Johnson
Johnson
  1 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Witam,

Czy ktos z was ma moze abonament na nc+ ? bo mam kilka pytan:
1. Oplaca sie wziac abonament 39zl/m = 70 kanalow w tym 17HD ?
2. Czy talerz do zestawu bedzie dolaczony? jezeli nie to gdzie dekodera trzeba podlaczyc?

Co do drugiego pytania to nigdzie nie znalazlem informacji czy ta platforma z talerzem jest czy bez.

Pozdrawiam

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  2 kwietnia 2013

Jako uzupełnienie dodam, że w rozmowie z konsultantem w czasie, gdy przedłużałem umowę dostałem odpowiedz; "wie Pan...wszystko drożeje..." zamurowało mnie ;P do tej pory byłęm zadowolony z platformy N...będąc uczciwym, nawet bardziej, niż Oni względem klienta, niczego wiecej mi nie było trzeba...wystarczyło, że dali by mi te same warunki za tą samą kasę i było by ok...ale nie; wszystko idzie w górę :D szkoda, że tą zasadą nie stosują się operatorzy komórkowi ;P Moim zdaniem nadal panuje monopol, jesli chodzi o płatną telewizję....a firmy łączące się robią to tylko po to, zeby go szerzyć, na co dobrym przykładem jest nc+ :)

Johnson
Johnson
  2 kwietnia 2013
tomas
tomas: wie Pan...wszystko drożeje...


Hahahah wtf :wtf: ^^ :P No wiesz zaciagaja nowych klientow czyli robia wszystko by im bylo dobrze :P
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  2 kwietnia 2013

Z tego, co widzę czytając Fora, to nadciągają ceny każdemu klientowi względem oferty, jaką obecnie posiada ;P co z tego, że dostanę 10kanałów więcej, które są mi do dupy potrzebne...i za większą kasę w dodatku :) Dostałem pismo, gdzie w regulaminie promocji pisze, że mogę miec ten super-hiper mega zajebisty pakiet promocyjny, jeśli zrezygnuję z prawa do odstąpienia od umowy z racji zmian, i takie tam ;P Dla mnie maksymalna kwota, jaką mogę przeznaczać na tv, to 50zł...teraz już i tak przekroczyłem ów budżet o 9zł, ale pakiet jaki mam mi odpowiada.. Zobaczymy, jak to ostatecznie z NC+ wyjdzie, bo myślę, że są teraz pod wielką presją i nie spodziewali się takiego obrotu akcji, nie mniej jednak rezygnuję na chwilę obecną :)

Johnson
Johnson
  2 kwietnia 2013
tomas
tomas: że są teraz pod wielką presją i nie spodziewali się takiego obrotu akcji, nie mniej jednak rezygnuję na chwilę obecną :)


Dzisiaj na stoisko nc+ w jednych z galerii stala kolejka :P. Nie mialem zbytnio czasu i poszedlem sobie do domu xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.