MordercaSnow
MordercaSnow
  16 lipca 2013 (pierwszy post)

Witam, mam problem,otóż chcę sobie wgrać nowe sterowniki do karty graficznej,lecz no po prostu nie wiem jak to pobrać,ale wiem gdzie, nie wiem które kliknąć xD


tu wyżej jest zdjęcie. http://support.asus.com.tw/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl <---- a to jest ling ,ps ; no na tej stronie wybrałem karty graficzne, potem ATi SERIES i EAH3450 SERIES no i to wyszukało co w załączonym obrazku no i nie wiem w które wejść i co potem kliknąć by pobrać te sterowniki,proszę o pomoc :D

MordercaSnow
MordercaSnow
  16 lipca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

lol nie ogarniam forum -,- http://support.asus.com.tw/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl tu macie linka do tej strony no i tak najpierw klikam karty gragiczne potem ATi SERIES a na samym dole EAH3450 SERIES i zatwierdzam a potem vista 32bit No i jak widac na obrazku takie cos wyszukuje no i nie wiem co kliknąć by pobrac sterowniki pomóżcie :D

Jacek80
Jacek80
  16 lipca 2013

wchodzisz w VGA (to są stery od grafiki), a później pobierasz z pierwszej pozycji

MordercaSnow
MordercaSnow
  16 lipca 2013

1. Czyli mam pobrać to? :


2.Niezależnie skąd pobiorę(Global (DLM), Global,China czy P2P) to i tak będzie to darmowe?

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  16 lipca 2013

Nie sądzę by asus musiał dorabiać na płatnych hostingach - więc tak, będzie to darmowe.

MordercaSnow
MordercaSnow
  16 lipca 2013

Okej, okej, tak więc to co zaznaczyłem na powyższym obrazku mam pobrać?

Martinez90wawa
Martinez90wawa
  16 lipca 2013

możesz pobrać z nvidia.pl

MordercaSnow
MordercaSnow
  16 lipca 2013

To mam pobrać co zaznaczyłem?

Konto usunięte
Konto usunięte: wchodzisz w VGA (to są stery od grafiki), a później pobierasz z pierwszej pozycji
Johnson
Johnson
  16 lipca 2013

Tak wybierz GLOBAL i pobierz

MordercaSnow
MordercaSnow
  17 lipca 2013

Nigdy nie pobierałem wgl sterowników ,jak pobierze mi się to co mam zrobić?
Gdzie to zainstalować czy coś?

Y580
Y580
  17 lipca 2013

to oczywiste jak ściągniesz stery to je instalujesz zazwyczaj automatycznie wszystko się robi

MordercaSnow
MordercaSnow
  17 lipca 2013

Okej, pobrałem tą najnowszą wersję instaluję no i po zainstalowaniu nagle zrobiło mi się wszystko większe, więc podczas gdy już wszelkie instalacje sterownika dobiegły końca postanowiłem zresetować kompa zrobiłem to ,ale cały czas wszystko było takie większe, no i moje pytanie... Co zrobić by nie było wszystko takie wielkie jednocześnie by nie usuwać nowszej wersji sterownika do karty graficznej? Coś ustawić czy coś? ps: windows vista, proszę o pomoc!

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  17 lipca 2013

to teraz zmień rozdzielczość, jak nie wiesz jak to poniżej info.

Otwórz okno Ustawienia ekranu, klikając przycisk Start, klikając kolejno polecenia Panel sterowania, Wygląd i personalizacja, Personalizacja, a następnie klikając polecenie Ustawienia ekranu.
Na karcie Rozdzielczość przeciągnij suwak na żądaną rozdzielczość, a następnie kliknij przycisk Zastosuj.

MordercaSnow
MordercaSnow
  17 lipca 2013
Broker
Broker: to teraz zmień rozdzielczość, jak nie wiesz jak to poniżej info. Otwórz okno Ustawienia ekranu, klikając przycisk Start, klikając kolejno polecenia Panel sterowania, Wygląd i personalizacja, Personalizacja, a następnie klikając polecenie Ustawienia ekranu. Na karcie Rozdzielczość przeciągnij suwak na żądaną rozdzielczość, a następnie kliknij przycisk Zastosuj.

No i to jest normalne, że tak mi się zrobiło po zainstalowaniu nowych ,tzn no lepszej wersji sterowników?
MordercaSnow
MordercaSnow
  17 lipca 2013
MordercaSnow
MordercaSnow: Broker: to teraz zmień rozdzielczość, jak nie wiesz jak to poniżej info. Otwórz okno Ustawienia ekranu, klikając przycisk Start, klikając kolejno polecenia Panel sterowania, Wygląd i personalizacja, Personalizacja, a następnie klikając polecenie Ustawienia ekranu. Na karcie Rozdzielczość przeciągnij suwak na żądaną rozdzielczość, a następnie kliknij przycisk Zastosuj. No i to jest normalne, że tak mi się zrobiło po zainstalowaniu nowych ,tzn no lepszej wersji sterowników?

Okej Dzieki wielkie już mniejsza o to ! DZIĘKI! :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.