niki200012
niki200012
  4 listopada 2008 (pierwszy post)

szkoła to więzienie u nas są mundurki kamery wszędzie i nie można sie nawet głośno śmiać... walić szkołe

niki200012
niki200012
  4 listopada 2008

nie tylko mundurki i kamery przeszkadzają w szkole ale chyba najbardziej to te punkty z zachowania

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: walić szkołe

doskonały pomysł :tak:
machnę Ci jak będziesz sadziła kwiatki na skrzyżowaniu :mrgreen:
xxxGraberekxxx
xxxGraberekxxx
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoła to więzienie u nas są mundurki kamery wszędzie i nie można sie nawet głośno śmiać... walić szkołe

hmm co do wiezienia to po czesci sie zgadzam u nas tego chlorstaw tzn mundorkow nie ma.. uff.. (bylu oblesne) ale i tak nikt nie nosicl uwag sie dostawalo oj... kome mozna dos zkoly nosci wec nie jest tak zle muzyna sluchawki sluchac.. ja musze... bo u nas jeat tak luzacko ze jest radiostacja i puszczaja jakeis badziewne przeboje z radia eska hehe..;p co tam jeszcze o moeje szkole jest kilka nauczycieli z ktorymi mozna na legalu pogadac.. z niektorymi sprzataczkami to nawet moze urwy sadzic na nauczycieli a one brachtaja..;p no minus ze nie mozna sie klepac ( bic sie) bo takze sa kamerki.. i to byloby na tyle o mojej budzie.. ja jako jedyny prawie w sportowych butach chodze i tak mam na to wyjechane..;p wogle ja lubie szkole..;p Peace..:D POzderko
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 listopada 2008

ludzie ludziom zgotowali ten los

miej pretensje do zdegenerowanej młodzieży nie do szkoły

...Ignorance is bliss...
xxxGraberekxxx
xxxGraberekxxx
  4 listopada 2008

ty mas zjaka chyba o zaostrzonym rygorze szkole.. ja mma taki luzik ze szok...

niki200012
niki200012
  4 listopada 2008

to wy macie luz u nas jak kogoś złapią ze ma telefon to rekfirują i rodzic musi odebrać a tak poza tym to jest beznadziejnie i jak ktoś ma makijarz to odejmują punkty z zachowania i każą zmyć go...

Konto usunięte
Konto usunięte: niki200012:walić szkołe doskonały pomysł machnę Ci jak będziesz sadziła kwiatki na skrzyżowaniu

dlaczego mam sadziś kwiatki hyyy
xxxGraberekxxx
xxxGraberekxxx
  4 listopada 2008

wow.. u nas tam nikt sie nie maluje mala buda na wsi. hahah.. tak 400 osob.. ale tam ostatnio z kumplem irokez do szkoly wlosy na zel u mnie caly czas nic tam sie nie czepiaja... a ostatnio pani ze swietlicy skoczyla do kumpla ten jej urew wsypal ta poszla z placzem do pokoiku i co myslice ze nagadala dla dyrka nie.. albo jak myslice po ilu czasu mozna nauczycielke wyprowadzic ze stanu psychicznego i przez to wywalic z pracy..??

niki200012
niki200012
  4 listopada 2008

u nas tez mała szkoła ok 500 osób ale jaka głupia tylko to fajnie ze duzy poziom w nauce i sie można czegoś nauczyć a jeśli chodzi o malowanie u nas są pewne jednostki które bez tapety nie ruszają się z domu

xxxGraberekxxx
xxxGraberekxxx
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: duzy poziom w nauce

to wszystko tlumaczy.. szkola jest na wysokim poziomie i daletego taki rygor.. proste ja ci dam przyklad ostatnia kartkowka z fizyu nas na lekcji sredniia = 0.25
niki200012
niki200012
  4 listopada 2008

no u nas lepsza była ostatnio ale tez pół klasy leci na samych dwójach z fizy i mamy chyba najwięcej godzin lekcji tygodniowo w całym woj. bo az 41... wszystko przez ten dodatkowy ruski i nie raz wracam do domu o 4, lekka przesada tyle w szkole trzymać

xxxGraberekxxx
xxxGraberekxxx
  4 listopada 2008

ja mam teraz wyajatkawa sytuacje bo wracam do domu o 4:30..:D

niki200012
niki200012
  4 listopada 2008

co pewnie korki ??

xxxGraberekxxx
xxxGraberekxxx
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co pewnie korki ??

nie..;p autobusu narazie jednego nie ma i tylko jeden odwozi..;p
niki200012
niki200012
  4 listopada 2008

a my tez mamy ten problem bo sie często psują i nie raz spużniam sie godz. ja dojezdzam 25 km do budy no więc troche duzo

niki200012
niki200012
  4 listopada 2008

[color=cyan]dobra kończe na tym papatki dla wszystkich:D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.