jas20
jas20
  11 listopada 2011 (pierwszy post)
Cześć :*
Pokażę Wam moje ulubioną modelkę- dla mnie jest idealna, piękna, cudowną ma urodę. :zakochany:


Natalia Halicka- polska modelka, urodzona 14 października 1988, Białystok.












Podoba Wam się jej uroda?
Wygląd jakiej modelki Was najbardziej zachwyca i dlaczego ?
jas20
jas20
  11 listopada 2011
massacre
massacre: Dalej nie rozumiesz :) ja nie mówię o tym co mi sie podoba, szczupła czy nie-szczupła. Mówię o tym jak to wyglada z punktu widzenia zdrowia czy choćby estetyki. Te osoby naturalnie bardzo szczupłe tak jak wspomniana wcześniej Kate Moss są piękne. Nie wiem jak Ci wyjaśnić bardziej różnice miedzy osoba szczupła a wychudzona. W tym temacie nawet nie wspomniałam o kobietach kraglejszych jak Kim Kardashian. Cały czas mówię o osobach w bardzo zbliżonym przedziale wagowym, bo wsród nich tez są różnice w wyglądzie. To, ze ktoś wyglada zdrowo nie musi oznaczać, ze musi ważyć 15 kilo wiecej ;)

Chyba rozumiem o co Ci chodzi :) Dla mnie żadna skrajność nie jest dobra. Nie wygląda dobrze zarówno kobieta otyła jak i chorobliwie chuda.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba rozumiem o co Ci chodzi :) Dla mnie żadna skrajność nie jest dobra. Nie wygląda dobrze zarówno kobieta otyła jak i chorobliwie chuda.

W skrócie można to tak podsumować ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

psychicznatortura
psychicznatortura
  11 listopada 2011

Nie podoba mi się, zupełnie w ogóle...

Konto usunięte
Konto usunięte: Wygląd jakiej modelki Was najbardziej zachwyca i dlaczego ?

tych co już na emeryturze.... najbardziej Linda Ewangelista, Cindy Crawford, Christy Turlington, Stephanie Seymour
Alucard
Alucard
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się jej uroda?

Pół na pół.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wygląd jakiej modelki Was najbardziej zachwyca i dlaczego ?

Żadnej, bo lubię dziewczyny z ciałkiem.
luk7
luk7
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć :* Pokażę Wam moje ulubioną modelkę- dla mnie jest idealna, piękna, cudowną ma urodę.

Jasmina,to Ty ? Wróciłaś?
Chyba ktoś się bo nie sądzę,żeby jakaś polka była nagle Twoją ulubioną modelka :woot:
jas20
jas20
  11 listopada 2011
luk7
luk7: Jasmina,to Ty ? Wróciłaś? Chyba ktoś się bo nie sądzę,żeby jakaś polka była nagle Twoją ulubioną modelka

Tak to ja :ziober2: Widzisz słowiańska uroda zawsze mi się podobała, teraz najbardziej ze wszystkich typów :) Teraz to mój ideał :mrgreen: Taka delikatna, dziewczęca buzia, jaśniejsza skóra, słodka uroda jak u tej modelki jest dla mnie naj:zakochany:
:)
luk7
luk7
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak to ja

Cześć :w00t:
Ostatnio w którymś z tematów wspominałem o Tobie :mrgreen:

Muszę przyznać,że tego typu uroda jest niesłychanie świetna.
Mam podobną znajomą :)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pokażę Wam moje ulubioną modelkę- dla mnie jest idealna, piękna, cudowną ma urodę.

Mi się tam nie podoba :P
Fantazja
Fantazja: ideał.

Ta piękna :tak:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tych co już na emeryturze.... najbardziej Linda Ewangelista, Cindy Crawford, Christy Turlington, Stephanie Seymour

My już stare, nie idziemy z postępem... Napisałam to samo :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się jej uroda? Wygląd jakiej modelki Was najbardziej zachwyca i dlaczego ?

podoba i to nawet bardzo :mrgreen:
a jesli chodzi o to, jaka modelka podoba mi sie najbardziej to musze pomyslec.
jas20
jas20
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podoba i to nawet bardzo

O w końcu się zgadzamy! :mrgreen2:
luk7
luk7
  11 listopada 2011
massacre
massacre: My już stare, nie idziemy z postępem... Napisałam to samo

Chodź,podejdź, tam ci klapsa,zobaczymy czy wypadnie piasek Cheopsa i trawka z Mezopotamii
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O w końcu się zgadzamy! :mrgreen2:

:mrgreen: w ogole gratulacje z powodu zrzucenia zbednych kilo, mialam napisac u gory, ale mi sie nie chce :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: a jesli chodzi o to, jaka modelka podoba mi sie najbardziej to musze pomyslec.

hmm, tak mysle sobie i... moze Emily Di Donato? :woot:
jas20
jas20
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole gratulacje z powodu zrzucenia zbednych kilo, mialam napisac u gory, ale mi sie nie chce

Dzięki, trochę zachodu było, ale jestem zadowolona z siebie, że mi się to udało :mrgreen: :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Emily Di Donato?

Omg patrze na jej zdjęcia i nie wiem co ma lepsze oczy czy usta :ninja: Cała jest boska. Że też ja o jej istnieniu nie wiedziałam.. :and:
feuliette
feuliette
  11 listopada 2011

denerwują mnie jej brwi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.