XLukrowanYguzikX
XLukrowanYguzikX
  14 stycznia 2009 (pierwszy post)

Elo.
I jak wam poszło?
Jakie macie zdanie na temat tego testu?

Ja myśle, że nie było źle . ;)

MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałam ze jestes juz po testach ze sie tak wymądrzasz. Przekonasz sie w 3 kl

no dokładnie;p kozakowac kazdy potrafi a sie okaze ze plakac bedzie w 3 klasie;p
Zreszta testy niekoniecznie sa odzwierciedleniem wiedzy, iz byly nie raz takie przypadki ze osoby 5tkowe dobrzy ucznikowie, konkursowicze, pisali bardzo słabo i był potem płacz
a wszystko przez stres stres stres
Holigula
Holigula
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myslicie ze na tym prawdziwym tescie juz w kwietniu walna np jakas lekture? Czy boją sie afery jak w zeszłym roku?


Tak. Ministerstwo przecież mówiło, że teraz na testach będą lektury... Dla mnie to i lepiej;] Omawiamy je bardzo dokładnie itp...

Naprawdę tak ciężko jest przeczytać te kilka książek?

A test był taki średni. Polski uwielbiam, ale jednak małe trudności z testem miałam. No ale 35pk powinnam mieć na 99,9% xD
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tym razem bylo troszke inaczej

Masz gdzieś arkusz z języka polskiego ?
Aż sobie zerknę na te,wymagające nadludzkiej wiedzy zadania .
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahahah NO W TWOIM WIEKU mowilam to samo bo te testy jakie robilismy w 2 klasie probne to byl wlasnie banał, tym razem bylo troszke inaczej

ale ja nie mówię słońce o testach w 2 klasie, tylko o tych z 3 ;) nie odwracaj tu teraz kota ogonem, nie znacie podstawowych zagadnień i tyle.

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałam ze jestes juz po testach ze sie tak wymądrzasz. Przekonasz sie w 3 kl

wymądrzam się? :zonk: napiętnowałam tylko Waszą wiedzę, a w zasadzie jej brak.:tak:
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a wszystko przez stres stres stres

A co w tym jest stresującego ?
Ja pisałam dziś próbną maturę nie odczuwając nawet minimalnego poddenerwowania :and: .No inna sprawa jak się ma braki w wiedzy.
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To swiadczy o tym ze mlodzież jest coraz głupsza

głupie sa takie wypowiedzi.
Nie, jest po prostu ogromna presja, bo to dla wiekszosci bardzo wazny test.
Zreszta mowie, moze byc tak ze piszemy probny na 45 pkt a prawdziwy na 20 i na odwrot, wiec nadal mowisz o glupocie? :zonk:
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz gdzieś arkusz z języka polskiego ?

spójrz na ich sposób pisania. :zonk:
nietrudno się domyślić,że j.polski sprawił im problemy, ot co.
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
MisiaV
MisiaV
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy boją sie afery jak w zeszłym roku?

afery ?
przeciez to szkola byla winna bo nie przerobiła lektury ;]
sobolesia14
sobolesia14
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: byly nie raz takie przypadki ze osoby 5tkowe dobrzy ucznikowie, konkursowicze, pisali bardzo słabo i był potem płacz a wszystko przez stres stres stres

A mój kolega, który uczyl sie na samych 2 na sprawdzianie 6 klasisty miał maxa 40/40
HeavyTone
HeavyTone
  14 stycznia 2009

BN tez napsialam bank narodowy a powinnoi byc bieblioteka narodowa :crylol: a drugi skrot mam dobrze

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: spójrz na ich sposób pisania.

Nie mam zamiaru nawet tego komentować.

Konto usunięte
Konto usunięte: nietrudno się domyślić,że j.polski sprawił im problemy, ot co.

Wiesz, po tej kłótni dotyczącej sentencji Kartezjusza zwątpiłam w to,że w ogóle odbywają się jakieś zajęcia w ich szkołach.
MisiaV
MisiaV
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: głupie sa takie wypowiedzi.

wiem co piszę .

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, jest po prostu ogromna presja, bo to dla wiekszosci bardzo wazny test.

Tez to pisałam, ale miałam w dupie cay stres bo wiedziałam na co mnie stac. Ja sie nawet nie uczyłam przed normalnym a co dopiero przed próbnym
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, po tej kłótni dotyczącej sentencji Kartezjusza zwątpiłam w to,że w ogóle odbywają się jakieś zajęcia w ich szkołach.

masz na myśli 'Kto czyta, nie błądzi' :rotfl: tak,tak..widziałam to. ^^
a oni się jeszcze upierają,że książki nic nie dają..
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę tak ciężko jest przeczytać te kilka książek?

czytam wszystkie , ale nie zawsze pamietam lektury ktore przerabialam w1 klasie, a zeby wszystkie powtorzyc to min 1 lekcja na min 2 lektury w szkole ale trzeba jechac z programem
MisiaV
MisiaV
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Aż sobie zerknę na te,wymagające nadludzkiej wiedzy zadania .

Tez bym zerknęła :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.