Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011 (pierwszy post)

Cześć.
Jakby się komus nudziło... Pomożecie mi szukać jakiejś fajnej, wyróżniającej się czymś tuniki i torby, pojemnej, mieszczącej bez problemu format A4. Póki co, nie stawiam innych wymagań, liczę na Waszą kreatywność, bo ręce mi opadają.

Wasza Kochana Moderatorka.
:mrgreen:

neurohormon
neurohormon
  28 listopada 2011

tuniki są fe :)

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tuniki są fe :)

Nie znasz się :ninja:
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tuniki są fe :)


A mimo to, najbardziej mi pasują, Może jestem fe :woot: :lol2:
mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011

wstawię tą na którą zbieram pieniądze:mrgreen: i ku mojej uciesze mam już 3/4

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wstawię tą na którą zbieram pieniądze i ku mojej uciesze mam już 3/4

piekna jest.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

neurohormon
neurohormon
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znasz się

ni to kij ni w oko za długie są:P nie mówię że trzeba z odsłoniętym pępkiem chodzić ale jednak- za długie według mnie wyglądają czesto w nich dziewczyny jak w workach po ziemniakach :)
mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011
Prinz
Prinz: piekna jest.

też tak sądzę, a gdy się dowiedziałam, że mojego brata znajoma pracuje w tejże firmie i ma 20% zniżki to już w ogóle prawie się posikałam
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wstawię tą na którą zbieram pieniądze i ku mojej uciesze mam już 3/4


Napiszesz mi cenę? :) Tak z czystej ciekawości :)
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wstawię tą na którą zbieram pieniądze i ku mojej uciesze mam już 3/4

Kurde, jest pięękna :zakochany: :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: ni to kij ni w oko za długie są:P nie mówię że trzeba z odsłoniętym pępkiem chodzić ale jednak- za długie według mnie wyglądają czesto w nich dziewczyny jak w workach po ziemniakach :)

Dla mnie to zależy od tuniki i jej właścicielki jaki jest efekt, bo niektóre mogą być bezkształtne, inne dopasowane. Ale każdy ma inny gust :) Ja je lubię, zwłaszcza takie grube, bo mi w nich po prostu teraz ciepło jest :mrgreen:
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie to zależy od tuniki i jej właścicielki jaki jest efekt, bo niektóre mogą być bezkształtne, inne dopasowane. Ale każdy ma inny gust :) Ja je lubię, zwłaszcza takie grube, bo mi w nich po prostu teraz ciepło jest


Ja lubię, bo zarzucam pod to bardzo grube rajstopy i uważam, że wyglądam tak dość korzystnie :ziober2:
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja lubię, bo zarzucam pod to bardzo grube rajstopy i uważam, że wyglądam tak dość korzystnie

Ja też i tak robię i również twierdzę, że wyglądam w tym nieźle :mrgreen: A do tego buty na obcasie i jest seksi :w00t:
mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Napiszesz mi cenę?

+/- 600 funtów no i od tego odjąć 20%
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też i tak robię i również twierdzę, że wyglądam w tym nieźle A do tego buty na obcasie i jest seksi


I jeszcze jeszcze torebka na łańcuszku, o ile mogę sobie pozwolić na malutką!
mam dokładnie taką:
http://i.snobka.pl/sn417/76f4bb37002001a64d669878
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: +/- 600 funtów no i od tego odjąć 20%


No spora cena, spora :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.