blondynkaax3
blondynkaax3
  15 grudnia 2008 (pierwszy post)
Siedziałam sobie dziś w klasie i jadłam śniadanie, a ławkę przede mną siedziała dziewczyna z mojej klasy, której było widać przktycznie całe stringi i du.pę przy okazji. Nie miałam zamiaru tego oglądać, więc zwróciłam jej uwagę żeby podciągnęła gacie bo nie każdy ma chce oglądać jej fecior wylewający się ze wszystkich stron. Ona mnie jeszcze op***doliła przy całej klasie, że nie będę jej dyktować jak ma chodzić ubrana. Ok, po zajęciach każdy może chodzić ubranym jak chce, ale szkoła to jednak szkoła i jakieś zasady chyba są. :woot:
Poza tym to nie był pierwszy raz jak jej tyłek było widać. Chodzą w czwórkę i robią z siebie wielkie gwiazdy, raz du.pa na wierzchu, raz dekolt do pępka, goly brzuch itp. :ninja:
Gdyby jeszcze miały co pokazywać, ale ani to cycków nie ma, fecior na wierchu to aż obrzydzenie bierze. ;X

Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp.
Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę?
Q: denerwuje was to?

Btw. i żeby nie było że zazdroszczę bo naprawdę nie mam czego. jestem zadowolona z mojej figury i mam co pokazywać, ale w szkole nigdy tego nie robię. - -> to tak dla ludzi którzy uważają że piszę to z zazdrości ;]
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp. Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę? Q: denerwuje was to?

1. obowiązują, w każdym razie powinny obowiązywac, u mnie tam normalnie chodza,
2. schowaj te majty noszone od tygodnia :lol2:
3. nie cały czas, ale też się zdaży, że siedzi koleżanka przede mną i jej stringi wystają, u każdego tak chyba jest, a jak lekcja nudna to można na czym oko zawiesić :pavarotti:

Ja tu zrobię Meksyk.

justisssia
justisssia
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: denerwuje was to?

Ja to mam w sumie polew z takiego czegoś :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp.

W niektórych są w sumie mundurki.
KamiQa
KamiQa
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp.

regulminy są, zasady tez ale zazwyczaj czepiają się tych którzy nie łamią go nagminnie a którym zdarzy się przez przypadek raz za czas ;/
bo ja rozumiem że każdemu może się zdarzyć ze mu tyłek wyjdzie czy coś, ale niektórzy mają szacunek do ciebie. a takie panny jakie opisujesz to żal -.-

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę?

pewnie bym zwrócila uwagę... i nie przejmowała się jej pyszczeniem.
jak jest tak jak mówisz to nie miałabym oporów :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: denerwuje was to?

tak. zwłaszcza pierwszoklasistki ktore przyszly w tym rokuy do nas do lo. mis swiata. uwazaja sie za pieknosci mila sie do kazdego kolesia chodza po szkole wystrojone jak na dyskoteke.. masakra..
Bulbuska
Bulbuska
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Siedziałam sobie dziś w klasie i jadłam śniadanie, a ławkę przede mną siedziała dziewczyna z mojej klasy, której było widać przktycznie całe stringi i du.pę przy okazji. Nie miałam zamiaru tego oglądać, więc zwróciłam jej uwagę żeby podciągnęła gacie bo nie każdy ma chce oglądać jej fecior wylewający się ze wszystkich stron. Ona mnie jeszcze op***doliła przy całej klasie, że nie będę jej dyktować jak ma chodzić ubrana. Ok, po zajęciach każdy może chodzić ubranym jak chce, ale szkoła to jednak szkoła i jakieś zasady chyba są. Poza tym to nie był pierwszy raz jak jej tyłek było widać. Chodzą w czwórkę i robią z siebie wielkie gwiazdy, raz du.pa na


W moim liceum nie ma czegoś takiego, chodzą dziewczyny bardzo ładnie ubrane, ale nigdy nie wulgarnie. Myślę, że to kwestia zasad i szkoły.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp. Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę? Q: denerwuje was to?


1. w mojej obowiązują.
2. nie zwróciłabym, bo to jej sprawa, że robi z siebie pośmiewisko i kreuje swój wizerunek na taką pustą lalę.
3. denerwuje.
thomas893
thomas893
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp.

wszędzie powinny być mundurki i to bez wyjątku! Poza tym zasady są, tylko dzieciaki myślą, że stoją ponad prawem i je łamią...

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę?

a widze pytanie dla Pań :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: denerwuje was to?

:woot: w pewnym sensie tak... zresztą ja jestem w szkole, w której jest tylko kilkanaście dziewczyn, reszta to sami chłopacy, więc jakoś tego problemu nie ma :]
Bulbuska
Bulbuska
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wszędzie powinny być mundurki i to bez wyjątku! Poza tym zasady są, tylko dzieciaki myślą, że stoją ponad prawem i je łamią...


