TylkoTyKoteczkuUu
TylkoTyKoteczkuUu
  2 grudnia 2008 (pierwszy post)

Czesc ;*
Mam problem !
Jutro ide do szkoly angielskiej poniewaz obecnie mieszkam w Anglii...
No a problem moj tkwi w tym ze angielskiego nie umiem za cholere , nie rozumiem prawie nic , czy inni z roku mnie zaakceptuja...
No i czy znajde z kims jakis wspolny jezyk jesli nadarzy sie ze bedzie jakis polak badz polka na moim roku na tym samym kierynku...

moze temat wydaje sie Wam glupi ale jak ja mysle ze jutro ide do tej szkoly zaczyna mnie glowa bolec i brzuch...

TylkoTyKoteczkuUu
TylkoTyKoteczkuUu
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: GCSE bedziesz miala... no to, ze tak powiem, masz lipe... bo te egzaminy decyduja o tym, gdzie sie pozniej dostaniesz... a jak mieszkalas w polsce, to skonczylas gimnazjum ??


normalnie skonczylam cale gim testy napisalam itp

a te testy trudne są te GCSE ?
pewna znajoma mowila mi ze pytania sa banalne np. co robi Jasio , ale cos mi sie nie chce wierzyc ze cos takiego bedzie na tych testach...
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: normalnie skonczylam cale gim testy napisalam itp

to ja ci powiem, ze powinnas teraz do collage'u chyba pojsc (bo masz 16scie lat skonczone), ja jak zaczynalam szkole to tez mialam skonczone 16 lat i poszlam do klasy 12stej na 6th form (to cos w stylu collage'u)...

Konto usunięte
Konto usunięte: a te testy trudne są te GCSE ?

no z kazdego przedmiotu piszesz ktory masz, moja znajoma, ktora mieszka tutaj rok dluzej niz ja zdala tylko 3 z nich chyba, a mowi bardzo dobrze po ang...

Konto usunięte
Konto usunięte: pewna znajoma mowila mi ze pytania sa banalne np. co robi Jasio , ale cos mi sie nie chce wierzyc ze cos takiego bedzie na tych testach...

moze, ale nie moga byc az tak latwe, skoro tyle osob ich nie zdaje...
TylkoTyKoteczkuUu
TylkoTyKoteczkuUu
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no z kazdego przedmiotu piszesz ktory masz, moja znajoma, ktora mieszka tutaj rok dluzej niz ja zdala tylko 3 z nich chyba, a mowi bardzo dobrze po ang...


tylko 3 ?
o matko czyli ja pewnie zadnego nie zdam...
a duzo jest przedmiotow czy 6 wybranych?
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko 3 ? o matko czyli ja pewnie zadnego nie zdam... a duzo jest przedmiotow czy 6 wybranych?

wiesz, szczerze mowiac to nie wiem, ale ta sa tylko te przedmioty, ktorych sie uczysz (chyba samamu wybierasz te, ktorych sie uczysz, no nie??)
tylko, ze przygotowania do tych egzaminow zaczynaja sie juz podobno w 10tej klasie...
ale ja cie nie chce straszyc, moze twoja kolezanka ma rzeczywiscie racje, w koncu ja ich nie pisalam...
chociaz czekaj, zaraz poszukam, moze cos na necie znajde :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 grudnia 2008
http://www.gcsemathspastpapers.com/p4j08allqs.htm
http://www.gcsemathspastpapers.com/p3j08allqs.htm
- to sa chyba zeszloroczne papiery z matmy
TylkoTyKoteczkuUu
TylkoTyKoteczkuUu
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, szczerze mowiac to nie wiem, ale ta sa tylko te przedmioty, ktorych sie uczysz (chyba samamu wybierasz te, ktorych sie uczysz, no nie??) tylko, ze przygotowania do tych egzaminow zaczynaja sie juz podobno w 10tej klasie... ale ja cie nie chce straszyc, moze twoja kolezanka ma rzeczywiscie racje, w koncu ja ich nie pisalam... chociaz czekaj, zaraz poszukam, moze cos na necie znajde :D


