BoZycietoHH
BoZycietoHH
  2 grudnia 2013 (pierwszy post)

Zna ktoś może jakieś dobre gry które pójdą na tych wymaganiach ? .

-Procesor Intel{R{ Core{TM} i 3 CPU. M 350 @ 2,27 GHz.

-3GB RAM

-64bitowy system operacyjny

-karty graficzne- Intel{R} HD Graphics . Za tytuły z góry dzięki .
-

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  14 grudnia 2013

Ja również korzystam głównie z dystrybucji cyfrowej gier - ale to i tak nie zmienia faktu, że dany produkt muszą fizycznie wyprodukować i wypromować. Poza tym, jest humblebundle czy inne okazje gdzie można kupić za 16 zł pełne wersje gier z kluczami steam i innymi bajerami - czyli praktycznie za bezcen. Dla mnie to jest kradzież jak każda inna, mnie nie stać np. na Windowsa - nie korzystam, mam linuksa - nie stać na muzykę - mam jamendo. Multimedia to nie woda czy chleb, by ubolewać nad kimś, że kogoś nie stać na 5 gier miesięcznie. Tak ceny gier jak już wspomniałem są za wysokie - albo my zarabiamy za mało. Ale to nie wybiela nagle osoby, która kradnie czyjąś własność intelektualną. Tak jak wspomniałem - wyobraźcie sobie, że wasz pracodawca ucina wam pensję o połowę, argumentując to w taki sposób: Gdyby nie ja, w ogóle nie miałbyś pracy. Tak się czują właśnie twórcy aplikacji - użytkownik korzysta z owoców ich często długoletniej pracy bez opłaty. Myślę, że po części za bankructwo studia odpowiedzialnego za grę metro 2033 byli właśnie piraci. Gra przez to, że nie miała multiplayera była pozbawiona głównego argumentu dlaczego mam kupować grę - dla samego singla się nie opłaca. Tytuł był hitem - każdy grał, ale studio poszło z torbami.

codecalm86
codecalm86
  14 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Piractwo jest na całym świecie, kradzieże są na cały świecie .

Ale nie na taką skalę jak u nas.
Konto usunięte
Konto usunięte: mało gier oferuję opcję multiplayer w demo .

Brak konsekwencji, pisałeś ze oryginały kupuje się po to żeby grac online.
BoZycietoHH
BoZycietoHH
  15 grudnia 2013

siedzenaswini, A dlaczego inne firmy nie bankrutują ? dlaczego Gta zarobiło tyle hajsu ? jest po prostu dobra, Dlaczego Mw zarobił ? jest po prostu dobry, dlaczego inne firmy zarabiają duże pioeniądze na grach? bo ludzie je kupują , pobierają piraty na całym świecie ale i tak to daje ogromny zarobek .

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  15 grudnia 2013

Popatrzcie na te wszystkie debilne DLC (wycinane z podstawki), pre-orderowe "prezenty" czy season pasy. Pirat ma to wszystko za darmo i tylko się śmieje, a legalni użytkownicy muszą za to bulić jak za mokre zboże.
Ot żeby daleko nie szukać. Chciałem sobie kupić nowe Metro. Niestety w tym miesiącu krucho z kasą, więc muszę zaczekać do czerwca. Tyle tylko, że w przyszłym miesiącu ominą mnie fajne dodatki (jak bonusowy karabin czy tryb stalkera), chyba że dopłacę im 5 dolców!!! Mam płacić 100% ceny (bo przez ten czas na pewno nie stanieje) żeby dostać mniej niż Ci, którzy kupili 2 tygodnie wcześniej?! A wała! Poczekam aż gra zejdzie do 50-60zł i kupię na Allegro. Jeżeli tak ma wyglądać walka z piractwem to ja podziękuję... Pogratulować specom od marketingu

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  15 grudnia 2013

Gry online pl .

