massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011 (pierwszy post)

Byliscie? :ziober2:

Experci od mejkapu zaprezentowali na ostatniom London Fashion Week nowe trendy na wiosne-lato 2012.
O ciuchach nie bede pisac, wiadomo dalej na szczycie trendu beda rurki i tuniczki :lol:








Pytania:
1. Podoba wam sie cos z tego? :swir:
2. Jak sie malujecie na codzien?
3. Wasz ulubiony makijaz - na szybko - jak wyglada? Co uzywacie?
4. Wasz ulubiony makijaz na jakies wyjscie - jak wyglada? Co uzywacie?
5. Jak lubicie podkreslac oczy? Jakis ulubiony trick na uwydatnienie waszych pieknych oczu?
6. Jak podkreslacie usta? Jak je malujecie? Szminka? Markerem? Blyszczykiem?
7. Ile tynku kladziecie na twarz? Duzo? Malo?

Temat dedykuje wszystkim tapeciarom :ziober2:
Pozdro :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: markerem



"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  20 września 2011
massacre
massacre: http://fashion.elle.com/.a/6a00d834527a7669e20120a5299b9f970c-800wi

ano fakt, może i jest coś takiego, ja zacofana jestem jeżeli chodzi o nowości kosmetyczne, nie umiem się jakoś zbytnio malować więc wolę nie wydziwiać z jakimiś cudami :ninja:
TiredOFbeingKWL
TiredOFbeingKWL
  20 września 2011
massacre
massacre: 1. Podoba wam sie cos z tego? 2. Jak sie malujecie na codzien? 3. Wasz ulubiony makijaz - na szybko - jak wyglada? Co uzywacie? 4. Wasz ulubiony makijaz na jakies wyjscie - jak wyglada? Co uzywacie? 5. Jak lubicie podkreslac oczy? Jakis ulubiony trick na uwydatnienie waszych pieknych oczu? 6. Jak podkreslacie usta? Jak je malujecie? Szminka? Markerem? Blyszczykiem? 7. Ile tynku kladziecie na twarz? Duzo? Malo?

raczej nieszczególnie
puder, kredka, trochę różu i tusz
jw :)
jw, nie kombinuję ;)
kreska :)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 września 2011
massacre
massacre: 1. Podoba wam sie cos z tego?

cudów ni ma, ale podoba mi się kolor cienia do powiek na ostatnim zdjęciu

massacre
massacre: 3. Wasz ulubiony makijaz - na szybko - jak wyglada? Co uzywacie?

ten cień po lewej (tzn jasny) + mocno wytuszowane rzęsy + czasem delikatna kreska na górnej powiece


massacre
massacre: 5. Jak lubicie podkreslac oczy? Jakis ulubiony trick na uwydatnienie waszych pieknych oczu?

nie mam pięknych oczu :smutny:

massacre
massacre: 6. Jak podkreslacie usta? Jak je malujecie? Szminka? Markerem? Blyszczykiem? 7. Ile tynku kladziecie na twarz? Duzo? Malo?

6. zazwyczaj posmaruje wazeliną lub błyszczykiem - mam dość ładny kolor ust, więc nie potzrebuję szminek :)
7. jak mnie wypryszczy to kłade kilo tapety, ale jak nie mam czerwonych wulkanów na czole to tylko pół kilo :))

massacre
massacre: Temat dedykuje wszystkim tapeciarom Pozdro :)

dzienx :zakochany:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  20 września 2011

@massacre:
Kupiłam korektor akurat, będę się uczyć niebawem zakrywać trądzik :swir:

Gejszalicious
Gejszalicious: jak nie mam czerwonych wulkanów na czole to tylko pół kilo :))

:lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.