feuliete
feuliete
  4 listopada 2011 (pierwszy post)

Marina ma powody do radości i świętowania co najmniej tak, jak w urodzinowym stylu.Z okazji wydania jej płyty HardBeat był tort, impreza... Wpadł nawet Mrozu.
Obyło się bez ekscesów, gwiazd nieco brakowało. Całą przestrzeń wypełniała "osobowość" Mariny i jej neonowy strój.










(źródło:kozaczek.pl)

Uważam Marinę za Piękną kobietę,z talentem. Potrafi się też ładnie i modnie ubrać,ale to jest po prostu porażka , jakies gacie po tacie sa tragiczne , na jednym zdjęciu jest uchwycony prawie wielbłądzi paluch. A o butach nie wspomnę bo wg mnie one wgl nie pasują. A co do Mroza...to brawo dla kozaczka po prostu hołdy do ziemi...Jak Mrozu miał się nie pokazać skoro są razem z Mariną ? ( chyba , że jestem 100lat za murzynami ) a jaka wasza opinia?;>

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
Prinz
Prinz: rosjanki sa okropne.

chyba sie z ujem na glowy pozamieniales, ruskie i polskie to niemalze to samo - jedziesz na Rosjanki, jedziesz i na Polki :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

feuliete
feuliete
  4 listopada 2011
Prinz
Prinz: ukrainskie

a możliwe ze cos mi sie pomylilo ;p
feuliete
feuliete
  4 listopada 2011
massacre
massacre: massacre

jak sie ona nazywa?;>
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011

Ciekawe czy jak bede slawna to tez tak bedziecie sie o mnie wypowiadac jędze :crylol:

wczoraj mialam photoshoot do lokalnej gazety :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a możliwe ze cos mi sie pomylilo ;p

jeden uj jak dla mnie, slowianska uroda to slowianska uroda. Ukraina duza jest i wiele atrakcyjnych lasek stamtad jest zmiksowanych z Moldawia i Rumunia.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie ona nazywa?;>

Anna Kurnikova

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

justCax
justCax
  4 listopada 2011
Babsy
Babsy: znam sie na ludziach, nawet widzac ich jedynie w mediach

słyszałam kilka historii na jej temat, masakra. ale w sumie czego się spodziewać.
feuliete
feuliete
  4 listopada 2011
massacre
massacre: wczoraj mialam photoshoot do lokalnej gazety

u nas turtorial do retuszu w fotoszopie gdzies ostatnio bylo :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011

Kurnikova fajna dupeczka, puculowata buzia :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

feuliete
feuliete
  4 listopada 2011
massacre
massacre: Anna Kurnikova

nazwisko na pewno zapamiętam,podoba mi się piękna jest
feuliete
feuliete
  4 listopada 2011
massacre
massacre: Kurnikova fajna dupeczka, puculowata buzia :D

oj tam oj tam a ty jak wygladasz na zjdeciach "z zaskoczenia" ?:D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u nas turtorial do retuszu w fotoszopie gdzies ostatnio bylo :D


nie sadze, by foto bylo retuszowane :Crylol:
nie tego typu sesja moja droga :rotfl: przedej w klimacie: ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie :rotfl::rotfl: :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011

przedej
* predzej

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oj tam oj tam a ty jak wygladasz na zjdeciach "z zaskoczenia" ?:D


ale o co Ci chodzi? Mi sie takie puculowate buzie bardzo podobaja ^^
nie bylo ironii, nie tym razem :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakieś zdolności nadprzyrodzone

chyba takXD

Konto usunięte
Konto usunięte: całuj całuj i nie żałuj : :

nie znam tej nuty:P
Babsy
Babsy
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: słyszałam kilka historii na jej temat, masakra. ale w sumie czego się spodziewać.

dawaj jakies ploty:)

Konto usunięte
Konto usunięte: nazwisko na pewno zapamiętam,podoba mi się piękna jest

Kurnikovej nie znasz;)? tenisistka:)

massacre
massacre: przedej

a jaka Ty gwara zaciagasz;P?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.