BoZycietoHH
BoZycietoHH
  2 grudnia 2013 (pierwszy post)

Zna ktoś może jakieś dobre gry które pójdą na tych wymaganiach ? .

-Procesor Intel{R{ Core{TM} i 3 CPU. M 350 @ 2,27 GHz.

-3GB RAM

-64bitowy system operacyjny

-karty graficzne- Intel{R} HD Graphics . Za tytuły z góry dzięki .
-

KoksTrybson
KoksTrybson
  2 grudnia 2013

z ta grafika bedzie ciezko bo malo gier ja wspiera

PogromcaZajca8
PogromcaZajca8
  6 grudnia 2013

jakieś strategie, możesz próbować. Oczywiście jeśli lubisz. Spróbuj Starcraf 2, a jak nie pójdzie to Warcraft 3 na pewno pójdzie:)

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  6 grudnia 2013

Need for speed undercover , Call of duty 2 , princess of persia dusza wojownika,, max payne 1,2, halflife 2 , gta san andreas, fahrenheit, silent hill 2,silent hill the room, stalker cień czarnobyla.

W te gry grałem i chodzą bez zarzutu ..

reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  6 grudnia 2013

wejdź na http://systemrequirementslab.com/cyri wybierz tytuł gry i zobaczysz na jakich ustawieniach uda się ją odpalić ;)

p0kr4kk
p0kr4kk
  7 grudnia 2013

Całkiem wydajną kartę można kupić już za 150 złotych (jakiś GTS 250 albo nawet któreś z 9800 GTX) i mieć problem z głowy.

Cena jednej gry w sumie.

codecalm86
codecalm86
  7 grudnia 2013

Zwłaszcza że przy tym modelu karty pewnie ma laptopa...

codecalm86
codecalm86
  7 grudnia 2013

No i większość polaków cebulaków to złodzieje i gier nie kupują, więc dla niego to może być astronomiczna kwota.

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  7 grudnia 2013

Can you run it oszukuje , właśnie undercovera sprawdzałem na nim i mi pokazał że nie ruszy, co się okazuje zainstalowałem i chodzi jak masełko .

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  8 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No i większość polaków cebulaków to złodzieje i gier nie kupują, więc dla niego to może być astronomiczna kwota.


Pewien znany światowy Developer {dowiedz się jaki skoro jesteś takim znawcą} powieiedział kiedyś że gdyby ludzie nie piracili ich produkcji to zapewne nie byliby tak popularni i zarabiali by mniej . co miał na myśli? wywnioskuj ! d83dde1c
SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  8 grudnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Gdybanie jest słabe. Wyobraź sobie jakby pracodawca Tobie zabierał pół pensji i mówił - ciesz się, gdyby nie ja to byś nic nie miał.

Piractwo to zuo i tego należy się trzymać. Fakt, że multimedia w naszym kraju kosztują zdecydowanie za dużo (albo po prostu zarabiamy za mało) ale to nie jest powód do łamania prawa.

Co do gier - raczej większość tytułów do około 2005 roku. Jak lubisz Diablo to dorzuciłbym torchlight do listy.

codecalm86
codecalm86
  9 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewien znany światowy Developer {dowiedz się jaki skoro jesteś takim znawcą} powieiedział kiedyś że gdyby ludzie nie piracili ich produkcji to zapewne nie byliby tak popularni i zarabiali by mniej . co miał na myśli? wywnioskuj !


I na pewno miał na myśli kraje trzeciego świata jak polska gdzie większość graczy piraci, a nie kraje cywilizowane gdzie mają 99% swoich zysków, a odsetek piratów jest dużo mniejszy.

Śmiechłem polski psie biedaku, szukający usprawiedliwnienia dla swojego złodziejstwa.
BoZycietoHH
BoZycietoHH
  9 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmiechłem polski psie biedaku, szukający usprawiedliwnienia dla swojego złodziejstwa


ahahah, jaki koleś, spoko również mi miło .
BoZycietoHH
BoZycietoHH
  10 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: I na pewno miał na myśli kraje trzeciego świata jak polska gdzie większość graczy piraci, a nie kraje cywilizowane gdzie mają 99% swoich zysków, a odsetek piratów jest dużo mniejszy.


Szeroko pojęty temat, na pewno nikt nie doszedł by akurat na ten do kompromisu iż każdy by filozofował swoim zdaniem którego by się trzymał .
codecalm86
codecalm86
  10 grudnia 2013

Twój tok "rozumowania" jest co najmniej nierozsądny żeby nie napisać debilny. Idąc tym tropem największy sukces dla firmy z branży gier to największy odsetek liczby piratów? To pewnie dlatego firmy wprowadzają drogie rozwiązania typu DRM, Steam, Orgin bo piractwo pomaga im w promocji?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.