blondynkaax3
blondynkaax3
  15 grudnia 2008 (pierwszy post)
Siedziałam sobie dziś w klasie i jadłam śniadanie, a ławkę przede mną siedziała dziewczyna z mojej klasy, której było widać przktycznie całe stringi i du.pę przy okazji. Nie miałam zamiaru tego oglądać, więc zwróciłam jej uwagę żeby podciągnęła gacie bo nie każdy ma chce oglądać jej fecior wylewający się ze wszystkich stron. Ona mnie jeszcze op***doliła przy całej klasie, że nie będę jej dyktować jak ma chodzić ubrana. Ok, po zajęciach każdy może chodzić ubranym jak chce, ale szkoła to jednak szkoła i jakieś zasady chyba są. :woot:
Poza tym to nie był pierwszy raz jak jej tyłek było widać. Chodzą w czwórkę i robią z siebie wielkie gwiazdy, raz du.pa na wierzchu, raz dekolt do pępka, goly brzuch itp. :ninja:
Gdyby jeszcze miały co pokazywać, ale ani to cycków nie ma, fecior na wierchu to aż obrzydzenie bierze. ;X

Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp.
Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę?
Q: denerwuje was to?

Btw. i żeby nie było że zazdroszczę bo naprawdę nie mam czego. jestem zadowolona z mojej figury i mam co pokazywać, ale w szkole nigdy tego nie robię. - -> to tak dla ludzi którzy uważają że piszę to z zazdrości ;]
lulumk
lulumk
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wzorowa grzeczna ułożona dziewczynka. Ktora zakłada wielkie majtasy golfy to skozly itp .

Nie, może być normalną dziewczyną, która ubiera się normalnie i z wyczuciem smaku i estetyki, dziwne? Cóż, w dzisiejszych czasach może i dziwne.
aluchaa2
aluchaa2
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wszędzie powinny być mundurki i to bez wyjątku! Poza tym zasady są, tylko dzieciaki myślą, że stoją ponad prawem i je łamią...

u mnie sa mundurki, dziewczyny ywgladaja tak smao jak chlopacy. Ale mundurki nie rozwiazyly zadnych problemow . to nic nie daje...
blondynkaax3
blondynkaax3
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co napisałas, ja to odbieram tak jakbys byla wzorowa grzeczna ułożona dziewczynka. Ktora zakłada wielkie majtasy golfy to skozly itp . Pol szkoly jest taka jak ty opisujesz, ale nic na to nie poradzisz. kazdy robi z siebie to co chce i ma do tego prawo .

Nie jestem taka :zonk:
kocham być wyzywająco ubrana, jednak nie robię tego w szkole, do szkoły zakładam normalną bluzę i dżinsy spod których nic nie wystaje, a po szkole to już moja sprawa.
Po prostu denerwują mnie dziewczyny próbujące zwrócić na siebie uwagę w sposób, który opisałam w temacie. Robią z siebie nie wiadomo co, tak jakby ktoś miałby się zachwycać ich feciorem, czy deklotem (choć cycków im brak :and:)

Ja równie dobrze mogłabym ubrać się wyzywająco do szkoły ale po co mi to? Żeby każdy się gapił jak na dz.iwkę? Bo w szkole tak to niestety wygląda
anisia130
anisia130
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp. Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę? Q: denerwuje was to?

Czytałam ten temat na hyde,ale tutaj odpowiem.
1.Obowiązują zasady,ale dla niektórych nie są one stosowane,np. córki nauczyciela, czy dyrektora.
2. Powiedziałabym,że widać jej dupę.
3. Bardzo, rozumiem czasami się zdarza,że jak się schylisz,bo masz biodrówki, coś Ci widać,ale bez przesady...
thomas893
thomas893
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale mundurki nie rozwiazyly zadnych problemow . to nic nie daje...

znaczy się o jakie problemy Ci chodzi? :)
anisia130
anisia130
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, może być normalną dziewczyną, która ubiera się normalnie i z wyczuciem smaku i estetyki, dziwne? Cóż, w dzisiejszych czasach może i dziwne.

