blondynkaax3
blondynkaax3
  15 grudnia 2008 (pierwszy post)
Siedziałam sobie dziś w klasie i jadłam śniadanie, a ławkę przede mną siedziała dziewczyna z mojej klasy, której było widać przktycznie całe stringi i du.pę przy okazji. Nie miałam zamiaru tego oglądać, więc zwróciłam jej uwagę żeby podciągnęła gacie bo nie każdy ma chce oglądać jej fecior wylewający się ze wszystkich stron. Ona mnie jeszcze op***doliła przy całej klasie, że nie będę jej dyktować jak ma chodzić ubrana. Ok, po zajęciach każdy może chodzić ubranym jak chce, ale szkoła to jednak szkoła i jakieś zasady chyba są. :woot:
Poza tym to nie był pierwszy raz jak jej tyłek było widać. Chodzą w czwórkę i robią z siebie wielkie gwiazdy, raz du.pa na wierzchu, raz dekolt do pępka, goly brzuch itp. :ninja:
Gdyby jeszcze miały co pokazywać, ale ani to cycków nie ma, fecior na wierchu to aż obrzydzenie bierze. ;X

Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp.
Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę?
Q: denerwuje was to?

Btw. i żeby nie było że zazdroszczę bo naprawdę nie mam czego. jestem zadowolona z mojej figury i mam co pokazywać, ale w szkole nigdy tego nie robię. - -> to tak dla ludzi którzy uważają że piszę to z zazdrości ;]
Paulinka4xD
Paulinka4xD
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp. Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę? Q: denerwuje was to?


1. u nas obowiązują.
2. na pewno xD
3. no ba a później się dziwią że od szma.t się je wyzywa albo o niej takie plotki chodzą. :and:
baskas4
baskas4
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kocham być wyzywająco ubrana,


Konto usunięte
Konto usunięte: ale po co mi to? Żeby każdy się gapił jak na dz.iwkę?

lepiej być odbieraną tak na ulicy? pfff ;d
weź dziewczyno najpierw spójrz na siebie, i na to co Ty robisz, a później oceniaj innych :zonk:
denatka
denatka
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ona mnie jeszcze op***doliła przy całej klasie,

Ona Ciebie opiedoliła...
A http://www.wrzuta.pl/film/rAYdGEuPoT/slynny_film_z_zeroma ona, opiedoliła mu.

Moja szkoła.:zonk:
Beros
Posty: 218 (po ~156 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
Beros
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp. Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę? Q: denerwuje was to?


1. Polskie Szkoły nie zwracają już uwage na regulamine i rzadko który nauczyciel w Polsce jeszcze przywiązuje do tego uwage
2. Szczerze, to nie mam nic przeciwko noszenia takich rzeczy.... to jak sie ubierają świadczy o ich wychowaniu, stylu zycia. Każdy spędza "miło" czas na swój sposób a, że jest tak a nie inaczej..... :)
3. Zdecydowanie nie:)

Pozdro! ps. dobre spostrzezenie
uzik88
uzik88
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Siedziałam sobie dziś w klasie i jadłam śniadanie, a ławkę przede mną siedziała dziewczyna z mojej klasy, której było widać przktycznie całe stringi i du.pę przy okazji. Nie miałam zamiaru tego oglądać, więc zwróciłam jej uwagę żeby podciągnęła gacie bo nie każdy ma chce oglądać jej fecior wylewający się ze wszystkich stron. Ona mnie jeszcze op***doliła przy całej klasie, że nie będę jej dyktować jak ma chodzić ubrana. Ok, po zajęciach każdy może chodzić ubranym jak chce, ale szkoła to jednak szkoła i jakieś zasady chyba są. Poza tym to nie był pierwszy raz jak jej tyłek było widać. Chodzą w czwórkę i robią z siebie wielkie gwiazdy, raz du.pa na wierzchu, raz dekolt do pępka, goly brzuch itp. Gdyby jeszcze miały co pokazywać, ale ani to cycków nie ma, fecior na wierchu to aż obrzydzenie bierze. ;X Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp. Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę? Q: denerwuje was to? Btw. i żeby nie było że zazdroszczę bo naprawdę nie mam czego. jestem zadowolona z mojej figury i mam co pokazywać, ale w szkole nigdy tego nie robię. - -> to tak dla ludzi którzy uważają że piszę to z zazdrości ;]

