Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011 (pierwszy post)

Cześć.
Jakby się komus nudziło... Pomożecie mi szukać jakiejś fajnej, wyróżniającej się czymś tuniki i torby, pojemnej, mieszczącej bez problemu format A4. Póki co, nie stawiam innych wymagań, liczę na Waszą kreatywność, bo ręce mi opadają.

Wasza Kochana Moderatorka.
:mrgreen:

Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam taką z zary


Oj, śliczna!
ale cena też śliczna :D
boniwinter
boniwinter
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: liczę na Waszą kreatywność, bo ręce mi opadają.

a nie lepiej po prostu przejsc sie po sklepach i poszukac czegos na wlasny gust? niz ogladac zdjecia sciagniete z neta przez forumowiczow?
to lenistwo czy brak gustu?
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie lepiej po prostu przejsc sie po sklepach i poszukac czegos na wlasny gust? niz ogladac zdjecia sciagniete z neta przez forumowiczow? to lenistwo czy brak gustu?


To co sobie miałam kupi z kolekcji osiągalnych przeze mnie to sobie kupiłam, a teraz chce coś przez internet, więc mogę poprosić o pomoc w przeszukaniu czegoś. Nie musisz się mnie czepiać od razu.
boniwinter
boniwinter
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie musisz się mnie czepiać od razu.

nie czepiam sie tylko nie podalas zadnego przykladu co bys ewentualnie preferowala.
Nie mam pojecia jaki masz gust...toreb tych rozmiarach jest tysiace
Ja tez lubie duze, wyszukane torby, ale oczywiscie kazdy lubi cos innego....
to nie mialo byc zlosliwe z mojej strony (dodalam emotikone na koniec mojej wypowiedzi) tylko nie weszla do wypowieddzi...sorry
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie czepiam sie tylko nie podalas zadnego przykladu co bys ewentualnie preferowala. Nie mam pojecia jaki masz gust...toreb tych rozmiarach jest tysiace Ja tez lubie duze, wyszukane torby, ale oczywiscie kazdy lubi cos innego.... to nie mialo byc zlosliwe z mojej strony (dodalam emotikone na koniec mojej wypowiedzi) tylko nie weszla do wypowieddzi...sorry


W porządku :)
Nie podałam niczego dokładnie, bo właśnie o to chodzi, że nie jestem zdecydowana na nic konkretnego, to co mi się podobało w sklepach to mam, a było tego trochę niewiele. NA droższe sklepy już mnie nie stać. :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 listopada 2011

Uwielbiam z Diesla


ta to juz jak sukienka, przed kolana

albo G Star


torby z Timberlanda

A w ogole spodobala mi sie torba, ktora dawano GRATIS do perfum Diesel Fuel for life:

Nie wyglada na gratisowa, jest solidna i bardzo fajnie wyglada na ramieniu. Jest sporych rozmiarow i zmiesci wszystko. Niestety do perfum juz jej nie daja, ale mozna wyhaczyc ja na roznych stronkach typu ebaye, amazony - koszt rzedu £10-15.00

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to lenistwo czy brak gustu?


A moze szukanie inspiracji?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  29 listopada 2011
massacre
massacre: albo G Star


Te mi się strasznie podobają :zakochany:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te mi się strasznie podobają


Ciuchy maja swietnej jakosci ^^ oprocz tego ze sa ladne :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.