MordercaSnow
MordercaSnow
  16 lipca 2013 (pierwszy post)

Witam, mam problem,otóż chcę sobie wgrać nowe sterowniki do karty graficznej,lecz no po prostu nie wiem jak to pobrać,ale wiem gdzie, nie wiem które kliknąć xD


tu wyżej jest zdjęcie. http://support.asus.com.tw/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl <---- a to jest ling ,ps ; no na tej stronie wybrałem karty graficzne, potem ATi SERIES i EAH3450 SERIES no i to wyszukało co w załączonym obrazku no i nie wiem w które wejść i co potem kliknąć by pobrać te sterowniki,proszę o pomoc :D

MordercaSnow
MordercaSnow
  20 lipca 2013

Eh mniejsza o tamto, ale jak nie mam 64 bitów to on nie bedzie chodził? bo mam 32...

MordercaSnow
MordercaSnow
  20 lipca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Bo jest wersja 11.00 tylko na 32 bity to będzie dobre ?

Johnson
Johnson
  20 lipca 2013
MordercaSnow
MordercaSnow: Bo jest wersja 11.00 tylko na 32 bity to będzie dobre ?


Tak jest dobrze
MordercaSnow
MordercaSnow
  21 lipca 2013

No a przy 32 bit systemie vista (2 gb ram) wyjdą słabe graficznie filmiki na YT ? Czy może coś innego będzie słabego przez to na tych filmikach ?

pawciomistrz
pawciomistrz
  21 lipca 2013

na vista wersja 2 gb ram szybciej chodzi gry filmiki to zalezy jaka przegladarke zainstalujesz i od tego wczytuja sie powoli na google chrome szybko sie wczytuja a na mozilli powoli sie wczytuja

MordercaSnow
MordercaSnow
  24 lipca 2013

Lepszy jest system XP 64 bit czy 7 64 bit?

MordercaSnow
MordercaSnow
  29 lipca 2013

hm ? :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.