:zonk: założylaś na hajdzie i tutaj? :zonk: ciekawe gdzie jeszcze -.-
AnnSuu
Posty: 9 (po ~202 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
AnnSuu
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp.

W niektórych obowiązują. Ale to zależy głównie od dyrekcji i nauczycieli. ale może w twojej szkole nauczycielom podobają sie takie \"dziewczyny:\"

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę?

hm proste zruciła bym jej uwagę. Każdy ma prawo do swojego stylu , każdy ma inny charakter i każdy ma prawo do wypowiadania sie na dany temat .tym co on o tym mysli a ni co myśli reszta

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: denerwuje was to?


ba proste . mam w szkole taki \"plasticsklad\" puder pępek tyłek stringi wulgarne zachowanie i tak w kółko ale jak mi tylko cos nie pasuje to mowie im to i nie obchodzi mnie to co one sobą pomyślą o mnie, może zmienia swoje postępowanie a może to po nich spłynie .
diler
diler
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet gdyby dziewczyna leżała nago

Za publiczne rozbieranie nie grozi więzienie, bo to żadne przestępstwo. Jednak w kodeksie wykroczeń art. 51 par. 1 przewiduje m.in. odpowiedzialność za dopuszczenie się wybryku zakłócającego spokój lub wywołującego zgorszenie w miejscu publicznym.

A po drugie, z taką dziewczyną jest coś nie tak raczej :lol:

Wracając do nastolatek, które ukazują swe wdzięki. Po co to robią? Za pewne by się podobać, pochwalić ciałem.
Mężczyźni z krajów, gdzie kobiety zasłaniają twarz widząc taką dziewczynę nie myślą tak jak miejscowi. Tym bardziej, że w niektórych krajach gwałt to powód do dumy.

Wystające stringi i pół d:cenzura:py może i nie jest niczym złym, ale przy zachowaniu higieny osobistej.
dalej - Jeśli taka nastolatka trafi na grupę pijanych mężczyzn, ma marne szanse na minięcie ich bez komentarzy, zaczepek.
Facet to facet, sam wiem jak na mnie działają miniówki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy byście takiej lasce

Osoby nieletnie, często robią coś bezmyślnie. Przypisywanie się do grup społecznych, o których nic nie wiedzą, wykrzykiwanie durnych haseł itp
Biodrówki noszone przez dziewczyny lubią "zjeżdżać", ale jeśli:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ona mnie jeszcze op***doliła przy całej klasie, że nie będę jej dyktować jak ma chodzić ubrana.

To znaczy, że ona wie co robi. Teoretycznie.
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp. Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę? Q: denerwuje was to?


1. Obowiązują, ale nie we wszystkich. U mnie np. nie mozna miec makijazu, trzeba nosić bluzki takie, ktore zakrywają całe plecy, prawie aż po tyłek, oczywiście są mundurki, nie można nosić długich kolczyków, malować włosów, paznokci etc.. ;)
Tak więc moja szkoła, co prawda teraz jest jak więzienie, ale przynajmniej regulamin uczniowie przestrzegają :) bo jeśli nie, to są konsekwencje.

