XLukrowanYguzikX
XLukrowanYguzikX
  14 stycznia 2009 (pierwszy post)

Elo.
I jak wam poszło?
Jakie macie zdanie na temat tego testu?

Ja myśle, że nie było źle . ;)

LukasMSC
LukasMSC
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, po oddani skapnelam sie ze uzylam 'jest' a bylam przekonana ze nie uzylam czasownika;pp

No to kolejny punkt w plecy... ^^ Też mam 'jest'
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w takim razie to wina nauczyciela. Znając nauczycieli i ich podejście do uczni, to wystawią Wam te oceny. Zresztą, z polskiego to się nie dziwię,że wystawią.

nie wina nauczyciela, bo nauczyciel jedzie programowo, a czasami musi poswiecic wiecej lekcji np dodatkowa 2 na wytlumaczenie czegos np gdy w programie jest przydzielona lekcja 1 chemii na dany temat a jednak uczniowie potrzebują 2, bo nie chodzi chyba o to by jechac z programem by wszystko przerobic na szybko ale zeby tez uczniowie cos zrozumieli ;pp
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to kolejny punkt w plecy... ^^ Też mam 'jest'


a ja nie mam :punk:
:mrgreen:
mój tytuł to "czytanie książki" xD hmm ... dobrze? bo nie wiem nawet :D:D
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to już trudno ... przecież to tylko próbny

więc nie ma co panikować.

Konto usunięte
Konto usunięte: no wybacz xD poniosło mnie

wybaczam :ninja:
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: więc nie ma co panikować.


właśnie ... trudno i tyle ;) człowiek uczy się przecież na błędach :mrgreen: hehe :))
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mój tytuł to "czytanie książki" xD hmm ... dobrze? bo nie wiem nawet :D:D

ale to chyba powinno byc pelne zdanie typu 'temat wiersza to czytanie ksiazek'
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wina nauczyciela, bo nauczyciel jedzie programowo, a czasami musi poswiecic wiecej lekcji np dodatkowa 2 na wytlumaczenie czegos np gdy w programie jest przydzielona lekcja 1 chemii na dany temat a jednak uczniowie potrzebują 2, bo nie chodzi chyba o to by jechac z programem by wszystko przerobic na szybko ale zeby tez uczniowie cos zrozumieli ;pp

pewnie,że nie chodzi. No ale wiesz, ciągłe przerwy w nauce, jakieś chore święta, to potem nie ma czasu na przerobienie materiału a co dopiero czegoś dodatkowego. Ergo, nauczyciele nie są na wskroś źli, tak jak się Wam wydaje.
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie ... trudno i tyle ;) człowiek uczy się przecież na błędach hehe :))

gorzej będzie na tym prawdziwym + dodatkowy stres
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to chyba powinno byc pelne zdanie typu 'temat wiersza to czytanie ksiazek'


eee ... mi się zdaje, że chyba nie ;) tylko trzeba było zapisać temat i tyle, ale mogę się mylić ;] xD
LukasMSC
LukasMSC
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nauczyciele nie są na wskroś źli, tak jak się Wam wydaje.

Ale czy ktoś powiedział, że są źli?
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czy ktoś powiedział, że są źli?

wiele razy się słyszało takie stwierdzenia.
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie,że nie chodzi. No ale wiesz, ciągłe przerwy w nauce, jakieś chore święta, to potem nie ma czasu na przerobienie materiału a co dopiero czegoś dodatkowego.

Jakie ciągłe;pp świeta raz na semestr? każdy czasem potrzebuje odpoczynku psychiczneog i fizycznego (nieprzespane noce..)
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: eee ... mi się zdaje, że chyba nie ;) tylko trzeba było zapisać temat i tyle, ale mogę się mylić ;] xD

Nie no możliwe że dobrze ;D ja tez moge sie mylic ;D
LukasMSC
LukasMSC
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiele razy się słyszało takie stwierdzenia.

Słyszy się codziennie, ale tutaj jeszcze tego nie przeczytałem...
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez moge sie mylic ;D


no w końcu nikt nie jest nieomylny ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.