Johnson
Johnson
  1 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Witam,

Czy ktos z was ma moze abonament na nc+ ? bo mam kilka pytan:
1. Oplaca sie wziac abonament 39zl/m = 70 kanalow w tym 17HD ?
2. Czy talerz do zestawu bedzie dolaczony? jezeli nie to gdzie dekodera trzeba podlaczyc?

Co do drugiego pytania to nigdzie nie znalazlem informacji czy ta platforma z talerzem jest czy bez.

Pozdrawiam

NicZaFriko
NicZaFriko
  1 kwietnia 2013

ja mam jeszcze canal+ i szczerze to zaproponowali mi taka sama oferte w tym ze zmiast 3 kanałow sd mam w hd .. i po 19zł wiecej kasy ;]
Jak dużo oglądasz , szczerze fajna oferta duzo kanałow hd w gym National Geo które bardzo lubie ,
Tak talerz będzie dołączony do zestawu .

Tylko teraz czy chcesz tez dekoder z nagrywaniem czy bez ,
Ogólnie talerzy nie dają tylko tym co maja np 80cm i przechodzą z n badz cyfry do nc+ .

Johnson
Johnson
  1 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze fajna oferta duzo kanałow hd w gym National Geo które bardzo lubie


No wlasnie patrzylem na oferte na stronie nc+ i tam widzialem sporo kanalow ktore mnie bardzo interesuja w tym chociazby National Geo i Discovery channel oraz AXN i nawet sa w HD co mnie cieszy bardzo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko teraz czy chcesz tez dekoder z nagrywaniem czy bez ,


Raczej dekoder bez nagrywania czyli pewnie dostane ten dekoder bialy BOX+. Wyjdzie nawet taniej pewnie bo te z nagrywaniem troche drozsze.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak talerz będzie dołączony do zestawu .


Czyli sam musze talerz zamontowac czy przyjdzie jakas ekipa?
NicZaFriko
NicZaFriko
  1 kwietnia 2013
Johnson
Johnson: Czyli sam musze talerz zamontowac czy przyjdzie jakas ekipa?

Johnson
Johnson: Czyli sam musze talerz zamontowac czy przyjdzie jakas ekipa?


To jest tak , jak bierzesz w jakimś puncie który ma swoją ekipę to takową CI zaproponują , mnie tez zapytali czy chce ekipę czy sam zrobię ,
Tutaj masz ceny , http://www.cyfra-plus.tv/4,instalacja_montaz_anten_serwis.html
przeważnie są podobne . ode mnie chcieli 110zł za wszystko , ale podziękowałem i sam sobie zrobiłem,
Johnson
Johnson
  1 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ode mnie chcieli 110zł za wszystko , ale podziękowałem i sam sobie zrobiłem,


Haha no to ja tez podziekuje :P wole sam zmontowac ^^.
Johnson
Johnson
  1 kwietnia 2013

Jeszcze kwestia instalacji talerza, jak wyliczyc kat nachylenia talerza? :D

NicZaFriko
NicZaFriko
  1 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
http://laki.dvhk.pl/faq/montaz_sat.htm
Tutaj masz , 31.4 -kat elewacji (el),5.1 azymut 3.2 kat odchylenia polaryzacji parametry dla Wrocławia ,
http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/instrukcja_montazu.cp
To jest wszystko to samo bo leci z tej samej satelity hot bird

Ja sie z tym je**** z 3h :D
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  2 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: i szczerze to zaproponowali mi taka sama oferte w tym ze zmiast 3 kanałow sd mam w hd .. i po 19zł wiecej kasy ;]


Ja posiadam platformę N i jestem w podobnej sytuacji...jeśli nie wypowiem umowy do końca kwietnia, będę musiał za ten pakiet programów płacić o 20zł więcej...żeby było śmieszniej, przedłużałem umowę ostatnio pół roku temu i mam już po tej cesji umowy 10zł drożej.. ;P
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  2 kwietnia 2013
Johnson
Johnson: 2. Czy talerz do zestawu bedzie dolaczony?


