BoZycietoHH
BoZycietoHH
  2 grudnia 2013 (pierwszy post)

Zna ktoś może jakieś dobre gry które pójdą na tych wymaganiach ? .

-Procesor Intel{R{ Core{TM} i 3 CPU. M 350 @ 2,27 GHz.

-3GB RAM

-64bitowy system operacyjny

-karty graficzne- Intel{R} HD Graphics . Za tytuły z góry dzięki .
-

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  13 grudnia 2013

Trzeba rozróżniać pojęcia takie jak developer i dystrybutor. Developerowi może się podobać w pewnym stopniu piractwo - bo jego produktem cieszy się szersza rzesza użytkowników - dystrybutorowi już niekoniecznie, bo on musiał zapłacić za produkcje produktu, jego promocję i tak dalej. Developer dostaje jedynie stosunkowo małą składową zarobku jaki pochodzi ze sprzedaży jego produktu. Więc pisząc, że pewien znany światowy developer tak powiedział - to mógł mieć rację - natomiast by tak powiedział dystrybutor - wątpię.

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  13 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: największy sukces dla firmy z branży gier to największy odsetek liczby piratów?
ahaha, czy ja napisałem coś takiego ?
Konto usunięte
Konto usunięte: co miał na myśli? wywnioskuj !
BoZycietoHH
BoZycietoHH
  13 grudnia 2013

. można wziąść pod uwagę choćby fakt że gra piracka to dobra promocja dla dystrybucji , ktoś ściąga gre,wypala wkłada . do konsoli i stwierdza czy ją kupić aby grać np. Online, poleca itp. Przemysł gier jest tak samo opłacalny jak dawniej - źródło- London School of Economics and Political Science.

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  13 grudnia 2013

temat można zamknąć

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  14 grudnia 2013

tak piracenie to zło, tylko napisz nam wszystkim jak kupić gre za 150 zeta, jak ktoś zarabia najniższą krajową, no napisz !!
i nie porównuj to do normalnej kradzieży np. czegoś ze sklepu, bo każdy wie że kradzież a kradzież to spora różnica. wiesz jak mi ktoś da zarobić(nie wymagam 10 tyś na rękę) to będę kupować oryginały, a póki co to niech pocałują misia w dupala :)

codecalm86
codecalm86
  14 grudnia 2013
raugi
raugi:
Głupie gadanie, jeśli stać cię na sprzęt który uruchomi te gry stać cię i na oryginalne gry. Poza tym kradzież prądu czy np. kodów doładowujących telefon to też nie jest zwykła kradzież, czy to że mało zarabiasz jest już usprawiedliwieniem?

Poza tym było się uczyć nikt nie zatrudni osoby która nic nie potrafi.
codecalm86
codecalm86
  14 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba rozróżniać pojęcia takie jak developer i dystrybutor. Developerowi może się podobać w pewnym stopniu piractwo - bo jego produktem cieszy się szersza rzesza użytkowników - dystrybutorowi już niekoniecznie, bo on musiał zapłacić za produkcje produktu, jego promocję i tak dalej. Developer dostaje jedynie stosunkowo małą składową zarobku jaki pochodzi ze sprzedaży jego produktu. Więc pisząc, że pewien znany światowy developer tak powiedział - to mógł mieć rację - natomiast by tak powiedział dystrybutor - wątpię.

Nie wiem jak to wygląda w twoim cebulowym świecie, ale ja nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem grę w formie pudełkowej, korzystam z zakupów w formie elektronicznej, jest szybciej i taniej. Myślę że w krajach cywilizowanych też coraz większa część osób korzysta z tego typu kanałów dystrybucji.
codecalm86
codecalm86
  14 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ahaha, czy ja napisałem coś takiego ?

Uwaga trudne słowo: dedukcja, jak nie wiesz co znaczny sprawdź słowniku albo zapytaj Google.
Konto usunięte
Konto usunięte: można wziąść pod uwagę choćby fakt że gra piracka to dobra promocja dla dystrybucji


Od tego są wersje demo/czasowe.
Konto usunięte
Konto usunięte: Przemysł gier jest tak samo opłacalny jak dawniej - źródło- London School of Economics and Political Science.

