CzaczekXD
CzaczekXD
  27 października 2008 (pierwszy post)

Ze względu iż starszy chciał żebym oceny przyniósł na karteczce to poprosiłem koleżanke żeby podrobiła pismo i mi wypisała jakieś tam oceny wymyślone. Teraz czekam na starszego ciekawe czy sie skapnie czy coś :ninja:

Pytania :

Czy kiedyś podrobiliście oceny?
Jak ojciec pójdzie do szkoły zobaczyć czy mam takie oceny rzeczywiście i powie wychowawcy że wypisał mi inne na kartce to wychowawca może podać mnie do sądu za podrabianie pisma??

glupiajedza
glupiajedza
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: moją też ...bo musimy miec w szkole dzienniczki..;///

ha ha :D
ja też tak mam xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, to bym miał kare do końca roku na wszystko mam chyba w sumie z 10 pał a na karteczce jedną xD

aa.... to już gorzej.
CzaczekXD
CzaczekXD
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ponieważ u mnie w szkole na wywiadówce kazdej wychówa daje kazdemu rodzicu kartke z ocenami jego dziecka, ktore wczesniej nauczycielka wypisuje :) Więc nie ma jak :D


No u mnie też to jest
ale ze względu na to że miałem słabe oceny na koniec 2 gim to tera stary co tydzien chce moje oceny na kartce ;(
glupiajedza
glupiajedza
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: względu na to że miałem słabe oceny

to trzeba się przyłożyć i mieć lepsze oceny. Jak poprawisz kilka ocen twój tata nie będzie chciał (chyba) twoich ocen na kartce co tydzień....
kasiaf15
kasiaf15
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też tak mam xD
...

i wszystkie uwagi musza rodzice podpisywac i oceny jakie mam...raz to nie dalam dzienniczka do podpisania przez jakies 4 miesiące..;-)))
kasiaf15
kasiaf15
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to tera stary co tydzien chce moje oceny na kartce ;(

przejdzie mu..;-)
glupiajedza
glupiajedza
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i wszystkie uwagi musza rodzice podpisywac i oceny jakie mam...raz to nie dalam dzienniczka do podpisania przez jakies 4 miesiące..;-)))

nauczyciele to mają rożne pomysły....
CzaczekXD
CzaczekXD
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to trzeba się przyłożyć i mieć lepsze oceny. Jak poprawisz kilka ocen twój tata nie będzie chciał (chyba) twoich ocen na kartce co tydzień.


no niby tak ; d ale jakoś wieczorem sie poucze czy coś odrobie lekcje a na drugi dzien w sql wyskakuje na jakims przedmiocie kur wa i sprawdza zad. dom. o ktorym kur wa pol klasy nie wiedzialo i leci pała :zonk:
CzaczekXD
CzaczekXD
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kasiaf15


a w ktorej klasie jestes?
kasiaf15
kasiaf15
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: o ktorym kur wa pol klasy nie wiedzialo i leci pała

...najgorzej jak nie ma sie od kogo odpisac..;-((

Konto usunięte
Konto usunięte: nauczyciele to mają rożne pomysły....


niestety....
CzaczekXD
CzaczekXD
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ...najgorzej jak nie ma sie od kogo odpisac..;-((


nie chodzi o to... po prostu ona na lekcji wyskakuje nagle ze bedzie chodzila z dziennikiem po klasie i sprawdza :/
kasiaf15
kasiaf15
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a w ktorej klasie jestes?


3 gim.....
CzaczekXD
CzaczekXD
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 3 gim.....


to tak jak j a ;dd
a jaką miałaś średnią na koniec 2?
kasiaf15
kasiaf15
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu ona na lekcji wyskakuje nagle ze bedzie chodzila z dziennikiem po klasie i sprawdza :/


czasem cos im odbije....
CzaczekXD
CzaczekXD
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czasem cos im odbije....


czasem? u nas to na porzadku dziennym : (
glupiajedza
glupiajedza
  27 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no niby tak ; d ale jakoś wieczorem sie poucze czy coś odrobie lekcje a na drugi dzien w sql wyskakuje na jakims przedmiocie kur wa i sprawdza zad. dom. o ktorym kur wa pol klasy nie wiedzialo i leci pała


no różnie to bywa...
nie wiem... może jestem staroświecka ale ja jakoś nigdy nie miałam sytuacji, że nie wiedziałam o jakimś zadaniu domowym... a no i nie pała tylko minus xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.