Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011 (pierwszy post)

Cześć.
Jakby się komus nudziło... Pomożecie mi szukać jakiejś fajnej, wyróżniającej się czymś tuniki i torby, pojemnej, mieszczącej bez problemu format A4. Póki co, nie stawiam innych wymagań, liczę na Waszą kreatywność, bo ręce mi opadają.

Wasza Kochana Moderatorka.
:mrgreen:

Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No spora cena, spora :)


Kurde, powinnam Ci nawyrzucać troche, że dzieci głodują, a Ty marnujesz pieniądze rodziców. : (
:crylol:
mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No spora cena, spora

odkładam 50zł tygodniowo;d
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: odkładam 50zł tygodniowo;d


To w sumie rozsądne myślenie, nie będzie takiego nagłego szarpnięcia :)
mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde, powinnam Ci nawyrzucać troche, że dzieci głodują, a Ty marnujesz pieniądze rodziców

hola hola! klikam codziennie pajacyka!
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hola hola! klikam codziennie pajacyka!


Ok, zadośćuczynienie przyjęte.
mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To w sumie rozsądne myślenie, nie będzie takiego nagłego szarpnięcia

ja już ją chcę od roku ponad, ale jako że jadę akurat do brytanii na święta to będzie okazja na zakupy.
ogólnie zbieram w ten sposób na zakupy tam, więc całościowo odkładam więcej, ale na szczęście dzieci są opóźnione z matematyki i fizyki więc interes się kręci:mrgreen:
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja już ją chcę od roku ponad, ale jako że jadę akurat do brytanii na święta to będzie okazja na zakupy. ogólnie zbieram w ten sposób na zakupy tam, więc całościowo odkładam więcej, ale na szczęście dzieci są opóźnione z matematyki i fizyki więc interes się kręci


To zbieraj, zbieraj, bo masz super okazję poszaleć w Brytanii :) pochwal się potem :w00t:
[color=white]ściągnę foty na kompa i sprawdzę czym robiłaś. :ssh:
neurohormon
neurohormon
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Paulinessa:To w sumie rozsądne myślenie, nie będzie takiego nagłego szarpnięcia ja już ją chcę od roku ponad, ale jako że jadę akurat do brytanii na święta to będzie okazja na zakupy. ogólnie zbieram w ten sposób na zakupy tam, więc całościowo odkładam więcej, ale na szczęście dzieci są opóźnione z matematyki i fizyki więc interes się kręci

pozazdrościć mi się podobają ubrania BURBERRY ale nie ma szans zbyt lekką rękę mam abym oszczędził na ich ciuchy kurtkę chciałem ale droga jak cholera
mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To zbieraj, zbieraj, bo masz super okazję poszaleć w Brytanii :) pochwal się potem

w planie mam właśnie torbę, lush'a bo anulowali mi zamówienie, chamy:and: i kosmetyki jakieś kolorowe i ładne.

ps. ładną tunikę-sweter widziałam teraz w h&m
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I jeszcze jeszcze torebka na łańcuszku, o ile mogę sobie pozwolić na malutką! mam dokładnie taką: http://i.snobka.pl/sn417/76f4bb37002001a64d669878

Urocza :mrgreen:
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ps. ładną tunikę-sweter widziałam teraz w h&m


W H&M kupiłam sobie z nowej kolekcji taką:
mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W H&M kupiłam sobie z nowej kolekcji taką:

moja koleżanka taką ma:)
patrzyłam na stronie, ale już go nie ma:and:
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moja koleżanka taką ma:) patrzyłam na stronie, ale już go nie ma

Szkoda :)

No, a nazwana jest sukienką :ziober2:
mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No, a nazwana jest sukienką

ja mam taką z zary, ale one były w kolekcji latniej. byłam w niej na jakiś chrzcinach czy czymś tam - super jest, a było wtedy mega gorąco z tego co pamiętam
[urlhttp://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/en/zara-I2011/122017/446579/PRINTED%2BTUNIC]klik
mmaryjka
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.