2. Przypomina mi się sytuacja z mojej budy. Prawie identyczna, bo gdy zwracamy uwagę tej dziewczynie to ona mierzy nas wzrokiem i sie smieje ;> po czym naciąga bardziej bluzke na plecy :D

3. Denerwuje, szczególnie gdy komuś się to zdarza często.

na marginesie napiszę, że ta dziewczyna, nosi te same gacie przez cały tydzień
:ble: :haft:

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

sebackk
sebackk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Siedziałam sobie dziś w klasie i jadłam śniadanie, a ławkę przede mną siedziała dziewczyna z mojej klasy, której było widać przktycznie całe stringi i du.pę przy okazji. Nie miałam zamiaru tego oglądać, więc zwróciłam jej uwagę żeby podciągnęła gacie bo nie każdy ma chce oglądać jej fecior wylewający się ze wszystkich stron. Ona mnie jeszcze op***doliła przy całej klasie, że nie będę jej dyktować jak ma chodzić ubrana. Ok, po zajęciach każdy może chodzić ubranym jak chce, ale szkoła to jednak szkoła i jakieś zasady chyba są. Poza tym to nie był pierwszy raz jak jej tyłek było widać. Chodzą w czwórkę i robią z siebie wielkie gwiazdy, raz du.pa na wierzchu, raz dekolt do pępka, goly brzuch itp.

U mnie kiedyś polonistka zlukała u jednej dziewczyny stringi , podeszła do niej i ją za nie pociągnęła :rotfl: I to mocno :rotfl: dziewczyna się popłakała z bólu :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp.

Zależy. Zasady niby jakieś są ,ale u mnie góra dwóch nauczycieli zwróci uwagę dot. wyglądu...
Np. Babka od biologii mówi prosto z mostu 'idź zmaż makijaż ,bo wyglądasz jak dziwka' ,albo 'jakbyś tak ubrana szła szosą w lecie to by się samochody zatrzymywały i kierowcy by pytali "za ile?'" ' ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę?

powiedzieLI :ninja:
Nie zwróciłbym uwagi...
chce się kur:cenzura:wić niech się kur:cenzura:wi.
Wyzywającego stylu ubierania nie można nazwać kur:cenzura:wieniem?
Jeśli chodzi o dziewczyny w wieku 14-16 to owszem ,można.

Konto usunięte
Konto usunięte: denerwuje was to?

przywykłem już ,ale na początku denerwowało.
foccowme
foccowme
  16 grudnia 2008

w szkole to jest nic, ja takie widoki nie raz miałam w kościele :ziew:

lulumk
lulumk
  16 grudnia 2008
diler
diler: Za publiczne rozbieranie nie grozi więzienie, bo to żadne przestępstwo.

Ja nie mówię, że publiczne rozbieranie się jest przestępstwem, tylko gwałt (nawet jeśli kobieta chodzi sobie nago) jest przestępstwem - niezależnie od okoliczności.

diler
diler: A po drugie, z taką dziewczyną jest coś nie tak raczej

Rożne są "upodobania".

Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzam się i popieram, czy w tych czasach nie można ubrać się,aby nie pokazywać biustu i tyłka, a zachować styl i przyciągnąć wzrok?! U mnie w szkole nie ma już mundurków,ale i tak chciałabym aby powróciły. Niektóre dziewczyny dosłownie wystawiają swój biust tak,że nie trzeba nawet się przyglądać i zaglądać. :D

Nosiałam mundurek jeden rok w gimnazjum i jakoś niewiele to dało niektórym.
MlimKa
MlimKa
  16 grudnia 2008

Miałam kiedyś w klasie koleżankę (w drugiej gim) rok tylko ze mna chodziła, bo potem nie zdała, i ona potrafiła cały tydzień te same stringi nosić. Pamietam że były to tez ze sznureczkiem i miały taką jakby tabliczkę z napisem LOVE.
Te majtasy były słynne na całą szkołę :mrgreen:

diler
diler
  17 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie mówię, że publiczne rozbieranie się jest przestępstwem, tylko gwałt (nawet jeśli kobieta chodzi sobie nago) jest przestępstwem - niezależnie od okoliczności.

Twoje cytowanie jest bez sensu, ponieważ wyrwałaś zdanie z kontekstu :zonk:
Następne zdanie było o tym, że chodzenie nago może być nagrodzone mandatem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.