MordercaSnow
MordercaSnow
  16 lipca 2013 (pierwszy post)

Witam, mam problem,otóż chcę sobie wgrać nowe sterowniki do karty graficznej,lecz no po prostu nie wiem jak to pobrać,ale wiem gdzie, nie wiem które kliknąć xD


tu wyżej jest zdjęcie. http://support.asus.com.tw/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl <---- a to jest ling ,ps ; no na tej stronie wybrałem karty graficzne, potem ATi SERIES i EAH3450 SERIES no i to wyszukało co w załączonym obrazku no i nie wiem w które wejść i co potem kliknąć by pobrać te sterowniki,proszę o pomoc :D

MordercaSnow
MordercaSnow
  17 lipca 2013

No, a teraz troche pytanie innego rodzaju a konkretnie to ma ktoś "lewą" pełną wersje Programu Fraps?
Chodzi o to, że wiem ,że owa istnieje ,a nie moge znaleźć.

Jullita95
Jullita95
  18 lipca 2013

polecam action!

MordercaSnow
MordercaSnow
  18 lipca 2013

Okej sprawdzę TEŻ i przetestuje,bo już znalazłem tą "legalną" wersje frapsa, dziękuję all za pomoc!
Ps; nie wiem czy tu też się to pisze, lecz temat do zamknięcia! :)

Jacek80
Jacek80
  20 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: możesz pobrać z nvidia.pl

no nie zupełnie, skoro to jest karta od ATI/AMD ;)
MordercaSnow
MordercaSnow
  20 lipca 2013

A no tak. A jeśli jesteśmy w tym temacie to do czego służą te pliki zamieszczone w "Utilities" ? bo "VGA" to sterowniki to kart. graf (ps udało mi się i jest o niebo lepiej :-) )

Jacek80
Jacek80
  20 lipca 2013
MordercaSnow
MordercaSnow: do czego służą te pliki zamieszczone w "Utilities" ?

GamerOSD- słuzy do robienia zrzutów ekranowych, nagrywania tego co się dzieje na ekranie itp, do tego chyba może pokazywać ilość klatek na sekundę np w grach (niektórzy lubią się tym szczycić) :)

ASUS Smart Doctor - pokazuje temperatury na procesorze graficznym, umożliwia regulację obrotów jego wentylatora, w zależności od karty graficznej umożliwia wspieranie procesora głównego przez procesor graficzny itp
MordercaSnow
MordercaSnow
  20 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: MordercaSnow: do czego służą te pliki zamieszczone w "Utilities" ? GamerOSD- słuzy do robienia zrzutów ekranowych, nagrywania tego co się dzieje na ekranie itp, do tego chyba może pokazywać ilość klatek na sekundę np w grach (niektórzy lubią się tym szczycić) :)ASUS Smart Doctor - pokazuje temperatury na procesorze graficznym, umożliwia regulację obrotów jego wentylatora, w zależności od karty graficznej umożliwia wspieranie procesora głównego przez procesor graficzny itp

Takie coś jak fraps ,tylko gorsze?
Jacek80
Jacek80
  20 lipca 2013
MordercaSnow
MordercaSnow: Takie coś jak fraps ,tylko gorsze?

już dawno nie używałem jednego i drugiego, więc nie pamiętam ;) na pewno GamerOSD daje tylko podstawowe opcje, a czy jest użyteczny, to kwestia gustu i przyzwyczajeń
MordercaSnow
MordercaSnow
  20 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: MordercaSnow: Takie coś jak fraps ,tylko gorsze? już dawno nie używałem jednego i drugiego, więc nie pamiętam ;) na pewno GamerOSD daje tylko podstawowe opcje, a czy jest użyteczny, to kwestia gustu i przyzwyczajeń

A bo mam frapsa i nie wiem czy przerzucić się na to,jak radzisz ? :C
Jacek80
Jacek80
  20 lipca 2013

u mnie Fraps np przymulał kompa, ale z drugiej strony nie potrzebuję programu do zrzutów. Jak u Ciebie fraps działa ok, to zostań przy nim... na pewno ma więcej opcji/możliwości niż ten od Asusa

MordercaSnow
MordercaSnow
  20 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie Fraps np przymulał kompa, ale z drugiej strony nie potrzebuję programu do zrzutów. Jak u Ciebie fraps działa ok, to zostań przy nim... na pewno ma więcej opcji/możliwości niż ten od Asusa

a przypadkiem nie wiesz w jakim formacie trzeba wstawiać filmiki na yt?
Jacek80
MordercaSnow
MordercaSnow
  20 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: https://support.google.com/youtube/troubleshooter/2888402?hl=pl

Czyli przykładowo jak frapsem nagrywa mi filmiki w avi (1gb=2min) to nie muszę konwetować ani nic tylko od razu wrzucać z frapsa na yt?
Johnson
Johnson
  20 lipca 2013
MordercaSnow
MordercaSnow: Czyli przykładowo jak frapsem nagrywa mi filmiki w avi (1gb=2min) to nie muszę konwetować ani nic tylko od razu wrzucać z frapsa na yt?


Mozesz od razu wrzucac ale w trakcie uploadu to YT bedzie Ci konwertowal filmiki na 29.97FPSow wiec w trakcie takiego konwertowania to film straci jakosc plus do tego filmik jest bardzo ciezki. Moge Ci rozwinac temat, dla przykladu dla testu nagralem 3 filmikow na YT w FRAPS na 60FPS i obrobilem przez Sony Vegas z ustawieniami na 29.97FPS (Taki format przyjmuje YT bez konwertowania)

Kazdy plik wazyly okolo 40GB wiec gdzie z takim ciezkim plikiem do YT? Trzeba je wtedy konwertowac w formacie .mp4 przez sony vegas i wtedy rozmiar takiego pliku nie dosc ze zmniejszy sie o 90% to jeszcze bedzie w lepszej jakosci bo wtedy jest pewnosc ze mozna na YT ich ogladac w HD 1080p.

Ja na Sony Vegas mam juz swoj wlasny preset nazwalem go Youtube1080HD . Tez trzeba miec dobra grafe.
MordercaSnow
MordercaSnow
  20 lipca 2013
Johnson
Johnson: MordercaSnow: Czyli przykładowo jak frapsem nagrywa mi filmiki w avi (1gb=2min) to nie muszę konwetować ani nic tylko od razu wrzucać z frapsa na yt? Mozesz od razu wrzucac ale w trakcie uploadu to YT bedzie Ci konwertowal filmiki na 29.97FPSow wiec w trakcie takiego konwertowania to film straci jakosc plus do tego filmik jest bardzo ciezki. Moge Ci rozwinac temat, dla przykladu dla testu nagralem 3 filmikow na YT w FRAPS na 60FPS i obrobilem przez Sony Vegas z ustawieniami na 29.97FPS (Taki format przyjmuje YT bez konwertowania) Kazdy plik wazyly okolo 40GB wiec gdzie z takim ciezkim plikiem do YT? Trzeba je wtedy konwertowac w formacie .mp4 przez sony vegas i wtedy rozmiar takiego pliku nie dosc ze zmniejszy sie o 90% to jeszcze bedzie w lepszej jakosci bo wtedy jest pewnosc ze mozna na YT ich ogladac w HD 1080p. Ja na Sony Vegas mam juz swoj wlasny preset nazwalem go Youtube1080HD . Tez trzeba miec dobra grafe.

okej dzięki wielkie!, czyli wystarczą 2 programy fraps i sony Vegas przez który nalezy konwertować w formacie mp4 i koniec roboty ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.