Ja tak nie uważam. Jeśli szkoła ma zasady, to nie są potrzebne mundurki. Jeśli chodzi o strój to chyba najgorzej jest w gimnazjach i tam powinien być on jednolity.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy

obecnie szkoła nie budzi żadnego szacunku

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: denerwuje was to?

denerwuje mnie wiekszość obecnej młodzieży
...Ignorance is bliss...
thomas893
thomas893
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tak nie uważam. Jeśli szkoła ma zasady, to nie są potrzebne mundurki.

ale niby dlaczego jeden ma się czuć gorszym od drugiego z powodu ubioru? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli chodzi o strój to chyba najgorzej jest w gimnazjach i tam powinien być on jednolity.

gimnazjum zlikwidować :tak:
rakka
rakka
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp.

1. W mojej szkole były pewne zasady,których należało przestrzegać, np. nie wolno było mieć dekoltu na wierzchu, miniówek nic nie zakrywających, ostrego makijażu, farbowanych włosów na ekstrawaganckie kolory typu czerwony czy fiolet oraz nie wolno było nosić dredów.

Ale to wszystko zależy od szkoły - jak chce się pedagogom wychowywać młodzież to pilnują regulaminu w szkole,a jak nie - to pozwalają na wszystko, bo to przecież "nie ich dzieci".
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę?

Schowaj tego rowa gwiazdeczko Pudelka!
Zakryj swoją grotę nestle pasztecie.

I takie tam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: denerwuje was to?

Generalnie staram się nie zwracać na to uwagi, ot co.
Po co zawracać sobie głowę takimi młodymi damami które wyraźnie zmierzają pod latarnię.
XxPaaaUliiiNkAxX
XxPaaaUliiiNkAxX
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp

raczej dla picu... ale jakies reguły trzeba miec samemu...

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: denerwuje was to?

i to bardzo...
diler
diler
  15 grudnia 2008

Nauczyciele różnie na to reagują. Taka dziewczyna nawet sobie nie zdaje sprawy z tego co robi. Dopiero gdy dochodzi do gwałtu, szczególnie na osobie małoletniej jest płacz i pytania typu "Jak do tego doszło". Jednak odpowiedź jest prosta: wina rodziców. Nie zwracasz uwagi na to co robi Twoja pociecha, to masz potem. Spojrzenia sąsiadów.
Oczywiście nie każdej nastolatce się to przytrafi, ale jednak jakiejś liczbie na pewno.

lulumk
lulumk
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy w polskich szkołach obowiązują jeszcze jakieś zasady czy to już tylko tak dla picu wszystko te regulaminy itp.

Tak, obowiązują, ale to zależy do jakiej szkoły chodzisz i na jakim etapie edukacji jesteś.
U mnie w życiu by to nie przeszło! :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Co Wy byście takiej lasce powiedziały? Zwróciłybyście uwagę?

Leję na takie coś ciepłym moczem :fakju:
Ich problem, nie mój.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: denerwuje was to?

Czasem tak, ale jak wyżej - leje na to ciepłym moczem :)
lulumk
lulumk
  15 grudnia 2008
diler
diler: Dopiero gdy dochodzi do gwałtu, szczególnie na osobie małoletniej jest płacz i pytania typu "Jak do tego doszło".

Nawet gdyby dziewczyna leżała nago na ulicy NIKT NIE MA PRAWA jej zgwałcić, czy molestować. To samo dotyczy wyzywającego stroju.
aluchaa2
aluchaa2
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Siedziałam sobie dziś w klasie i jadłam śniadanie, a ławkę przede mną siedziała dziewczyna z mojej klasy, której było widać przktycznie całe stringi i du.pę przy okazji. Nie miałam zamiaru tego oglądać, więc zwróciłam jej uwagę żeby podciągnęła gacie bo nie każdy ma chce oglądać jej fecior wylewający się ze wszystkich stron. Ona mnie jeszcze op***doliła przy całej klasie, że nie będę jej dyktować jak ma chodzić ubrana. Ok, po zajęciach każdy może chodzić ubranym jak chce, ale szkoła to jednak szkoła i jakieś zasady chyba są. Poza tym to nie był pierwszy raz jak jej tyłek było widać. Chodzą w czwórkę i robią z siebie wielkie gwiazdy, raz du.pa na wierzchu, raz dekolt do pępka, goly brzuch itp. Gdyby jeszcze miały co pokazywać, ale ani to cycków nie ma, fecior na wierchu to aż obrzydzenie bierze. ;X

z tego co napisałas, ja to odbieram tak jakbys byla wzorowa grzeczna ułożona dziewczynka. Ktora zakłada wielkie majtasy golfy to skozly itp . Pol szkoly jest taka jak ty opisujesz, ale nic na to nie poradzisz. kazdy robi z siebie to co chce i ma do tego prawo .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.