TylkoTyKoteczkuUu
TylkoTyKoteczkuUu
  2 grudnia 2008 (pierwszy post)

Czesc ;*
Mam problem !
Jutro ide do szkoly angielskiej poniewaz obecnie mieszkam w Anglii...
No a problem moj tkwi w tym ze angielskiego nie umiem za cholere , nie rozumiem prawie nic , czy inni z roku mnie zaakceptuja...
No i czy znajde z kims jakis wspolny jezyk jesli nadarzy sie ze bedzie jakis polak badz polka na moim roku na tym samym kierynku...

moze temat wydaje sie Wam glupi ale jak ja mysle ze jutro ide do tej szkoly zaczyna mnie glowa bolec i brzuch...

agoosiaaa
agoosiaaa
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no to widac ze na dobre Ci wyszlo tu przyjechanie i w ogole.. no wlasnie tak trudno jak mowisz jest sie przyzwyczaic , ja tam bym chciala wrocic do Polski , do normalnego liceum , znajomych rodziny , no i gdzie ludzie mowia po polsku itp;

powiem ci, ze na poczatku tez strasznie chcialam wracac, ale teraz calkiem zmienilam zdanie :P
TylkoTyKoteczkuUu
TylkoTyKoteczkuUu
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: powiem ci, ze na poczatku tez strasznie chcialam wracac, ale teraz calkiem zmienilam zdanie :P


moze i ja tez zmienie zdanie...
ale teraz nie sadze bym zmienila zdanie...
lXl
lXl
  2 grudnia 2008

trudno w Leicester trafic na szkole w ktorej nie ma polakow wiec don't worry ;))
3 lata temu poszedlem do Leicester.College - bylo tam 4 polakow - obecnie 30 z groszami .. .
w klasie nadal jestem sam,ale na przerwach widuje sie z "rodakami" ^^
jesli nie bedziesz miala nikogo w klasie to mozesz poprosic o przepisanie ;))
. ..a angielskim sie nie.przejmuj - narazie nie.beda Cie pytac ;p
powodzenia :)

TylkoTyKoteczkuUu
TylkoTyKoteczkuUu
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: trudno w Leicester trafic na szkole w ktorej nie ma polakow wiec don't worry ;)) 3 lata temu poszedlem do Leicester.College - bylo tam 4 polakow - obecnie 30 z groszami .. . w klasie nadal jestem sam,ale na przerwach widuje sie z "rodakami" ^^ jesli nie bedziesz miala nikogo w klasie to mozesz poprosic o przepisanie ;)) . ..a angielskim sie nie.przejmuj - narazie nie.beda Cie pytac ;p powodzenia :)


no mam nadzieje ze nie beda pytac..
dzieki za powodzenia
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oni mowia szybko nie wyrazne... jestem tu juz od wrzesnia i za cholere ciezko mi cos zrozumiec...

ja po 2 miesiącach we francji mówiłam już kali mieć kali chcieć. ale szło się dogadać. :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: No i czy znajde z kims jakis wspolny jezyk

na pewno.;)
FellaLouie
FellaLouie
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czy inni z roku mnie zaakceptuja...

ładne polki są wszędzie akceptowane :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.