feuliete
feuliete
  4 listopada 2011 (pierwszy post)

Marina ma powody do radości i świętowania co najmniej tak, jak w urodzinowym stylu.Z okazji wydania jej płyty HardBeat był tort, impreza... Wpadł nawet Mrozu.
Obyło się bez ekscesów, gwiazd nieco brakowało. Całą przestrzeń wypełniała "osobowość" Mariny i jej neonowy strój.










(źródło:kozaczek.pl)

Uważam Marinę za Piękną kobietę,z talentem. Potrafi się też ładnie i modnie ubrać,ale to jest po prostu porażka , jakies gacie po tacie sa tragiczne , na jednym zdjęciu jest uchwycony prawie wielbłądzi paluch. A o butach nie wspomnę bo wg mnie one wgl nie pasują. A co do Mroza...to brawo dla kozaczka po prostu hołdy do ziemi...Jak Mrozu miał się nie pokazać skoro są razem z Mariną ? ( chyba , że jestem 100lat za murzynami ) a jaka wasza opinia?;>

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jaka wasza opinia?


Twarz porcelanowej laleczki i figura 10-letniego chlopca.
Co do jej stylu i wokalu sie nie wypowiadam, bo nie kojarze jej zbytnio. Widzialam ja kiedys w 39.5 i w Tancu z gwiazdami.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ze trzy lata temu :)

a to dawno, na forum wtedy nie szalałam :smutny: właściwie 3 lata temu to ja tu konto zakładalam :>
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ma korzenie rosyjskie,może to też ze względu na to,rosjanki są też dosyć ładne no wiadomo nie każde :p

ukrainskie

rosjanki sa okropne.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

SoDope
SoDope
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ja pamietam, że coś tam kiedyś było.

ale te posty były od razu kasowane XD
Adidasowa
Adidasowa
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale te posty były od razu kasowane XD

:crylol: dlaczego mnie tu nie było :crylol:
styka51
styka51
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Marina Łuczenko

Nie znam kobiety :ninja:
Babsy
Babsy
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam jak swojego czasu miała tu profil i te jej durne posty, aż ręce opadały..


Konto usunięte
Konto usunięte: Robiła z siebie totalne pośmiewisko

hah czyli mam jakas tam intuicje, nie lubiac jej;P
Babsy
Babsy
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego mnie tu nie było

podbijam;)
marta0859
marta0859
  4 listopada 2011

Mnie się ona nie podoba jeżeli chodzi o wygląd, a na modzie ani stylizacjach się nie znam, ale moim zdaniem te galoty co ma na sobie wyglądają co najmniej dziwnie.

Alucard
Alucard
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie jest tragiczna. Ubiera się również tragicznie. CO z tego, że jest nawet ładna, skoro do najmądrzejszych nie należy. Pamiętam jak swojego czasu miała tu profil i te jej durne posty, aż ręce opadały..

Mnie lubiła :ziober2:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 listopada 2011

Piękna. I nogi jakie ładne. Dziwny ubiór, ale nie przeraża mocno, także może być :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

justCax
justCax
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam jak swojego czasu miała tu profil i te jej durne posty, aż ręce opadały..

ja tego nie pamiętam, ale znam ją z reala, na szczęście tylko pośrednio i rzeczywiście za mądra to ona nie jest ^^
Adidasowa
Adidasowa
  4 listopada 2011
Babsy
Babsy: podbijam;)

:***

naaats
naaats: Piękna. I nogi jakie ładne.

:zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: znam ją z reala, na szczęście tylko pośrednio i rzeczywiście za mądra to ona nie jest

:wtf: nieźle:D
Babsy
Babsy
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale znam ją z reala, na szczęście tylko pośrednio i rzeczywiście za mądra to ona nie jest

znam sie na ludziach, nawet widzac ich jedynie w mediach:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Babsy: podbijam;) *

:calusek:
Adidasowa
Adidasowa
  4 listopada 2011
Babsy
Babsy: znam sie na ludziach, nawet widzac ich jedynie w mediach

jakieś zdolności nadprzyrodzone :lol:

Babsy
Babsy:

całuj całuj i nie żałuj :mrgreen: : :nutki: :
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.