massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011 (pierwszy post)

Byliscie? :ziober2:

Experci od mejkapu zaprezentowali na ostatniom London Fashion Week nowe trendy na wiosne-lato 2012.
O ciuchach nie bede pisac, wiadomo dalej na szczycie trendu beda rurki i tuniczki :lol:








Pytania:
1. Podoba wam sie cos z tego? :swir:
2. Jak sie malujecie na codzien?
3. Wasz ulubiony makijaz - na szybko - jak wyglada? Co uzywacie?
4. Wasz ulubiony makijaz na jakies wyjscie - jak wyglada? Co uzywacie?
5. Jak lubicie podkreslac oczy? Jakis ulubiony trick na uwydatnienie waszych pieknych oczu?
6. Jak podkreslacie usta? Jak je malujecie? Szminka? Markerem? Blyszczykiem?
7. Ile tynku kladziecie na twarz? Duzo? Malo?

Temat dedykuje wszystkim tapeciarom :ziober2:
Pozdro :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iffy
iffy
  20 września 2011
massacre
massacre: . Podoba wam sie cos z tego? 2. Jak sie malujecie na codzien? 4. Wasz ulubiony makijaz na jakies wyjscie - jak wyglada? Co uzywacie? 6. Jak podkreslacie usta? Jak je malujecie? Szminka? Markerem? Blyszczykiem?

makijaż z 3 zdjęcia.
baza, podkład, tusz, kredka, bronzer.
wszystko co wyżej + brązowy cień.
praktycznie nigdy nie maluje, czasami zdarza się do zdjęć. denerwuje mnie gdy mam coś na ustach. :wtf:

chociaż wczoraj pooglądałam filmik i dzisiaj pomalowałam się tak. :-D
http://www.youtube.com/watch?v=cQNLiHnJnbY&feature=feedu
bez ust oczywiście. :ninja:
Patrishia
Patrishia
  20 września 2011
massacre
massacre: http://www.youtube.com/watch?v=gsqahGYl2

O KUUUUUUUWAAAAAAA.

Wolololo.
Nie dziwie się, że gwiazdy tak zajebiście zawsze mogą wyglądać, jak chinka, japonka, koreanka, czy co to, wygląda TAK jak się umie pomalować. :o
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż wczoraj pooglądałam filmik i dzisiaj pomalowałam się tak. :-D http://www.youtube.com/watch?v=cQNLiHnJnbY&feature=feedu bez ust oczywiście.


obczaje, obczaj makijaz ala Angelina Jolie - wrzucilam na pierwszej stronie - makabra :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iffy
iffy
  20 września 2011
massacre
massacre: widzialyscie juz to?

już jakiś czas temu ją zasubskrybowałam, nie mogę pojąć jak ona cieniuje nos, że zmienia jego kształt i wygląda to ładnie. PRÓBOWAŁAM. :crylol: nierealne.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011
Patrishia
Patrishia: O KUUUUUUUWAAAAAAA. Wolololo. Nie dziwie się, że gwiazdy tak zajebiście zawsze mogą wyglądać, jak chinka, japonka, koreanka, czy co to, wygląda TAK jak się umie pomalować. :o


exactly!
kuwa nawet operacje plastyczne nie sa potrzebne, odpowiednia ilosc tynku i troche artystycznego talentu :D
ale robi wrazenie, co?
i ciekawa jestem jakie soczewki uzywa, bo ciezko znalezc takie co dzialaja na tak ciemnych oczach

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mogę pojąć jak ona cieniuje nos, że zmienia jego kształt i wygląda to ładnie. PRÓBOWAŁAM. nierealne.


no bez kitu, tez tak chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011

Moj ryj zawsze wyglada tak samo :C
Ide do szkoly malartswa i sie naucze pacykowac, w poniedzialek w pracy bede Angelina Jolie, we wtorek Sarah Jessica Parker... albo nie, nia nie chce byc, ona wyglada jak kon... bede Kim Kardashian, potem w srode J Lo a na placu zabaw Britney Spears :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  20 września 2011
massacre
massacre: exactly! kuwa nawet operacje plastyczne nie sa potrzebne, odpowiednia ilosc tynku i troche artystycznego talentu :D ale robi wrazenie, co? i ciekawa jestem jakie soczewki uzywa, bo ciezko znalezc takie co dzialaja na tak ciemnych oczach

