CzaczekXD
CzaczekXD
  27 października 2008 (pierwszy post)

Ze względu iż starszy chciał żebym oceny przyniósł na karteczce to poprosiłem koleżanke żeby podrobiła pismo i mi wypisała jakieś tam oceny wymyślone. Teraz czekam na starszego ciekawe czy sie skapnie czy coś :ninja:

Pytania :

Czy kiedyś podrobiliście oceny?
Jak ojciec pójdzie do szkoły zobaczyć czy mam takie oceny rzeczywiście i powie wychowawcy że wypisał mi inne na kartce to wychowawca może podać mnie do sądu za podrabianie pisma??

glupiajedza
glupiajedza
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a w jakim miejscu w szkole przepisujesz.................kibel??............

no co ty... po prostu na korytarzu... tylko trzeba na nauczycieli uważać:D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy kiedyś podrobiliście oceny?

nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ojciec pójdzie do szkoły zobaczyć czy mam takie oceny rzeczywiście i powie wychowawcy że wypisał mi inne na kartce to wychowawca może podać mnie do sądu za podrabianie pisma??

no to jest w jakimś sensie fałszerstwo .. więc .. popełnienie przestępstwa
...Ignorance is bliss...
kasiaf15
kasiaf15
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czasem? u nas to na porzadku dziennym : (

hehehe dobre..;-))
sebackk
sebackk
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy kiedyś podrobiliście oceny?

nie. Informuję rodziców o stanie moich ocen ,więc nie jest mi to potrzebne.

Konto usunięte
Konto usunięte: mam chyba w sumie z 10 pał


Konto usunięte
Konto usunięte: chce iść tera do ogólniaka

dopiero koniec października ,a ty już masz 10 pał ?
chłopie ,tak dalej ,a do zawodówki się nie dostaniesz ^^
L3Xa
L3Xa
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy kiedyś podrobiliście oceny? Jak ojciec pójdzie do szkoły zobaczyć czy mam takie oceny rzeczywiście i powie wychowawcy że wypisał mi inne na kartce to wychowawca może podać mnie do sądu za podrabianie pisma??

nom:ninja:
e nie zawracalaby sobie glowy tym
denatka
denatka
  28 października 2008

U mnie w gimnazjum było coś takiego jak elektroniczne dzienniczki.:ziober2:

Każdy rodzic znał swoj login i hasło, i za pomocą internetu dowiadywał sie na bieżąco.:ziober2:

GdzieSens
GdzieSens
  28 października 2008

nigdy nie ukrywałam ocen bo nie musiałam, biegiem z kartką leciałam do rodziców :mrgreen:

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 października 2008

Przeczytałem tak sobie wasze wpisy,i się zamartwiacie ile mieliście dwój na koniec..otóż pójdziecie sobie do szkoły średniej i przekonacie się na własnej skórze,że 2 to ocena jak najbardziej pozytywna...
żeby nie było - nie jestem jakimś nieukiem czy matołem,ale wiem jak trudno jest zdobyć dobrą ocenę..
przykład: uczyłem się na sprawdzian z polskiego z lektury...poszło mi dobrze,napisałem wszystko..liczyłem spokojnie na czwórkę,i pewnie w gimnazjum dostałbym 4...a tutaj 3.
albo : napisałem w sumie kartówkę na 50 % a od 51% jest 2 w szkole średniej..w gim to miałbym za to jakas 3-..
więc tragedia...do tego mam duzo przedmiotow,szczegolnie zawodowych,non stop kartkowki/klasowki/sprawdziany/odpowiedzi i tak to jest,dlatego ciesze się nawet z tej dwói.

Bdydal
Bdydal
  30 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mam chyba w sumie z 10 pał a na karteczce jedną xD

ja mam 14. :and: i nie kryje sie z tym ;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.