massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 października 2011 (pierwszy post)

Hej

Mam pytanie, szukam wysoko pigmentowych cieni do powiek (odpadaja polskie firmy dla mnie niedostepne).
Nie korzystam z allegro, wiec darujcie odpowiedzi z allegro zwiazane.
Chodzi mi o marke, reszte znajde sobie sama :)

Cena nie gra roli o ile wplywa na swietna jakosc cieni, a nie na to ze jest w pozlacanej palecie z diamentami ;)
Zastanawialam sie nad Mac i Bobbi Brown? Ktore lepsze??? Za i przeciw? A moze jakies inne marki?

Z gory dzienks

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  26 października 2011

A masz dostęp do Pierre Rene ? Oni mają bardzo mocno napigmentowane cienie MATOWE, pod nazwą MIYO. Cała seria się tak nazywa, cienie rewelacja.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Darunia511
Darunia511
  26 października 2011
massacre
massacre: Mac

jeżeli chodzi o sypkie pigmenty - wszyscy sie nimi zachwycają, jak dla mnie są średnie.
Ulubione moja są firmy Pupa i Smashbox
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 października 2011
naaats
naaats: A masz dostęp do Pierre Rene ? Oni mają bardzo mocno napigmentowane cienie MATOWE, pod nazwą MIYO. Cała seria się tak nazywa, cienie rewelacja.


nie.
kurcze wlasnie mam dostep do Maca, wrecz do jego magazynow, do produktow ktore wychodzily seriami, zostaly wycofane a sa dalej in stock. moge je dostac taniej, wiadomo, ale kurcze dupa wielka.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wkłady do paletki i BB są droższe, ale mają 2x albo prawie 2x większą gramaturę


wiec cena realna wyjdzie pewnie taka sama :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  29 października 2011

Oczywiście GOSH
Sleek Make Up, Sleek I-Divine Palett

malami81
malami81
  30 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podbijam.

również ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.