feuliete
feuliete
  4 listopada 2011 (pierwszy post)

Marina ma powody do radości i świętowania co najmniej tak, jak w urodzinowym stylu.Z okazji wydania jej płyty HardBeat był tort, impreza... Wpadł nawet Mrozu.
Obyło się bez ekscesów, gwiazd nieco brakowało. Całą przestrzeń wypełniała "osobowość" Mariny i jej neonowy strój.










(źródło:kozaczek.pl)

Uważam Marinę za Piękną kobietę,z talentem. Potrafi się też ładnie i modnie ubrać,ale to jest po prostu porażka , jakies gacie po tacie sa tragiczne , na jednym zdjęciu jest uchwycony prawie wielbłądzi paluch. A o butach nie wspomnę bo wg mnie one wgl nie pasują. A co do Mroza...to brawo dla kozaczka po prostu hołdy do ziemi...Jak Mrozu miał się nie pokazać skoro są razem z Mariną ? ( chyba , że jestem 100lat za murzynami ) a jaka wasza opinia?;>

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a gdzie byłeś w francji?

w Paryzu, Strasburgu, Lille i Nancy.

Konto usunięte
Konto usunięte: ich kobiety są eleganckie, modne(w sposób klasyczny)

bardzo mi sie podobala ich odwaga jezeli chodzi o kolory. u nas kroluje czern, a tam jesz inaczej.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  6 listopada 2011
massacre
massacre: W każdej nacji znajdziesz paszteta ;)

mmaryjka
mmaryjka
  6 listopada 2011
Prinz
Prinz: bardzo mi sie podobala ich odwaga jezeli chodzi o kolory. u nas kroluje czern, a tam jesz inaczej.

czern akurat jest uniwersalna, klasyczna.
raz w życiu byłam na świętach w innym miejscu niż dom, właśnie w paryżu i na kolacji wigilijnej 90% kobiet była w czerni. po prostu dobierają kolory do okazji.
wolę kobietę ubraną trochę gorzej, ale zadbaną niż pradę od góry do dołu z niedomytym makijażem;)
mój brat strasznie płakał nad francuzkami. teraz płacze nad angielkami, ale tu mu się nie dziwie jeszcze bardziej.
mmaryjka
mmaryjka
  6 listopada 2011
massacre
massacre: To można powiedzieć o każdej nacji.

owszem, ale one są wyjątkowo niezadbane:]
choć są ładne i nietuzinkowe. tzn. inne niż my, brytole, niemcy etc.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wolę kobietę ubraną trochę gorzej, ale zadbaną niż pradę od góry do dołu z niedomytym makijażem;)

kilka razy wlasnie widzialem, kobieta wystrojona, ze smakiem, widac ze grube € miala na sobie, a makijaz niestaranny... i gdzie tu sens?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 90% kobiet była w czerni

To chyba nie kwestia mody czy stylu a bardziej tradycji. W UK wszystkie na święta bedą na czerwono xD

Konto usunięte
Konto usunięte: teraz płacze nad angielkami

Większość Angielek które znam są zadbane i bardzo atrakcyjne.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale one są wyjątkowo niezadbane:]

W tych kwestiach akurat nie lubię generalizowac, te są takie, tamte inne... Tak samo nie wiem co w Polsce sie tak tych Niemek uczepili, mój kuzyn ma żonę Niemke, bardzo ładna dziewczyna.
A jak już wrzucać po workach, to niestety Polki nie robią zbyt dobrej opinii w Anglii. Wiele z nich jest bez gustu, bez smaku, bez stylu i rownież zaniedbana. Bo jeśli solarium sie używa zamiast pielęgnacji skory i cery to o czym my rozmawiamy ;€
No ale tak jak pisałam nie lubię w tej sferze uogolniac bo nie wiem ile jest tych Polek które nie rzucają sie w oczy tandeta. Cieżko jest wiec wysnuwac tu jakiekolwiek statystyki. Dużo zależy w jakim środowisku sie obracamy.

Często słyszę ze "czarni śmierdzą, ze to nieroby, ze na zasilkach". Ja sie z kolei obracam wsród takich którzy są wykształceni, zadbani i porzadni. Kwestia miejsca z którego sie ocenia ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  7 listopada 2011
Prinz
Prinz: kilka razy wlasnie widzialem, kobieta wystrojona, ze smakiem, widac ze grube € miala na sobie, a makijaz niestaranny... i gdzie tu sens?

bo u nich to wynika chyba z wychowania. mam koleżankę francuzkę, zajmująca się modą, prowadziła kiedyś bloga etc etc etc. ubierała się fajnie, a makijaż i włosy - kieeeeeepsko.

massacre
massacre: Większość Angielek które znam są zadbane i bardzo atrakcyjne.

tak jak ja polki. tak samo polki w uk, też znam w większości studentów czy ludzi pracujących na stanowiskach, a osób ze zmywaka raczej nie znam i dla mnie są ok.
jednak przy tych francuzkach to już jest zupełnie coś innego.

massacre
massacre: To chyba nie kwestia mody czy stylu a bardziej tradycji. W UK wszystkie na święta bedą na czerwono

zobaczę sobie w tym roku
Letal
Letal
  7 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważam Marinę za Piękną kobietę,

zgodzę się.

Konto usunięte
Konto usunięte: ,z talentem.

co kto lubi... raczej nie mój gust muzyczny więc cięzko się określić.
Szatanica
Szatanica
  7 listopada 2011

Ale ma paskudne gacie :lol:

feuliette
feuliette
  7 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co kto lubi... raczej nie mój gust muzyczny więc cięzko się określić.

no to też nie mój gust ale uważam , że ma ładny głos
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 listopada 2011
Prinz
Prinz: kilka razy wlasnie widzialem, kobieta wystrojona, ze smakiem, widac ze grube € miala na sobie, a makijaz niestaranny... i gdzie tu sens?


taki sam jak w wypacykowanej pannie w niemarkowych szmatach. nie kumam o co sie czepiacie :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jednak przy tych francuzkach to już jest zupełnie coś innego.


nie znam wiele Francuzes, bylam we Francji i jakos nie odrzucaly mnie swoim wygladem. Ladne, zadbane... Z kolei te nieliczne, ktore znam tutaj u siebie, tez ciezko mi o nich powiedziec, by byly niezadbane.
Kazdy sobie tworzy jakies stereotypy, nie wiem tylko na jakie potrzeby ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 listopada 2011

Niestety o Polkach sie nie mowi w taki sposob jak o Francuskach :D



i Polki te znane poza Polska



Jak widac kwestia gustu. Jak dla mnie jesli patrzec na celebrytki, to jednak Francuski maja wiecej klasy i powabu ;)
Moimi ulubionymi tak czy siak sa Wloszki i Brytyjki :D



"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 listopada 2011
massacre
massacre: taki sam jak w wypacykowanej pannie w niemarkowych szmatach. nie kumam o co sie czepiacie

ale mi nie chodzi o markowe czy nie. wazne ze byla odpieprzona zajebiscie.
w niemarkowych ciuchach tez mozna modnie sie ubrac

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 listopada 2011
Prinz
Prinz: w niemarkowych ciuchach tez mozna modnie sie ubrac


oczywiscie, ale odbiegasz od tematu ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.