jas20
jas20
  11 listopada 2011 (pierwszy post)
Cześć :*
Pokażę Wam moje ulubioną modelkę- dla mnie jest idealna, piękna, cudowną ma urodę. :zakochany:


Natalia Halicka- polska modelka, urodzona 14 października 1988, Białystok.












Podoba Wam się jej uroda?
Wygląd jakiej modelki Was najbardziej zachwyca i dlaczego ?
SoDope
SoDope
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę jest ładna, chociaż ja wolę typowo słowiańską urodę z delikatnymi rysami twarzy, chociaż ona na ten typ urody i tak się wyróżnia urodą :)

ja tam lubie wszystkie ładne laski - mało ważne czy jest murzynka azjatka czy Polka a moze Niemka - uroda a nie 'pochodzenie' się liczy :ziober2:
jas20
jas20
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam lubie wszystkie ładne laski - mało ważne czy jest murzynka azjatka czy Polka a moze Niemka - uroda a nie 'pochodzenie' się liczy

Też prawda w sumie :) Chociaż dla mnie ideałem nad ideały jest Natalia Halicka :mrgreen:
SoDope
SoDope
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

dla mnie ideałem jest oczywiście Halle Berry...

a z tych takich modelek to ostatnio jak oglądalem z Division to mnie ta rozwaliła.
jas20
jas20
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a z tych takich modelek to ostatnio jak oglądalem z Division to mnie ta rozwaliła.

Ciekawa uroda :D Podoba mi się :) Kto to ?
SoDope
SoDope
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawa uroda :D Podoba mi się :) Kto to ?

http://www.division.pl/model/6/1/Aleksandra+Matuszak/
Aleksandra Matuszak :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale raczej coś osiągnęła

A ja nie? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: że nie trzeba mieć 1,75 by mieć branie u fotografów i mieć zlecenia:D

bo do fotomodelingu sa inne wymagania?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  11 listopada 2011
massacre
massacre: bo do fotomodelingu sa inne wymagania?

tak ale też widziałam, że ona gdzieś tam po wybiegu latała więc widocznie .. albo dała **** albo faktycznie się komuś spodobała :D
jas20
jas20
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.division.pl/model/6/1/Aleksandra+Matuszak/ Aleksandra Matuszak :D

Ciekawa uroda, wygląda poważniej niż te poprzednie, ale mimo wszystko ma w sobie tą delikatność :) Ślicznie jej w spiętych włosach.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 listopada 2011

same brzydale :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

jas20
jas20
  11 listopada 2011
massacre
massacre: A ja nie?

Na fotce to owszem, nie myle się? :mrgreen:
SoDope
SoDope
  11 listopada 2011
massacre
massacre: same brzydale



to ja Ci dam tą modelką pod ocene :crylol:
jas20
jas20
  11 listopada 2011
massacre
massacre: same brzydale

No fajne są, takie dziewczęce :w00t:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na fotce to owszem, nie myle się?


na fotce? :Crylol:fotke pozostawie tym, ktorym zalezy by tutaj cos "odnosic".

powaznie mowie, a ty mi tu z takimi rzeczami wyskakujesz :lol:
pojecie sukcesu kazdy moze miec inne. za bardzo lubie swoje prywatne zycie by sie wciskac w swiatlo reflektorow. pewnie gdybym chciala, to bym sie wbila. mam determinacje do zdobywania tego, czego chce ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ja Ci dam tą modelką pod ocene


Piekna jestes, wiesz dobrze o tym, tylko cos Ty z tymi brwiami zrobila na tej focie? :szok:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

jas20
jas20
  11 listopada 2011
massacre
massacre: pewnie gdybym chciala, to bym sie wbila. mam determinacje do zdobywania tego, czego chce ;)

Wierzę na słowo ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.