Ale nie ze względu na piractwo, a na masowość produkcji (np. identyczny CoD i Fifa co roku), rosnące zainteresowanie (teraz praktycznie w każdym domu jest jakaś maszynka do grania) i łatwość tworzenia gier w oparciu o gotowe rozwiązania (Unity 3D, UDK). A nie ze względu na to, że piractwo nie jest problemem.

Jeśli twierdzisz że jest takie ogólne przyzwolenie producentów gier na piractwo i nie ma w tym nic złego to po co są te wszystkie zabezpieczenia? Przecież piractwo i tak im nie szkodzi?

Ile gier z tych które spiraciłeś biedaku, później kupiłeś?
BoZycietoHH
BoZycietoHH
  14 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli twierdzisz że jest takie ogólne przyzwolenie producentów gier na piractwo i nie ma w tym nic złego to po co są te wszystkie zabezpieczenia? Przecież piractwo i tak im nie szkodzi?


nie twierdzę że piractwo jest dobre , twierdze że piractwo jeżeli chodzi o te realia,wypowiedzi z których czerpie informacje nie szkodzi"". Jeżeli pobrałem gry to takie których chyba już nie ma w sprzedaży .
BoZycietoHH
BoZycietoHH
  14 grudnia 2013

Wyobraź sobię teraz świat bez piractwa, odpowiedz co sobię wyobraźiłeś ?

codecalm86
codecalm86
  14 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyobraź sobię teraz świat bez piractwa, odpowiedz co sobię wyobraźiłeś ?

Nie muszę sobie wyobrażać czegoś co jest stanem normalnym, ale niestety to tylko nierealna utopia zwłaszcza w tym złodziejskim kraju.
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  14 grudnia 2013

piszesz, że skoro stać mnie na sprzęt to na gry też??? ja swojego pc-ta kupowałem kilka lat temu, gdybym miał jeszcze kupić np. 10 oryginalnych gier to uwierz mi że bym z torbami poszedł, dlaczego np. w takim UK gdzie średnio zarabia się 1000-1300 funtów, gra i to z najwyższej półki kosztuje raptem 20-30 funtów, a tu w Polsce gdzie najniższa krajowa netto wynosi 1200 zł na rękę, gry chodzą nawet po 150-200 zł?? i nie pisz mi że to nie usprawiedliwia piractwa, bo w PL wszystko jest drogie w porównaniu do polskich zarobków. Dam ci teraz inny przykład: wyobraźmy sobie że chleb nagle kosztuje 10 zł, czy myślisz że nie było by kradzieży??? było by o wiele więcej kradzieży tego produktu niż dotychczas, gdzie chleb kosztuje ok.2-3 zł. Co prawda możesz równie dobrze napisać że przecież grać nie trzeba, a jeść tak bo człowiek umrze z głodu, ale nie po to ludzie kupują kompy żeby się w nie patrzeć. Niestety, prawdy nie oszukasz... prawda jest zbyt brutalna, w naszym kraju większość ludzi piraci, nie chodzi tu o naszą ,,mentalność'' do piracenia, ale raczej o ceny gier, programów :)

codecalm86
codecalm86
  14 grudnia 2013

Typowy polaczek.

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  14 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie muszę sobie wyobrażać czegoś co jest stanem normalnym


Do niczego cie nie zmuszam .

Konto usunięte
Konto usunięte: złodziejskim kraju.


Piractwo jest na całym świecie, kradzieże są na cały świecie .

raugi
raugi: wyobraźmy sobie że chleb nagle kosztuje 10 zł, czy myślisz że nie było by kradzieży??? było by o wiele więcej kradzieży tego produktu niż dotychczas, gdzie chleb kosztuje ok.2-3 zł


ciekawa interpretacja , dobra .
BoZycietoHH
BoZycietoHH
  14 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Od tego są wersje demo/czasowe.


mało gier oferuję opcję multiplayer w demo .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.