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  15 grudnia 2013

Wgl chciałem jakieś tytuły gier pod tym tematem a tu szerokie konwersacje d83dde1c

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  15 grudnia 2013

Akurat THQ było dobre - odpowiadało za wiele świetnych tytułów jednak zbankrutowało (choćby seria red faction, S.T.A.L.K.E.R., Warhammer, Saints Row - można wymieniać bez końca) więc nie można powiedzieć, że nie utrzymali się tylko dlatego, bo byli słabi. Call of duty to słabe porównanie - bo singiel w nim jest najczęściej do niczego, parę godzin rozgrywki i już, głównie się kupuje cod-a dla multiplayera, którego teoretycznie nie da się spiracić - jest AlterIWNET ale on ssie.

Jak wspomniałem gry to nie jest towar bez którego nie da się żyć fakt jest taki, że ceny są nieadekwatne do naszych zarobków - jak ktoś już wcześniej wspomniał za granicą łatwiej sobie pozwolić nawet na najnowsze tytuły. Ale tu ma się sprawa tak - kogoś stać na pc-ta za 4000 zł a nie potrafi odżałować pieniędzy na legalną grę, to coś już jest nie tak. To tak samo, jak ludzie kupujący smartphone za 1500-2500 zł a później płacz, że aplikacja jest płatna bo kosztuje 4 zł, to się robi co najmniej śmieszne. (:

Skoro piractwo jest takie dobre, to je zalegalizujmy - wtedy każdy będzie piracić a firmy osiągną milionowe zyski bo przecież piractwo jest dla nich dobre. (;

MarcinKapinski
MarcinKapinski
  15 grudnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Zna ktoś może jakieś dobre gry które pójdą na tych wymaganiach ? .-Procesor Intel{R{ Core{TM} i 3 CPU. M 350 @ 2,27 GHz.-3GB RAM -64bitowy system operacyjny-karty graficzne- Intel{R} HD Graphics . Za tytuły z góry dzięki . -
W nowości to Ty nie pograsz..
.Aliens vs Predator Classic 2000
Anno 1503: The New World
Black & White
Command and Conquer 95/Gold/Tiberian Dawn (free download)
Command and Conquer: Tiberian Sun (free download)
Death Rally Classic
Deus Ex
Diablo II and LOD
Dungeon Siege
Gangsters 2
Grand Theft Auto
Half-Life (Opposing Force, Blue Shift, Decay, Day of Defeat 1.3)
Hitman 2: Silent Assassin
Hotline Miami
Max Payne 1
Need for Speed: Porsche Unleashed
Papers, Please
Railroad Tycoon 3
Rainbow Six: Rogue Spear
Rise of Nations Gold
Sam and Max Complete
Starcraft & Brood Wars
Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast
Terraria
The Sims
World of Goo
Alone in the Dark: The New Nightmare
Assault Cube
Bad Boys II
Battlefield 1942
Carmageddon II
Combat Flight Simulator 3
Commandos 3: Destination Berlin
Cossacks: European Wars
Crayon Physics Deluxe
Cube
Driver
Europa Universalis 2
Fahrenheit (Indigo Prophecy)
Fallout 2
Fate (Undiscovered Realms)
FlatOut 2
Ford Racing 3
Freedom Fighters
Hearts of Iron
Homeworld
IL2 Sturmovik
Lego Racers 2
Little Fighter 2
Max Payne 2
Monkey Island: Special Edition
Monkey Island 2: Special Edition
Medal of Honor Allied Assault
NASCAR Racing 4
Need For Speed Hot Pursuit 2
No One Lives Forever 2
Peggle Deluxe
Peggle Nights
Planescape: Torment
Polda 2, 3, 4, 5
Postal II
Prison Architect
Project I.G.I
Quake 3
Rainbow Six 3: Raven Shield
Return to Castle Wolfenstein
Silent Hill
Silent Storm
Soldier of Fortune II: Double Helix
Sudden Strike II
Super Meat Boy
The Curse of Monkey Island
The Settlers IV
The Simpsons Hit & Run
Thief Gold
Thief 2
Toki Toki
Tomb Raider 2
Tomb Raider 3
Tomb Raider 4
Tomb Raider: Legends
Tomb Raider: Anniversary
Warcraft III
X-Men: Legends 2 – contributed by Khairul
Zoo Tycoon 2 ® Ultimate Collection
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.