massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 października 2011 (pierwszy post)

Hej

Mam pytanie, szukam wysoko pigmentowych cieni do powiek (odpadaja polskie firmy dla mnie niedostepne).
Nie korzystam z allegro, wiec darujcie odpowiedzi z allegro zwiazane.
Chodzi mi o marke, reszte znajde sobie sama :)

Cena nie gra roli o ile wplywa na swietna jakosc cieni, a nie na to ze jest w pozlacanej palecie z diamentami ;)
Zastanawialam sie nad Mac i Bobbi Brown? Ktore lepsze??? Za i przeciw? A moze jakies inne marki?

Z gory dzienks

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 października 2011

po czerniach miala byc kropka.

zolte, roze i fiolety nie sa mi potrzebne

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 października 2011

strona Maca mi nie dziala :martuska:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 października 2011

a SoDope powiedz mi jeszcze jakie odcienie mam szukac, do niebieskich oczu, z palety neutralnej. Ostatnio mam zaczerwienione oczy i niektory mi to kuzwa uwydatniaja i wygladam jak zombie :And:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

voiceontheradio
voiceontheradio
  26 października 2011

paletka to faced dostępna w bootsie
urban decay

mmaryjka
mmaryjka
  26 października 2011
massacre
massacre: Ktore lepsze?

sleek - pigmentacja zajebista, cena śmieszna,
mac - dobra pigmentacja, trwałe i świetne kolory(mówię o cieniach, nie o pigmentach)
urban decay - tak jak mac,
bobbie brown - tak jak mac, ale kolory jak dla mnie średnie.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  26 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sleek - pigmentacja zajebista, cena śmieszna, mac - dobra pigmentacja, trwałe i świetne kolory(mówię o cieniach, nie o pigmentach)

Podbijam.
Mac wiadomo, popularne, ale i dobre.
A co do sleeka wiele dziewczyn zachwala, zresztą nie bezpodstawnie.
mmaryjka
mmaryjka
  26 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do sleeka wiele dziewczyn zachwala, zresztą nie bezpodstawnie.

dla mnie są fenomenalne. nie tak trwałe jak mac, ale dobra baza i jazda. jedynym minusem jest wykończenie niektórych, satynowych cieni, ale niektórym to pasuje, a można na nich całkiem ciekawie popracować i budować kolory.

a swoją drogą, co trzeba zrobić żeby zostać modem? albo fotka-frjendem?
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  26 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie są fenomenalne. nie tak trwałe jak mac, ale dobra baza i jazda. jedynym minusem jest wykończenie niektórych, satynowych cieni, ale niektórym to pasuje, a można na nich całkiem ciekawie popracować i budować kolory. a swoją drogą, co trzeba zrobić żeby zostać modem? albo fotka-frjendem?

No i cena powalająca za palety :)
Wiesz co, niby trzeba być aktywnym, widoczny, pomagać, zgłaszać, ale obecnie nie ma żadnych informacji o naborze, jeśli chodzi o FP. CO do modów na forach, to jeśli ktoś zgłosi taka potrzebę i rzeczywiście może to być dobry pomysł to dodajemy kogoś na podstawie obserwacji odnośnie rozsądku danej osoby, stosunku jej z innymi i innych takich tam :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  26 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: CO do modów na forach, to jeśli ktoś zgłosi taka potrzebę i rzeczywiście może to być dobry pomysł to dodajemy kogoś na podstawie obserwacji odnośnie rozsądku danej osoby, stosunku jej z innymi i innych takich tam

czyli nikt z przodujących tu nie ma na szczęście szansy na modowanie? ulżyło mi;)
SoDope
SoDope
  26 października 2011
massacre
massacre: NIE! NIE MAM KOLEZANEK W POLSCE, MYSLISZ ZE KTOS MNIE LUBI? NO WEZ SIE ZASTANOW neutrala chce palete, plus jakies ciemniejsze, grafitowe, czernie, zolte, filety nie sa mi potrzebne, ewentualnie zielenie.

no to tak jak pisałam został Ci ELF, NYX, Urban Decay .. tym się zainteresuj ;)

Szczerze - ja Cie lubię ;).
SoDope
SoDope
  26 października 2011
massacre
massacre: a SoDope powiedz mi jeszcze jakie odcienie mam szukac, do niebieskich oczu, z palety neutralnej.

żeby nie podbić tych czerwonych to nie możesz wiadomo nic z tych nawet poświaty czerwonej,bordowej, róż i fiolety..

wydaje mi sie, że zielenie Ci odbiją tak jakby czerwone oczy..
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: paletka to faced dostępna w bootsie urban decay


dzieki, obczaje

Konto usunięte
Konto usunięte: bobbie brown - tak jak mac, ale kolory jak dla mnie średnie.


no wlasnie mam mieszane uczucia i w ogole czy mi sie wydaje, czy sa drozsze od maca? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: to dodajemy kogoś na podstawie obserwacji odnośnie rozsądku danej osoby, stosunku jej z innymi i innych takich tam


wiekszosc modow i efpekow w takim razie sie nie nadaja na swoje "stanowiska" :rotfl:
a chodzi o stosunki plciowe? to nawet mam szanse :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze - ja Cie lubię ;).


no dobra, a powaznie?

Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi sie, że zielenie Ci odbiją tak jakby czerwone oczy..


mam khaki odcien, jest spoks, poszukam dzieks :*

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  26 października 2011
massacre
massacre: no dobra, a powaznie?

no poważnie - jestes konkretną osoba takie osoby lubie.

i tyle.

chyba nie muszę się zwierzać za co kogo lubie ? :ziober2:
mmaryjka
mmaryjka
  26 października 2011
massacre
massacre: czy mi sie wydaje, czy sa drozsze od maca?

kupuję tylko te pojedyncze cienie, wkłady do paletki i BB są droższe, ale mają 2x albo prawie 2x większą gramaturę
Paulinessa
Paulinessa
  26 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli nikt z przodujących tu nie ma na szczęście szansy na modowanie? ulżyło mi;)


Nie no poryczałam się...
:crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.