jas20
jas20
  11 listopada 2011 (pierwszy post)
Cześć :*
Pokażę Wam moje ulubioną modelkę- dla mnie jest idealna, piękna, cudowną ma urodę. :zakochany:


Natalia Halicka- polska modelka, urodzona 14 października 1988, Białystok.












Podoba Wam się jej uroda?
Wygląd jakiej modelki Was najbardziej zachwyca i dlaczego ?
SoDope
SoDope
  11 listopada 2011
massacre
massacre: Piekna jestes, wiesz dobrze o tym, tylko cos Ty z tymi brwiami zrobila na tej focie?

tak sie wykosiłam i teraz mi mają rosnąć równo XD
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No fajne są, takie dziewczęce


dziewczynki powinny pozostac dziewczece, kobiety powinny byc kobiece.
to jest moje zdanie
“I certainly felt pressure to fit the clothes and to stay thin, but when I was modeling we were allowed to have normal healthy bodies. It wasn’t like it is today."
a to jest zdanie najwiekszej modelki wszechczasow - Cindy Crawford - zaprzecz! :D

Mialy cycki, mialy dupe, miay piekne figury, byly wysokie, posagowe wrecz, do tego piekne buzie. A teraz? Teraz to ja ich po imionach nie znam, bo wiekszosc z nich wyglada jak bezplciowe wieszaki na ciuchy, a modeling co raz bardziej przypomina nam o tym, ze modelki to tylko przedmioty, ktore robia za pokazywanie ubran. Nic wiecej, osobowosc? Zbyteczna :mrgreen:


:cenzura:.y.com/wp-content/uploads/2011/04/how-supermodel-bodies-changed.jpg" />
Ach i nawet jesli wziac tu jeszcze Kate Moss, modelke z "tamtych czasow" to jej chudosc byla naturalna (pomine historie z kokaina), ale wcinala hamburgery a nie glodzila sie po to by wygladac tak jak to cos, co wklejacie ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wierzę na słowo ;)


nie musisz, jestesmy w sieci, moge bujac :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak sie wykosiłam i teraz mi mają rosnąć równo XD

na miniaturce masz sliczne ^^

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

jas20
jas20
  11 listopada 2011
massacre
massacre: dziewczynki powinny pozostac dziewczece, kobiety powinny byc kobiece.

Każdy ma inny ideał piękna kobiety, te co wkleiłaś są piękne tego nie da się ukryć, chociaż mnie zachwyca bardziej dziewczęca niż kobieca czy nawet seksowna uroda :)
Choć kiedyś miałam taki gust jak Ty :)
SoDope
SoDope
  11 listopada 2011
massacre
massacre: na miniaturce masz sliczne ^^


no będę teraz zapuszczać - bo się zrąbały ... O_o
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Choć kiedyś miałam taki gust jak Ty :)


Nie mowie tutaj o ideale piekna czy o guscie - bo tak jak u Ciebie ten moze sie zmieniac co miesiac.
Cindy nie jest moim idealem piekna, jest przykladem zdrowej kobiety. I o tym pisze. Zdrowie przede wszystkim i oczywiscie uogolniam, ale obecnym modelkom do okazow zdrowia daleko.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no będę teraz zapuszczać


brwi :swir:

ja mialam sliczne jakies 3 lata temu i nie wiem jak z powrotem je miec :rotfl:
mialam ciemne wlosy, jakos czuje, ze nie beda mi pasowac do obecnych blond

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

jas20
jas20
  11 listopada 2011
massacre
massacre: ale obecnym modelkom do okazow zdrowia daleko.

Prawda, niestety ale często tak jest, nie wyglądają zdrowo. Chociaż szczupłość bardziej mi się podoba od kobiet o kobiecych kształtach, ale też nie jestem za chorobliwą chudością, co często jest naprawdę niesmaczna. Po prostu podoba mi się bardziej drobniejsza figura :)
Fantazja
Fantazja
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba Wam się jej uroda?

jest ładna.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wygląd jakiej modelki Was najbardziej zachwyca i dlaczego ?


ideał. :tak:
Fantazja
Fantazja
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i dlaczego ?

kwadratowa twarz, pięknie zaznaczone kości policzkowe. może to nie modelka, ale jest piękna. to samo Angelina Jolie.
jas20
jas20
  11 listopada 2011
Fantazja
Fantazja: pięknie zaznaczone kości policzkowe

Zawsze mi się to podobało u kobiet :tak:
A co do Angeliny to chyba nie można powiedzieć, że jest brzydka :mrgreen:
Darunia511
Darunia511
  11 listopada 2011

ładna, ale te brwi... obrzydliwe.

Darunia511
Darunia511
  11 listopada 2011

no i dołeczek w brodzie w moich oczach ją szpeci.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż szczupłość bardziej mi się podoba

Dalej nie rozumiesz :) ja nie mówię o tym co mi sie podoba, szczupła czy nie-szczupła. Mówię o tym jak to wyglada z punktu widzenia zdrowia czy choćby estetyki. Te osoby naturalnie bardzo szczupłe tak jak wspomniana wcześniej Kate Moss są piękne. Nie wiem jak Ci wyjaśnić bardziej różnice miedzy osoba szczupła a wychudzona. W tym temacie nawet nie wspomniałam o kobietach kraglejszych jak Kim Kardashian. Cały czas mówię o osobach w bardzo zbliżonym przedziale wagowym, bo wsród nich tez są różnice w wyglądzie. To, ze ktoś wyglada zdrowo nie musi oznaczać, ze musi ważyć 15 kilo wiecej ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.