szerokie spodnie. :tak:
Chodzisz jak chcesz. Jak ktoś jest bogaty, to z czasem już nie zwraca uwagi na swoje ubranie, tym bardziej nie myśli że ktoś go ma za szpanera.

No chyba, że faktycznie ktoś przegina, lata z głośnikami do mp3ki w kieszeni i robi zamieszanie, z takich osób się śmieję :crylol:
Szpanerstwo jest jak masz swoją kasę, zarobisz ją sam - ok.
Ale jak dostajesz od rodziców i udajesz kogoś to jesteś frajerem. Pozerstwo.

Tyle sądzę na ten temat.
powerorginal
powerorginal
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to mam źle wyglądać, bo to szkoła ?

nie chodzi o to zeby zle wygladac , lecz zeby byl to stroj schludny , nie wyzywajacy ...
Konto usunięte
Konto usunięte: Mozesz byc przewodniczaca szkoly czy kalsy i napisac pismo do dyrektora ze jest jak jest, i chcesz aby wprowadzil mundurki czy jakies ograniczenia...

mysle ze zostala by zlinczowana ...
Miihihih
Miihihih
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chodzi o to zeby zle wygladac , lecz zeby byl to stroj schludny , nie wyzywajacy ...

Każdy wyznacza swoje granice.
Jednak uważam, że autorce tematu chodziło o wieksza liczbe osób w szkole, które ubierają się modnie czy w swoim stylu.
I nie rozumiem co ma do tego fryzura.
shamaramorgan
shamaramorgan
  3 lutego 2009

dla jednych jakaś fryzura będzie oznaką szpanu, dla innych chęcią bycia oryginalnym.
Myślę, że kwestia wyglądu to delikatna rzecz i dość względna.
Dla jednych widok odsłoniętych ramion będzie czymś odrażającym dla innych wręcz normalny :)

Konto usunięte
Konto usunięte: mysle ze zostala by zlinczowana ...

w mojej szkole była ankieta dotycząca mundurków szkolnych. Z ankiety wyszło, ze większośc uczniów chciałoby mundurki w szkole. jednak dyrektorka stwierdziła, że pomysł w naszej szkole nie przeszedłby więc wprowadziła nakaz noszenia stroju schludnego. jaki to strój- to już indywidualna kwestia.
RadekkLis
RadekkLis
  3 lutego 2009

Dziewczyny chyba żartujecie. Mundurki?? Po co to w ogóle?? Moim zdaniem to jest głupie tak samo jak szpanowanie. Najbardziej nie cierpię jak ktoś szpanuje że pali w szkole. A najbardziej jak to robią dziewczyny.

fabuleux
Posty: 3259 (po ~81 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 32
fabuleux
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hm.....czy nie zauwazyliscie ze niektorzy w szkole chca przyszpanowac???swoim wygladem???uborem, fryzura....fakt trzeba jakos wygladac ale bez przesady to nie wypad na dyske...:P:P


bluzki przed pepek czy jakieś miniówy to faktycznie jest przesada.
ale jak ktoś ma pieniądze żeby się ładnie ubrać to czemu ma tego nie zrobić.
a z włosami jest przegięcie jak się ich nie myje.
a za mundurkami jestem na :tak: ale w mojej szkole ich nie wprowadzą a szkoda.
Oh you're so naive yet so... :zakochany:
madziaalen
madziaalen
  3 lutego 2009

moim zdaniem too każdy się ubiera tak jak go stać na too.
jeżeli komuś rodzice zapewnili lepsze ciuchy, to czemu z tego nie korzystać...
na pewno każdy chciałby polatać w markowych ciuchach... NORMALKA :)

ShinyStern
ShinyStern
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to akurat jest porazka... kolor wlosow?!? lol

niestety tak jest :] i to surowo karane;)
np, o jedno pasemko mi zrobili afere w tamtym roku... o i zachowanie spadlo;)
fabuleux
Posty: 3259 (po ~81 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 32
fabuleux
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: np, o jedno pasemko mi zrobili afere w tamtym roku... o i zachowanie spadlo;)


i bardzo dobrze, szkola to szkoła :tak:
u mnie w szkole też jest surowo zabronione farbowanie włosów i robienie sobie kolczyków.
Oh you're so naive yet so... :zakochany:
Chez626
Chez626
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak mowisz bo jeszcze mloda jestes.. ja niewiele starsza ale w mundurku moglabym chodzic do szkoly.. niestety nie mialam okazji

Uwierz mi,że nie kazdy starszy jest za mundurkami.zebys wiedziała w jakiej ja kapie rok chodziłam:lol2: normalnie porażka.
ShinyStern
ShinyStern
  3 lutego 2009
fabuleux
fabuleux: i bardzo dobrze, szkola to szkoła u mnie w szkole też jest surowo zabronione farbowanie włosów i robienie sobie kolczyków.

tez sie zgadzam, ciesze sie ze mi obnizyli;) bo to taki glupi wybryk byl hehe;)
powerorginal
powerorginal
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak uważam, że autorce tematu chodziło o wieksza liczbe osób w szkole, które ubierają się modnie czy w swoim stylu.

jezeli nosza spodnie za 600 zl ale sa normalne nie z dziura na pupie to nic jej do tego .... modnie ok . ale z pewnymi granicami :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Z ankiety wyszło, ze większośc uczniów chciałoby mundurki w szkole.

he wydaje mi sie ze w mojej szkole wynik bylby inny :)

Konto usunięte
Konto usunięte: np, o jedno pasemko mi zrobili afere w tamtym roku... o i zachowanie spadlo;)

to nie jest normalne ... jak by u nas nauczyciel sie do takiego czegos przyczepil to by go wszyscy wysmiali .. zreszta chyba nie ma prawa tak ingerowac w twoj ubior pasemka to nie gole cycki ...
bree92
bree92
  3 lutego 2009

Następnym razem,
wpadnę do szkoły w tłustych włosach,
co by nie być ponad stan.

:zonk:

Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hm.....czy nie zauwazyliscie ze niektorzy w szkole chca przyszpanowac???

To norma jest :and:
Muszą być trendy, nie? ;p
Miihihih
Miihihih
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny chyba żartujecie. Mundurki?? Po co to w ogóle?? Moim zdaniem to jest głupie tak samo jak szpanowanie. Najbardziej nie cierpię jak ktoś szpanuje że pali w szkole. A najbardziej jak to robią dziewczyny.

widać, że jesteś w gimnazjum. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli nosza spodnie za 600 zl ale sa normalne nie z dziura na pupie to nic jej do tego .... modnie ok . ale z pewnymi granicami :)

I tu się pojawia bardzo bliskie uczucie nam, ludziom - zazdrość. ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.