feuliete
feuliete
  4 listopada 2011 (pierwszy post)

Marina ma powody do radości i świętowania co najmniej tak, jak w urodzinowym stylu.Z okazji wydania jej płyty HardBeat był tort, impreza... Wpadł nawet Mrozu.
Obyło się bez ekscesów, gwiazd nieco brakowało. Całą przestrzeń wypełniała "osobowość" Mariny i jej neonowy strój.










(źródło:kozaczek.pl)

Uważam Marinę za Piękną kobietę,z talentem. Potrafi się też ładnie i modnie ubrać,ale to jest po prostu porażka , jakies gacie po tacie sa tragiczne , na jednym zdjęciu jest uchwycony prawie wielbłądzi paluch. A o butach nie wspomnę bo wg mnie one wgl nie pasują. A co do Mroza...to brawo dla kozaczka po prostu hołdy do ziemi...Jak Mrozu miał się nie pokazać skoro są razem z Mariną ? ( chyba , że jestem 100lat za murzynami ) a jaka wasza opinia?;>

SoDope
SoDope
  4 listopada 2011

Niestety to co wyżej przedstawiła raczej nie można powiedzieć o Niej, że potrafi się 'ładnie i modnie ubrać'....

justCax
justCax
  4 listopada 2011

Brzydka nie jest, ale raczej nie w moim typie. Niesamowicie irytuje mnie jej zachowanie, ale to już inna kwestia. Dobrego miała reżysera do ostatniego klipu.

feuliete
feuliete
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety to co wyżej przedstawiła raczej nie można powiedzieć o Niej, że potrafi się 'ładnie i modnie ubrać'....

no tym razem poleciała po bandzie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Niesamowicie irytuje mnie jej zachowanie, ale to już inna kwestia. Dobrego miała reżysera do ostatniego klipu.

rzadko ogladam teledyski klipy i nowinki gwiazd wiec nie wiem..
Babsy
Babsy
  4 listopada 2011

dziala mi na nerwy ona:ninja: a z Mrozem podobno chodzi, wiec nic dziwnego, ze wpadl na urodziny. jeszcze to krocze tak jej sie odznacza w tych galotach, wyglada jak w pampersie;P

feuliete
feuliete
  4 listopada 2011
Babsy
Babsy: jeszcze to krocze tak jej sie odznacza w tych galotach, wyglada jak w pampersie;P

hahah..ten materiał jest taki sztywny wyglądaja jak meltalowe gacie. takie antygwałtki
SoDope
SoDope
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tym razem poleciała po bandzie

ładnie i modnie ubiera to się np Grażyna Torbicka ..

ale ogólnie ładna dziewczyna i śpiewać też umie ..
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 listopada 2011

no ladna jest, nie powiem.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

feuliete
feuliete
  4 listopada 2011
Prinz
Prinz: no ladna jest, nie powiem.

ma korzenie rosyjskie,może to też ze względu na to,rosjanki są też dosyć ładne no wiadomo nie każde :p
Adidasowa
Adidasowa
  4 listopada 2011

Marina jest naprawdę piękną kobietą ;)

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  4 listopada 2011

Dla mnie jest tragiczna. Ubiera się również tragicznie.
CO z tego, że jest nawet ładna, skoro do najmądrzejszych nie należy.
Pamiętam jak swojego czasu miała tu profil i te jej durne posty, aż ręce opadały..

Adidasowa
Adidasowa
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ubiera się również tragicznie.

no tu się zgodzę :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: CO z tego, że jest nawet ładna, skoro do najmądrzejszych nie należy.

stereotypowa blondynka :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam jak swojego czasu miała tu profil i te jej durne posty, aż ręce opadały..

żartujesz?:wtf:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: żartujesz?

Nie :)
Robiła z siebie totalne pośmiewisko :)
Niektóre dziewczyny na pewno pamiętają :D
Adidasowa
Adidasowa
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie :) Robiła z siebie totalne pośmiewisko :) Niektóre dziewczyny na pewno pamiętają :D

dawno to było? :woot:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dawno to było?

Ze trzy lata temu :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.