wiesz babka sie mnie tylko spytala czy dobra jestem z matmy , biologi , i w-f
wiec w sumie ja nic nie wybieralam kumpela mi mowila ze moze kierunek wybiore jak przyjde jutro apbo ze w 11 nie wybiera sie kierunku
TylkoTyKoteczkuUu
TylkoTyKoteczkuUu
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.gcsemathspastpapers.com/p4j08allqs.htm http://www.gcsemathspastpapers.com/p3j08allqs.htm - to sa chyba zeszloroczne papiery z matmy


juz patrze co to jest ;P
TylkoTyKoteczkuUu
TylkoTyKoteczkuUu
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.gcsemathspastpapers.com/p4j08allqs.htm http://www.gcsemathspastpapers.com/p3j08allqs.htm - to sa chyba zeszloroczne papiery z matmy


jak tak spojrzalam wydaje sie nawet latwe pewnie wiekszy problem bede miala z poleceniami niz z wykonaniem ehh
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz babka sie mnie tylko spytala czy dobra jestem z matmy , biologi , i w-f

no to jak sie pytala, to pewnie ci wybrala te przedmioty...
no ale pewna nie jestem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: wiec w sumie ja nic nie wybieralam kumpela mi mowila ze moze kierunek wybiore jak przyjde jutro apbo ze w 11 nie wybiera sie kierunku

no na 11 nie wybierasz kierunku, wybierasz na 10 i w 11 kontynuujesz, ale ty nie bylas w 10 klasie, wiec powinnas moc wybrac :D
agoosiaaa
TylkoTyKoteczkuUu
TylkoTyKoteczkuUu
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: agoosiaaa

mam pytanko ? a Ty dobrze znasz angielski ? wszystko rozumialas na poczatku ? chodzisz na jakies korki z angielskiego ?
xXxblondixXxxx
xXxblondixXxxx
  2 grudnia 2008

e dogadasz sie;]
nie ma tego zlego co by na dobrze nie wyszło.
oni tez z swojej strony powinni okazać troche empatii;]

TylkoTyKoteczkuUu
TylkoTyKoteczkuUu
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: e dogadasz sie;] nie ma tego zlego co by na dobrze nie wyszło. oni tez z swojej strony powinni okazać troche empatii;]


pewnie i masz racje ale wiesz zalezy na jakich ludzi trafisz..
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mam pytanko ? a Ty dobrze znasz angielski ? wszystko rozumialas na poczatku ? chodzisz na jakies korki z angielskiego ?

no ja w polsce mialam niby 6 z angielskiego, ale na poczatku niewiele rozumialam, poniewaz nie moglam sie przyzwyczaic do ich wymowy... mysle, ze to przychodzi z czasem np. moja siostra w ogole nie mowila po angielsku a teraz mowi bardzo dobrze.
nie, nie chodze na korki, a mowie dobrze, mam chlopaka ktory mowi tylko po ang i z nim mieszkam, wiec raczej zle nie jest :D
TylkoTyKoteczkuUu
TylkoTyKoteczkuUu
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja w polsce mialam niby 6 z angielskiego, ale na poczatku niewiele rozumialam, poniewaz nie moglam sie przyzwyczaic do ich wymowy... mysle, ze to przychodzi z czasem np. moja siostra w ogole nie mowila po angielsku a teraz mowi bardzo dobrze. nie, nie chodze na korki, a mowie dobrze, mam chlopaka ktory mowi tylko po ang i z nim mieszkam, wiec raczej zle nie jest :D


no to widac ze na dobre Ci wyszlo tu przyjechanie i w ogole..
no wlasnie tak trudno jak mowisz jest sie przyzwyczaic , ja tam bym chciala wrocic do Polski , do normalnego liceum , znajomych rodziny , no i gdzie ludzie mowia po polsku itp;
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.