Zgadzam się i popieram, czy w tych czasach nie można ubrać się,aby nie pokazywać biustu i tyłka, a zachować styl i przyciągnąć wzrok?! U mnie w szkole nie ma już mundurków,ale i tak chciałabym aby powróciły. Niektóre dziewczyny dosłownie wystawiają swój biust tak,że nie trzeba nawet się przyglądać i zaglądać. :D
ShinyStern
ShinyStern
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp. Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę? Q: denerwuje was to?

ha tu u nas zanim uszyto mundurki:) za makijaz brano taka uczennice dawano jej tonik:) i inne duperele i miala zmyc;)
za wystajacy brzuch i inne dawali nam podomki :crylol:
no a teraz mundkurki

pomijajac calkowity zakaz noszenia telefonow komorkowych na teren skzoly, zakaz wychodzenia w czasie leikcji i przerw na tern szkoly, kamer, i ciaglych dyzurow nauczycieli, i wnoszenia jakiej kolwiek boju na policje szkola jest ok :D
ShinyStern
ShinyStern
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i wnoszenia jakiej kolwiek boju na policje szkola jest ok :D

nie po polsku to :zonk:

w sensie;) ze każda bójka jakiś tzw. plszczak, dyrekcja zglasza na policje i sprawka w sadzie i te spr;P
anisia130
anisia130
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: pomijajac calkowity zakaz noszenia telefonow komorkowych na teren skzoly, zakaz wychodzenia w czasie leikcji i przerw na tern szkoly, kamer, i ciaglych dyzurow nauczycieli, i wnoszenia jakiej kolwiek boju na policje szkola jest ok :D

oo u mnie to samo! ale w jakiś sposób muszą nas okiełznać, przynajmniej niektórych. :ninja: co prawda ten zakaz z telefonami mnie zdenerwował, bo muszę nosić telefon, ale reszta ok.
ShinyStern
ShinyStern
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: bo muszę nosić telefon,

ja i tak nosze;) i na lekcjach pisze:P
rozumiem zeby telefon zabrac

ale ze na zatsepstwie zabrano mi kalkulator!?
oddadza na koniec roku:)
poison172
poison172
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp. Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę? Q: denerwuje was to?

- u mnie cos probuja zmienic.
-sama tak chodziłam brzuch na wierzchu,nerki- ale jak zaczęły bolec to zmądrzałam.
- i czasem tak. sa pewne reguły- do szkoly do szkoly.a na imprezę to na imprezę
anisia130
anisia130
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja i tak nosze;) i na lekcjach pisze:P rozumiem zeby telefon zabrac ale ze na zatsepstwie zabrano mi kalkulator!? oddadza na koniec roku:)

Kalkulator ?:szok2: To coś Ty z nim robiła,że Ci zabrali ? :ziober2:
baskas4
baskas4
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Siedziałam sobie dziś w klasie i jadłam śniadanie, a ławkę przede mną siedziała dziewczyna z mojej klasy, której było widać przktycznie całe stringi i du.pę przy okazji. Nie miałam zamiaru tego oglądać, więc zwróciłam jej uwagę żeby podciągnęła gacie bo nie każdy ma chce oglądać jej fecior wylewający się ze wszystkich stron. Ona mnie jeszcze op***doliła przy całej klasie, że nie będę jej dyktować jak ma chodzić ubrana. Ok,

znów to samo w tym dziale?
Może spodnie zesliznęły jej się niechcąco.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę? Q: denerwuje was to?

NIE
ShinyStern
ShinyStern
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kalkulator ?

pozyczylam koledze;)
raz ze bylo zastepstwo!i mi wziela
dwa ze to nie moja nauczycielka od majcy!
trzy to byly jakies glupie zadania do testu w sensie cwiczenia;)
Dorqa
Dorqa
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp.

oczywiscie - u nas momi zakazu picia są pijani niektorzy ale potem odrazu na policje wiec sie z tym walczy ;d gole pepki? to normalka...zalosnie to wyglada i ludzie o tym wiedza a lalunie niech tak robia dalej ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę?

zwisa mi to - to nie ja robie z siebie debilke
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.