PatrykX6
PatrykX6
  11 kwietnia 2013 (pierwszy post)

lg l3
lg l5
nokia 300
nokia 302
nokia c202
nokia c9
nokia lumia a610
samsung galaxy ace
samsung chat
samsung mini2
xperia J
Sony sola
Sony tipo

Prosze mi pomoc w wyborze, ktory telefon wybrac?

pawciomistrz
pawciomistrz
  15 kwietnia 2013

nokia n8 ma system amoled

pawciomistrz
pawciomistrz
  15 kwietnia 2013

i nokia n9 ma taki sam system amoled

Edge
Edge
  15 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nokia n8 ma system amoled

AMOLED to technologia wykonania ekranu :)
system operacyjny N9 to MeeGo OS, v1.2 Harmattan, a N8 ma Symbian^3 OS, upgradable to Nokia Belle Refresh
Snajperov
Posty: 47 (po ~241 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
Snajperov
  15 kwietnia 2013

wszystkie sa low-end'owe...
kup sobie porzadny telefon na allegro / w sklepie
jak Cie nie stac kup 3210 i zbieraj kase... szczerze szkoda by mi bylo pieniedzy na telefon ktory jest nijaki.
jezeli ma byc fajnym apratem fotograficznym to kup sony satio - jest tani z 400zl max, jako jedyny posiada lampe blyskowa.
jezeli ma nagrywac dobrze filmy to wybor jest spory
jezeli ma obslugiwac najnowsze aplikacje to cos fajnego na androidzie, koniecznie z duzym ekranem albo qwerty
jezeli chcesz sobie pograc to kup 3210 + PSP albo komputer

ItsHypersomnia
ItsHypersomnia
  15 kwietnia 2013

Owszem, low-endy. Ale znośne. Nie ryzykowałbym stwierdzenia, że nie warto. (;

pawciomistrz
pawciomistrz
  15 kwietnia 2013

n8 jest tania używana

Edge
Edge
  16 kwietnia 2013

L5, Lumii 610, Xperii J, Xperii Sola, Ace'a i C9 nie klasyfikowałbym jako low-endowych. To jest dobra klasa średnia.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  16 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nokia n9 i koniec tematu. Masz wypasiony ekran,dobrze zmocowany telefon,bateria trzyma średnio od trzech dni do 7 a poza tym wszystkim aparat 12 mp ,chlopie,nie wiem nad czym sie tu zastanawiac ,w sumie to jedyna nokia prócz 3310,którą mogę polecić.
-nie gadac mi tutaj hejterki drogie,ze w n9 bateria trzyma 1-2 dni bo nie wiadomo czy smiac sie czy plakac. mialem ten telefon od osoby uzywany rok czasu i bateria mimo uplywu czasu(stara) trzymala srednio 2 dni przy ciagle wlaczonym wifi odtwarzaczu i na max oswietlenie ekranu. zas nowka 5 dni w czasie uzywania. smialo polecam.

Aarche
Aarche
  16 kwietnia 2013

Ja bym polecił galaxy II ,dobry procesor i system łatwy w obsłudze ,po za tym nie jeg wcale tak drogi a ma fajny duży ekran ,przec się do przeglądania internetu.Polecam mnie się sprawdził :)

Aarche
Aarche
  16 kwietnia 2013

sory za błędy w telefonu :)

pawciomistrz
pawciomistrz
  17 kwietnia 2013

ja mam nokie n8 i mi trzyma nokia ta n8 sporo dni gdy sie malo slucha muzyki i jest najlepsza bo to orginalna nokia nie podrabiana

MuyBueno
MuyBueno
  18 kwietnia 2013

Xperia J najlepsza moim zdaniem

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  18 kwietnia 2013

Jeśli chodzi o LG, koleżanka z Orange tłumaczyła mi, że ciężka sprawa z serwisem jest i że mam sobie odpuścić..zastanawiałem się nad L9 i odradziła mi ogólnie tą markę, jeśli o smartphony chodzi. Co do Lumii; już na samą myśl Lumia robi mi się niedobrze...miałem model 800 i już nigdy więcej smartphona na Windowsie przez wzgląd na małe możliwości personalizacji i wiele innych rzeczy, więc przed zakupem tego czegoś, radziłbym się zapoznać z tym, bo może akurat i Ty stał byś się szczęsliwym z tym czymś w ręku, lub uchroniło by Cię to przed popełnieniem tego samego błędu, co ja...a już sam model 610; odpusć sobie ;)
Jeśli chodzi o Galaxy Ace; miałem 1 wydanie, obecnie mam Ace 2 i mogę Ci szczerze polecić...2 pracuje dużo płynniej przez wzgląd na wyzsze parametry..jak dla mnie pobija Lumie 800, za którą dałem 200 wiecej bezwzględnie :)
TIPO...siostra ma; typowy pseudo smarphone w najniższym doładowaniu za mniej, niż 100zł, więc dalszy komentarz zbędny :)
Galaxy Mini natomiast, jest zbliżony do Galaxy Ace 1, tylko że ma troszkę mniejszy wyświetlacz...3,2 cala...z tego, co się orientuję :)
Swoje zdanie oparłem na własnych doświadczeniach, czy opiniach znajomych. Wysłuchaj wszystkich, ale decyzję podejmij sam ;)

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  18 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Xperia J najlepsza moim zdaniem

Również ciekawa koncepcja :)
Edge
Edge
  19 kwietnia 2013
tomas
tomas: Jeśli chodzi o LG, koleżanka z Orange tłumaczyła mi, że ciężka sprawa z serwisem jest i że mam sobie odpuścić..zastanawiałem się nad L9 i odradziła mi ogólnie tą markę, jeśli o smartphony chodzi.

to koleżanka chciała na Tobie zrobić wyższą prowizję :)
nowe smartfony LG z serii L, a zwłaszcza od L5 w górę to naprawdę solidna robota. Przez pół roku pracowałem w salonach operatorów i nie widziałem, żeby któryś wrócił do serwisu (z którym, nota bene, problemów nie ma - jest jeden oficjalny, do którego wysyła się telefon i po kłopocie). LG L9 jest dla mnie ciekawszą alternatywą na telefonów high-endowych. Wolałbym L9 niż np SGS II, ale to moje prywatne zboczenie, bo dla mnie Samsungi są nudne ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.