jas20
jas20
  11 listopada 2011 (pierwszy post)
Cześć :*
Pokażę Wam moje ulubioną modelkę- dla mnie jest idealna, piękna, cudowną ma urodę. :zakochany:


Natalia Halicka- polska modelka, urodzona 14 października 1988, Białystok.












Podoba Wam się jej uroda?
Wygląd jakiej modelki Was najbardziej zachwyca i dlaczego ?
psychicznatortura
psychicznatortura
  11 listopada 2011
massacre
massacre: My już stare, nie idziemy z postępem... Napisałam to samo

:mrgreen:
tamte były piękne, a teraz sie zachwycają takim uj wie czym...wszystko to na jedno kopyto bez wyrazu zadnego :ziober2:
psychicznatortura
psychicznatortura
  11 listopada 2011

Fajna była jeszcze Eva Herzigova :ziober2:

ale Linda i Cindy rządzą po wieki, klasa sama w sobie :ziober2:

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki, trochę zachodu było, ale jestem zadowolona z siebie, że mi się to udało :)

i to jest najwazniejsze :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Omg patrze na jej zdjęcia i nie wiem co ma lepsze oczy czy usta Cała jest boska. Że też ja o jej istnieniu nie wiedziałam..

no wlasnie fajna jest, ja zwrocilam na nia uwage gdy po raz pierwszy zobaczylam reklame armaniego aqua di gioia :D
psychicznatortura
psychicznatortura
  11 listopada 2011

plus Tatjana Patitz, miała bestia coś w sobie

jas20
jas20
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie fajna jest, ja zwrocilam na nia uwage gdy po raz pierwszy zobaczylam reklame armaniego aqua di gioia :D

Teraz zobaczyłam zdjęcia tej reklamy, niesamowite ma tam oczy. Jest kogo podziwiać :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz zobaczyłam zdjęcia tej reklamy, niesamowite ma tam oczy. Jest kogo podziwiać :)

no wlasnie :D
wiecej jest ladnych modelek, ale szczerze mowiac to mi teraz z glowy wszystko wylecialo :rotfl: no ale ona zapadla mi w pamiec :tak:
jas20
jas20
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale ona zapadla mi w pamiec

Nie dziwie się :)
Adidasowa
Adidasowa
  11 listopada 2011

Mnie się ta modelka nie podoba :woot:

jas20
jas20
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie się ta modelka nie podoba

A mi strasznie i chyba ustawię sobie jej zdjęcie na pulpicie w kompie :w00t:
Adidasowa
Adidasowa
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A mi strasznie i chyba ustawię sobie jej zdjęcie na pulpicie w kompie

hahahaha :rotfl: no mnie jakoś jej uroda nie podchodzi :woot:
Slayer
Slayer
  11 listopada 2011

Okropne dziewcze jak na polkę to w ogóle z czym do ludu :and:

jas20
jas20
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Okropne dziewcze jak na polkę to w ogóle z czym do ludu

Nie znasz się :ninja:
Paulinessa
Paulinessa
  11 listopada 2011

Śliczna :zakochany:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Oczywko wcześniej pisałam to samo :ziober2:
Zwykle wieszaki na ciuchy, bezplciowe, osobowość zbędna. Zacytowalam nawet Cindy która sama przyznała ze jak ona była modelka, to dziewczyny owszem dbały o siebie, ale jadly zdrowo. Nawet gdy były bardzo szczupłe, tak jak Kate Moss, to była to jej naturalna figura a nie efekt glodowek.
Liczyła sie tez twarz, musiała być piękna, wyrazista i mieć w sobie ta charyzmę, której nie maja obecne modelki. Cindy można bardzo łatwo przywołać w wyobraźni. A terazniejsze panny? Tak jak szarych ludzi których sie zapomina zaraz po tym jak sie ich minie na ulicy.
Herzigowa tak, dodam do tej plejady jeszcze Claudie Schiffer (nie wiem czy wymienilas) i Tyre Banks. Nawet Naomi Cambell mimo ze nie w moim typie, to

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się jej uroda?

Mnie się podoba tylko na pierwszym i ostatnim zdjęciu. Nie jest zła ale szału nie robi ani dupy nie urywa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wygląd jakiej modelki Was najbardziej zachwyca i dlaczego ?

Megan Fox. Chociaż ona w sumie nie jest modelką.
Z takich stricte modelek to jedna była, ale zapomniałam, jak się nazywała, bo nazwisko miała dość dziwne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.