massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 października 2011 (pierwszy post)

Hej

Mam pytanie, szukam wysoko pigmentowych cieni do powiek (odpadaja polskie firmy dla mnie niedostepne).
Nie korzystam z allegro, wiec darujcie odpowiedzi z allegro zwiazane.
Chodzi mi o marke, reszte znajde sobie sama :)

Cena nie gra roli o ile wplywa na swietna jakosc cieni, a nie na to ze jest w pozlacanej palecie z diamentami ;)
Zastanawialam sie nad Mac i Bobbi Brown? Ktore lepsze??? Za i przeciw? A moze jakies inne marki?

Z gory dzienks

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  26 października 2011
massacre
massacre: Zastanawialam sie nad Mac i Bobbi Brown? Ktore lepsze??? Za i przeciw? A moze jakies inne marki?

słyszałam, że pigmenty NYX są takiej samej jakości jak MAC a tansze ..
Babsy
Babsy
  26 października 2011

podepne sie, ale jak dla mnie moga byc polskie marki;)

SoDope
SoDope
  26 października 2011
Babsy
Babsy: ale jak dla mnie moga byc polskie marki;)

no to INGLOT PRO.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: słyszałam, że pigmenty NYX są takiej samej jakości jak MAC a tansze ..


z NYX mam tylko bronzer
a cos z wlasnego doswiadczenia?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  26 października 2011
massacre
massacre: a cos z wlasnego doswiadczenia?

z własnego doświadczenia to mam cienie z H&M i brąz trzyma się mocno , Sensique (tylko, że one są tylko w drogeriach Natura) nie wiem czy w Anglii są, Loreal - a te powiem Ci, że się wałkują...

na YouTubie polecane są cienie z Urban Decay ale też nie mam
dziewczyny czy prezentuje swatche czy coś to zobaczysz czy to coś Cie interesuje.
SoDope
SoDope
  26 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a to znalazłam NYX'a

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 października 2011

a Bobbi Brown? Nigdy nie mialam tych cieni, a chetnie bym sie skusila :D

Z Maca mialam tylko perlowe odcienie i jak dla mnie sa spoks, ale zeby znalezc mocny mat to juz mam problem.

Z Loreala faktycznie walkuja sie, mam z Revlona, sa calkiem w kit, ale znowu tylko perlowe, z Bourjois maja slaby pigment. Z Urban Decay obczaje zaraz.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  26 października 2011
massacre
massacre:

właśnie słyszałam, że w MAC ma różne wykończenia i przez te jedne cienie są trwałe a inne 'gówno' warte to samo URBAN DECAY - jak chcesz znajde gdzieś filmik Polki i ona opowiadała o cieniach ..
SoDope
SoDope
  26 października 2011

Wykonczenia cieni MAC:
MATTE/MATTE2 - High color pay off, no-shine, matte finish.
SATIN - Pure color in Satin style finish, provides soft subtle non frost light refractive sheen.
FROST - irridescent shine that adds a highlight quality to any color.
LUSTRE - smoothly pearlized; intensely frosted with a deluxe ultra fine "conditioned" finish.
VELVET - Soft look finish, plush velvety look & feel.
VELUXE - superfine texture. Pigment rich & very luxe. Supple to apply, silky smooth matte finish.
VELUXE PEARL - Vibrant velvety soft with a metallic shimmer veluxe formula overlaid with high-shine pearl.

to są wykończenia MAC'a.

najmniej trwałe są Velvet..

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak chcesz znajde gdzieś filmik Polki i ona opowiadała o cieniach ..


bardzo prosze, bo generalnie nie wspomnialam, ale chodzi mi o MATOWE cienie :D
Z Maca velvet nie mialam
mialam Veluxe Pearl - sa dobre, moze obczaje te Veluxe :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  26 października 2011
massacre
massacre: bardzo prosze, bo generalnie nie wspomnialam, ale chodzi mi o MATOWE cienie :D

to kiepsko bo tutaj dziewczyna akurat prezentuje z Polski ...

http://www.youtube.com/watch?v=SRET45af41A

może masz jakaś koleżanke która Ci zrobi jakby zakupy w Polsce ..
SoDope
SoDope
  26 października 2011

cienie od 12 minuty XD

SoDope
SoDope
  26 października 2011

a tutaj masz bardzo tematyczne :P
kolorowa
http://www.youtube.com/watch?v=lsLD4JG66fQ
neutralna
http://www.youtube.com/watch?v=3UtLGYGihmc

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może masz jakaś koleżanke która Ci zrobi jakby zakupy w Polsce ..


So Dope jaka Ty jestes jednak zlosliwa ! :martuska:
ja i tak juz Ziaje mailami regularnie molestuje, kiedy beda sprzedawac produkty w UK, a Ty mi tu jeszcze z cieniami wyjezdzasz !
I odpowiedz na Twoje pytanie:
NIE! NIE MAM KOLEZANEK W POLSCE, MYSLISZ ZE KTOS MNIE LUBI? NO WEZ SIE ZASTANOW :rotfl:
neutrala chce palete, plus jakies ciemniejsze, grafitowe, czernie, zolte, filety nie sa mi potrzebne, ewentualnie zielenie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.