XLukrowanYguzikX
XLukrowanYguzikX
  14 stycznia 2009 (pierwszy post)

Elo.
I jak wam poszło?
Jakie macie zdanie na temat tego testu?

Ja myśle, że nie było źle . ;)

LukasMSC
LukasMSC
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie wiedziałam co to pytanie oznacza haha xD i nie napisał

:ziober2:
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009

A chyba nauczyciel od danego przedmiotu nie ma prawa wystawić oceny z tego testu probnego nie?

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A chyba nauczyciel od danego przedmiotu nie ma prawa wystawić oceny z tego testu probnego nie?

u mnie w szkole wystawiają. Przelicza się punkty na ocenę i wjo.
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A chyba nauczyciel od danego przedmiotu nie ma prawa wystawić oceny z tego testu probnego nie?


mam nadzieje, że nie wystawi :mrgreen:
ale są taki "przypadki", że mogą wystawić :zonk:
ale jakoś to bedzie xD
LukasMSC
LukasMSC
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a co to patetyczny w ogóle ?

nie weim, ale tak zaznaczyłem... Potoczny mi nie pasił bo nie było tam nic takiego potocznego np. "żem spiprzali" :mrgreen:
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo ... a co do tego pierwszego tekstu ... to ostatnie zdanie czym było ? xD

hahah nie wiem czy mam dobrze ale mi się zdaje ze metafora. bo pytanie retoryczne nie, hiberbola to wyolbrzymianie np zamiast duzy-ogromny wiec tez nie .. a co tam jeszcze bylo? aforyzm?
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: LukasMSC: potocznym czy patetycznym

potoczny raczej nie, zdaje mi sie ze patetyczny
LukasMSC
LukasMSC
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie w szkole wystawiają. Przelicza się punkty na ocenę i wjo.

j.w.
Treść posta jest za krótka. Minimum to 10 znaków. Cytaty nie są wliczane do treści.
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie weim


nie no to nieźle xD

Konto usunięte
Konto usunięte: ale tak zaznaczyłem..


intuicja ? :mrgreen:

a w pytaniu do pierwszego tekstu o te ostatnie zdanie co zaznaczyłeś?
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  14 stycznia 2009

patetyczny to znaczy,że coś jest wyniosłe, nadęte, intensywne. No, ale takie coś to powinniście wiedzieć. :zonk:

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009

Gdzies czytałam, że nauczyciel nie ma prawa wystawiać, chyba że to test układany przez daną szkołe

Dagmaraa016
Dagmaraa016
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hahah nie wiem czy mam dobrze ale mi się zdaje ze metafora. bo pytanie retoryczne nie, hiberbola to wyolbrzymianie np zamiast duzy-ogromny wiec tez nie .. a co tam jeszcze bylo? aforyzm?


no właśnie inne mi nie pasowały ... tak samo rozkminiłam jak Ty :mrgreen: Wydaje mi się, że to powinno być dobrze :D
LukasMSC
LukasMSC
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hahah nie wiem czy mam dobrze ale mi się zdaje ze metafora. bo pytanie retoryczne nie, hiberbola to wyolbrzymianie np zamiast duzy-ogromny wiec tez nie .. a co tam jeszcze bylo? aforyzm?


Raczej metafora bo było coś, że biblioteka niczym świątycznia czy jakoś tak :zonk:
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  14 stycznia 2009

MA prawo wystawić.;) to podsumowanie Twojej wiedzy.

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009

no patetyczny to taki uroczysty

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.