paulina42222
paulina42222
  3 lutego 2009 (pierwszy post)
hm.....czy nie zauwazyliscie ze niektorzy w szkole chca przyszpanowac???swoim wygladem???uborem, fryzura....fakt trzeba jakos wygladac ale bez przesady to nie wypad na dyske...:P:P:jezyk2::jezyk:
paulina42222
paulina42222
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego powinny byc mundurki. Jestem za

mundurki dobra rzecz tylko zeby jakos wygladaly hehe
HitMeBabyPlease
HitMeBabyPlease
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hm.....czy nie zauwazyliscie ze niektorzy w szkole chca przyszpanowac???swoim wygladem???uborem, fryzura....fakt trzeba jakos wygladac ale bez przesady to nie wypad na dyske...:P:P


ale jeśli ktoś ubiera się po prostu ładnie, i dba o swój wygląd, to nie zaczy że chce się wywyższać :P

Ja osobiście do szkoły idę jak na randkę :mrgreen: nie, no bez przesady, ale chodzę tak jak mi się podoba :tak:
paulina42222
paulina42222
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak juz sie wybiera mundurki to przedstawiciel kazdej klasy jest i wspolnie sa wybierane

nie zawsze dyrektor moze zgodzic sie na takie cos...zwylke to lekcewaza...a rodzice???ze zaduze wydatki..
paulina42222
paulina42222
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mozesz byc przewodniczaca szkoly

wlasnie..mozesz hehe ale nie musisz
Klaudia270
Klaudia270
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zawsze dyrektor moze zgodzic sie na takie cos...zwylke to lekcewaza...a rodzice???ze zaduze wydatki..

Wiesz mylisz sie, zapewniam Cie ze i Twoim rodzicom na reke ze bedziesz chodzila do szkoly jak uczen a nie jak na "randke". A dyrektor nigdy nie zlekcewazy takiej wiadomosci od uczniow, bo skoro uczniowie sie sami prosza o mundurki to dla niego lepiej tymbardziej ze wzrosnie renoma jego szkoly...
Klaudia270
Klaudia270
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie..mozesz hehe ale nie musisz

Ja bylam wiec wiem jak jest, ale to zaden problem, mozesz z tak owa pogadac... albo wziac sprawe we wlasne rece;))
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hm.....czy nie zauwazyliscie ze niektorzy w szkole chca przyszpanowac???swoim wygladem???uborem, fryzura....

desperaci
...Ignorance is bliss...
paulina42222
paulina42222
  3 lutego 2009
za dobrze by bylo
i33iiiiiiiee
i33iiiiiiiee
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niektorzy

niektorzy? prawie wszyscy ;d
i co w zwiazku z tym? :zonk:
ShinyStern
ShinyStern
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zaduze wydatki..

u nas w sql byly dofinansowania na mundurki,
niestety u mnie nadal są mundurki.. ale nie narzekam:P dobre na sciagi heh;p...

Konto usunięte
Konto usunięte: woim wygladem???uborem, fryzura....

u mnie w sql jest plan naprawczy czy jakos tak,
ubior to mudnurek ;) a w dzien mundurka mamy byc ubrani w mundurek i spodnice od niego, zakaz farbowania wlosow ( jezeli sie wyfarbuje to obnizone zachowanie o stopien) nie wspominajac o makijazu i malowaniu paznokci..

u mnie w szkole nie ma szpanowania...
Miihihih
Miihihih
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak samo jak ktos chodzi do fryzjera i ma zajebista fryzure...

Dokładnie, czy dlatego mają nie dbać o siebie, bo komuś nie pasuje? ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: no wiesz to nie wyjscie na dyske ze wygladasz bajerancko...

to mam źle wyglądać, bo to szkoła ?
Klaudia270
Klaudia270
  3 lutego 2009

a takie szare myszki sa zwykle zazdrosne o ciuchy i robia problemy... dlaczego jest tak ze osoby z lepszymi ubraniami sa bardziej towarzyskie i otwarte na swiat?

Klaudia270
Klaudia270
  3 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zakaz farbowania wlosow ( jezeli sie wyfarbuje to obnizone zachowanie o stopien

to akurat jest porazka... kolor wlosow?!? lol
kajaa1803
kajaa1803
  3 lutego 2009

mundurki?? to wogóle był żal

każdy ma swój styl i ubiera się jak chce chociaż fakt niektórzy przesadzają

Klaudia270
Klaudia270
  3 lutego 2009

tak mowisz bo jeszcze mloda jestes.. ja niewiele starsza ale w mundurku moglabym chodzic do szkoly.. niestety nie mialam okazji.

Ps. A nigdy ogladajac jakies amerykanskie filmy nie zazdroscilas tym dziewczynom super strojow szkolnych? bo ja owszem... pozatym taka szkola jest juz za lepsza uwazana.. wszytkie o najlepszej renomie posiadaja mundurki .. dlaczego?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.