Za talerz się płaci :) w każdym bądz razie nie spotkałęm się, żeby w zestawie był dołączany w ramach opłąty za dekoder :)
quote=Johnson] nigdzie nie znalazlem informacji czy ta platforma z talerzem jest czy bez. Za talerz zdaje się trzeba normalnie zapłacić i rewelacji nie ma...60cm czasza:) Gdy kupowałem usługę w punkcie, który jest rónwież autoryzowanym punktem serwisowym, polecono mi zakup większej czaszy i tak zrobiłem :)
Johnson
Johnson: 1. Oplaca sie wziac abonament 39zl/m = 70 kanalow w tym 17HD ?

Musisz porównać z ofertą Polsatu...nie porównywałem jeszce ofert, ale w najbliższym czasie bedę przy tym samym dylemacie, co Ty :) To, co jednak teraz mi oferują, nie skłąnia mnie do dalszego korzystania z ich usług, ale liczę, że ostatecznie ich stanowisko w tej kwestii ulegnie zmianie i troszkę powalczą o mnie, jako stałęgo klienta :) szkoda mi tylko kanałów typu discovery, oraz kilku innych, które nie są dostępne w darmowej telewizji :)
Johnson
Johnson
  2 kwietnia 2013
tomas
tomas: a talerz zdaje się trzeba normalnie zapłacić i rewelacji nie ma...60cm czasza:) Gdy kupowałem usługę w punkcie, który jest rónwież autoryzowanym punktem serwisowym, polecono mi zakup większej czaszy i tak zrobiłem :)


:woot: myslalem ze w zestawie tego abonamentu za 39 zl/m daja dalerz bez zadnych oplat :nielapie: to ile jest oplata za talerz?
Konto usunięte
Konto usunięte: http://laki.dvhk.pl/faq/montaz_sat.htm Tutaj masz , 31.4 -kat elewacji (el),5.1 azymut 3.2 kat odchylenia polaryzacji parametry dla Wrocławia , http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/instrukcja_montazu.cp To jest wszystko to samo bo leci z tej samej satelity hot bird


o poczytam sobie dzieks :mrgreen:
tomas
tomas: Musisz porównać z ofertą Polsatu...nie porównywałem jeszce ofert, ale w najbliższym czasie bedę przy tym samym dylemacie, co Ty :) To, co jednak teraz mi oferują, nie skłąnia mnie do dalszego korzystania z ich usług, ale liczę, że ostatecznie ich stanowisko w tej kwestii ulegnie zmianie i troszkę powalczą o mnie, jako stałęgo klienta :) szkoda mi tylko kanałów typu discovery, oraz kilku innych, które nie są dostępne w darmowej telewizji :)


Mhmm na polsacie za taka sama cene to 67 kanalow z czego tylko 10 HD. Mysle ze wezme jednak nc+ ;p o 10 kanalow wiecej za 39 zl hehe.
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  2 kwietnia 2013
Johnson
Johnson: Mysle ze wezme jednak nc+ ;p o 10 kanalow wiecej za 39 zl hehe.


Skoro oferta jest dla Ciebie korzystniejsza, to jak najbardziej :) Nie mniej jednak porównując ofertę, jaką miałem, jako nowy klient względem terazniejszej, nie czuję się jakoś specjalnie fair traktowany, że nawet przy wymianie dekodera mam drożej :D Kiedyś dzwoniąc na infolinię chcąc zasięgnać informacji odnośnie warunków wymiany dekodera z nagrywarką, powiedziano mi, ze cena wyniesie mnie 99zł..ja na to, że na stronie widnieje kwota 49 zł, co w odpowiedzi dostałem, ze ta cena jest dla nowych klientów...mówię więc, że jako stały klient jestem traktowany gorzej, niż nowy klient, na co Pani mi odpowiedziała, że za to ja nie płącę opłaty aktywacyjnej....no dobra, wszystko byłoby super, ale opłąta aktywacyjna z której byłem zwolniony wynosiła 1zł!! :D JUż nie wspomnę, że co rusz na ekranie pojawiałą mi się informacja, że mam saldo ujemne w wysokości 2 nieopłaconych faktór, gdzie w rzeczywistości faktury opłacane były ze sporym wyprzedzeniem terminu płatnosci,więc... :D
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  2 kwietnia 2013