HAHAHHA, ej, to aż strach, patrz, pomaluje się taka, pójdzie na impreze, a facet sie na drugi dzien budzi z inną i myśli, że to wina alkoholu :ninja:
Babsy
Babsy
  20 września 2011
massacre
massacre: w ogole obczajcie ta laske - ja tez chce taka tapete sobie odpindolic i te soczewki kontaktowe jak ona to robi? widzialyscie juz to? http://www.youtube.com/watch?v=gsqahGYl21w

widzialam ja, moze byc kim chce;) jako kim kardashian jest super:)
styka51
styka51
  20 września 2011
massacre
massacre: w ogole obczajcie ta laske - ja tez chce taka tapete sobie odpindolic i te soczewki kontaktowe jak ona to robi?

W ogóle nie wpadłabym na malowanie się eye linerem na środku powieki... W ogóle smutno mi w uj, bo jak niby ten nos cieniować? No ja pierdziele...:ninja:
styka51
styka51
  20 września 2011

W ogóle z takimi kosmetykami, umiejętnościami i pomysłami, to na uj komu photoshopy?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011
Patrishia
Patrishia: a facet sie na drugi dzien budzi z inną i myśli, że to wina alkoholu


taka ilosc tynku chyba zbyt szybko nie zejdzie :lol:
Babsy
Babsy: jako kim kardashian jest super:)


podaj linka pliz

styka51
styka51: W ogóle nie wpadłabym na malowanie się eye linerem na środku powieki...


no bez kitu, znajac zycie, zrobie cos takiego w domu i bede wygladac jak UFO :rotfl:

styka51
styka51: bo jak niby ten nos cieniować?


niech ktos mnie nauczy - ZAPLACE !!!!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2011
styka51
styka51: W ogóle z takimi kosmetykami


one wszystkie Maca uzywaja?
chyba zaczne kupowac... w ogole na macierzynskim zrobie sobie kurs tapeciarstwa :D

styka51
styka51: to na uj komu photoshopy?


photoshop to technika
a umiejetnosc pacykowania to sztuka :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

368212
368212
  20 września 2011
massacre
massacre: 1. Podoba wam sie cos z tego? 2. Jak sie malujecie na codzien? 3. Wasz ulubiony makijaz - na szybko - jak wyglada? Co uzywacie? 4. Wasz ulubiony makijaz na jakies wyjscie - jak wyglada? Co uzywacie? 5. Jak lubicie podkreslac oczy? Jakis ulubiony trick na uwydatnienie waszych pieknych oczu? 6. Jak podkreslacie usta? Jak je malujecie? Szminka? Markerem? Blyszczykiem? 7. Ile tynku kladziecie na twarz? Duzo? Malo?


1. Nie
2. Transparentny puder, bronzer na policzki, korektor jeżeli jakiś syf mi akurat wyskoczył, jakiś cień do powiek, tusz i pomadka/szminka/błyszczyk.
Fluidu używam tylko wtedy gdy przed lub po okresie strasznie wysypie mi buzie albo jak idę gdzieś na imprezę tak to nie używam podkładu, bo mi się nie chce tego smarować :rotfl: Jeden fluid starcza mi na rok hehehe.
3. Na szybko? To tak jak pisałam, puder, bronzer, tusz i błyszczyk. Nie znoszę mieć dużo napaćkane na twarzy.
4. Opisałam już to w punkcie drugim, używam fluidu no i lubię podkreślić oczy jakimś ciemniejszym makijażem.
5. Kreski na górnej powiece od połowy oka do zewnątrz ale koniecznie czarnym cieniem lub innym kolorowym, nie znoszę eyelinerów.
6. Zależy od dnia, w czym mi akurat ładnie bo jednego dnia w szmince nude wyglądam bardzo ładnie a drugiego jakbym dopiero co umarła. To samo jest z różem, zależy od dnia.
7. Baaaaardzo mało. Tyle co nabiorę na pędzel transparentnego pudru w kamieniu, nawet nie widać, ze mam coś na twarzy.
368212
368212
  20 września 2011

Btw. są takie dni, że nie maluję się w ogóle bo mi się nie chce.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.