niki200012
niki200012
  4 listopada 2008 (pierwszy post)

szkoła to więzienie u nas są mundurki kamery wszędzie i nie można sie nawet głośno śmiać... walić szkołe

niki200012
niki200012
  7 listopada 2008

nie jestem panną lekkich obyczajów więc żle trafiłeś i nie rrznij ważniaka jak to laski na ciebie lecą bo to główno prawda jesteś mamucim wy.:cenzura:.kiem i słoma ci z butów wystaje
...i masz coś z nurka, wiesz co ?? zamulony łeb... nie wiesz do czego służy forum? to przeczytaj regulamin...na pewno nie do proponowania se...xu ani do pisania obleśłych tekstów

Konto usunięte
Konto usunięte: a opowiedz coś więcej, bo widzę że jesteś w tej kwestii (s)EXPERTKĄ???

chyba ty jesteś ekspertem bo stosujesz to w praktyce
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jestem panną lekkich obyczajów

jesteś . :ssh:
niki200012
niki200012
  7 listopada 2008

kończe bo nie ma z kim pisać na temat tego forum tylko same zboki są ...

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kończe bo nie ma z kim pisać

nie kłam, po prostu mama cie już spać wygania :ssh:
niki200012
niki200012
  7 listopada 2008

no to pudło bo ja nie mieszkam w domu... mówiłam ci nie znasz mnie

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no to pudło bo ja nie mieszkam w domu...

czyli miałem rację, razem z innymi dz:cenzura:kami mieszkasz w b:cenzura:delu :ssh:

:lol2:
niki200012
niki200012
  7 listopada 2008

nie znasz mnie więc co zgadujesz... mieszkam w internacie i po prostu nudzisz ze az sie spać chce

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mieszkam w internacie

znaczy k:cenzura:wiłaś sie tak mocno, że aż tatuś i mama nie mogli z tobą wytrzymać?

:ssh:

pięknie się tutaj obnażasz przed nami wszystkimi, szkoda tylko że z głupoty jedynie, fajniej by było jakbyś zrzuciła coś z ciuszków :w00t:
niki200012
niki200012
  7 listopada 2008

wiesz ty masz sie z czego szczycić bo wyjechałeś za granice...prawda jest taka ze nikt cie tu nie chciał i roboty tez nie znalazłeś bo tutaj są potrzebni ludzie wykształceni... a ty teraz pracujesz przy zmywaku i ta praca jest warta ciebie...wiadomo ze dalej sie edukować nie bedziesz bo jesteś za tępy...

Konto usunięte
Konto usunięte: znaczy kwiłaś sie tak mocno, że aż tatuś i mama nie mogli z tobą wytrzymać?

mieszkam w internacie bo chce chodzić do szkoły na wysokim poziomie a nie dla takich głąbów jak ty...
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: prawda jest taka ze nikt cie tu nie chciał i roboty tez nie znalazłeś bo tutaj są potrzebni ludzie wykształceni... a ty teraz pracujesz przy zmywaku i ta praca jest warta ciebie...

:ziew:

typowy tekst przegrańców życiowych, słyszałem go milion razy, serio :tak:
tylko dlaczego za każdym razem piszą go tylko i wyłącznie ci, którzy zostają w kraju, bo nie mają takich możliwości jak ja (studia na dobrym zagranicznym uniwerku, fajna praca)? :mrgreen:

zazdrość potrafi posunąć ludzi do zrobienia z siebie arcygłupków na publicznym forum :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: chce chodzić do szkoły na wysokim poziomie

"Polska" i "szkoła na wysokim poziomie" to dwie rzeczy, które razem nie występują w naturze

:ssh:

ta twoja "znakomita szkoła z internatem" ma taki poziom, jak najgorsze poprawczaki tutaj, a uniwerek na którym studiuję przekracza możliwości intelektualne całej twojej rodziny razem wziętej

:mrgreen:
niki200012
niki200012
  7 listopada 2008

sranie w banie w angli dobra szkoła?? a to niezłe hehe... wiesz mam kuzyna na wyspach który jest ode mniestarszy i chodzi do renomowanej szkoły i dodawania nie umie wię cie nawet nie ośmieszaj mówiąc jaki poziom jest tam...

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: fajna praca

aha, pracuję dla jednej z międzynarodowych korporacji jako dziennikarz - i to bez skończonych studiów jeszcze, więc możesz ustami ciągnąć mi laskę

:mrgreen:

a w Polsce pracowałem w jednej z większych radiostacji, jeszcze jak byłem w liceum i zaliczyłem kilka epizodów w reklamach i serialach :tak:

pomarz sobie że dojdziesz kiedyś do 1/4 tego, co ja - za marzenia nikt nie karze, ale współczuję ci jak rano pacnie cie w łeb szara, betonowa rzeczywistość :and:
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  7 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mam kuzyna na wyspach który jest ode mniestarszy i chodzi do renomowanej szkoły i dodawania nie umie

to mnie akurat nie dziwi wcale, debili rodzina - przecież mówiłem że uniwersytet przekracza możliwości intelektualne twojej rodziny w komplecie całej, mówiłem? mówiłem

:ssh:
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  7 listopada 2008

dobra ide spać, tej - jest o:13, jutro piątek więc pewnie znowu jacyś debile będą się pod metro w depresji rzucać i nie sposób będzie dojechać do redakcji na czas znów

:and:

a ty kochanie umyj ząbki i nałóż porządnie szminke bo zostawiasz mi tęczę na penisku :tak:

niki200012
niki200012
  7 listopada 2008

wiesz zaprzeczasz to co piszesz na innych forach "generalnie bez sensu to są studia, w pewnym sensie."wiesz to twoja rodzinka to musi być juz prawdziwe dno bo po kim jesteś taki tępy...te twoje "osiągnięcia"

Konto usunięte
Konto usunięte: aha, pracuję dla jednej z międzynarodowych korporacji jako dziennikarz - i to bez skończonych studiów jeszcze, więc możesz ustami ciągnąć mi laskęa w Polsce pracowałem w jednej z większych radiostacji, jeszcze jak byłem w liceum i zaliczyłem kilka epizodów w reklamach i serialach pomarz sobie że dojdziesz kiedyś do 1/4 tego, co ja - za marzenia nikt nie karze, ale współczuję ci jak rano pacnie cie w łeb szara, betonowa rzeczywistość

po prostu świadczy to o twojej próżnocie...zapatrzony w siebie jesteś i wszystko koloryzujesz i dam ci rade spójrz w lustro tylko sie nie przestrasz bo prawda boli...niestety
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.