Przemyśl wszystko bardzo dokładnie ;) Ja z racji, ze wybrałem umowę krótkoterminową, miałem nieco drożej.....wybierajac długoterminową umowę, mało, że miałbym sporo taniej, to jeszcze przez co najmniej 1,5 roku obowiązywała by mnie ta sama cena za obecny pakiet programowy, niż wybierajac krótszą umowę i dokonując cesjii licząc na jakieś bonusy:D Nie wiem, jak sytuacja wygląda u konkurencji...ja przeglądam zazwyczaj oferty przed faktem dokonanym i wybieram najkorzystniejszą na chwilę obecną...ale z tego, co widzę czas zaczać bardziej wtajemniczać się w politykę dostawców usługi, z któą zamierzamy podpisać umowę :)

Johnson
Johnson: 10 kanalow wiecej za 39 zl

Mnie chyba i ten argument nie przekonuje mając doświadczenia z platformą N. Ta platforma była dobra dla mnie, jako nowego klienta, ale już chcąc przedłużyć umowę, najniższy plan taryfowy, jaki był dla mnie dostępny, to ten za 59zł..wzięli pod uwagę fakt, że nie wypowiedziałem umowy we skazanym regulaminie terminie i będą mi naliczać opłatę poza promocją, co w rzeczywistości mnie przedroży i korzystniej będzie dla mnie przedłużyć umowę :)
Śmiało powiem, ze platforma N to banda cwaniaków,,nawet konsultantów nie mają, którzy umieliby dobrze ściemniać :)
Pierwszym razem z super ofertą dla mnie-stałego abonenta zadzwonił konsultant z głosem i akcentem prezesa kółka gospodyń wiejskich...drugim razem dziewczę, które jawnie mi zakomunikowało, ze mam drożej, niż nowy klient, więc..
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  2 kwietnia 2013
Johnson
Johnson: myslalem ze w zestawie tego abonamentu za 39 zl/m daja dalerz bez zadnych oplat to ile jest oplata za talerz?

Nie znam regulaminu promocji, ale znam politykę platformy N i na bank nie dadzą więcej teraz, niż dawali wcześniej ;P
Opłata za talerz nie wiem, ile wynosi...ja za większą czaszę płąciłem kwotę rzędu 70zł plus konwerter )
Nie jestem typem marudera, ale liczyć i analizować potrafię ;)
Johnson
Johnson
  2 kwietnia 2013

Dziekuje za cenne informacje Tomaszu :). Na pewno przemysle to dokladnie i przy okazji pojde sobie do punktu nc+ i sie popytam co i jak. :piwo:

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  2 kwietnia 2013
Johnson
Johnson: Dziekuje za cenne informacje Tomaszu :). Na pewno przemysle to dokladnie i przy okazji pojde sobie do punktu nc+ i sie popytam co i jak.


Jeśli będziesz wiedział coś więcej, również liczę na sugestie z Twojej strony :) Nie mniej jednak jestem gotów zapłącić więcej u konkurencji kilka groszy i uwolnić się od tych kombinatorów. Rodzice od kilku lat mają Polsat i oferty w miarę dogodne względem poprzednich warunków w umowie. Co z tego, ze na początku masz taniej, skoro pózniej potraktują Cię, jak intruza :) Nie zapomnę tej rozmowy z Panem konsultantem...ten akcent i siłą przekonywania :) a drugim razem Pani konsultant, która na równym poziomie inteligencji przekonywała mnie do skorzystania z oferty :D Na moją korzysć rozmowy są nagrywane i mogę śmiało na głos powiedzieć; 2/2 konsultanów z którymi rozmawiałem, to debile :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.